Budowa Osiedla Wizjonerów / Mieszkaj w Mieście (etap L) - zdjęcia i informacje

Forum mieszkańców Osiedla Wizjonerów / Mieszkaj w Mieście Kraków (MWM), którego budowniczym jest deweloper Henniger Investment. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
mikrus
Posty: 54
Rejestracja: 07 sty 2017, 23:56

Budowa Osiedla Wizjonerów / Mieszkaj w Mieście (etap L) - zdjęcia i informacje

Postautor: mikrus » 15 lut 2024, 15:01

To jeszcze kilka zdjęć z budowy etapu L osiedla Wizjonerów w Krakowie.

Obrazek

Tu deweloper zdecydował się na kolor zielony elewacji, ale tez okładziny ceramiczne.

Obrazek

Mnie się nawet podoba, choć jednak nieco ciemno to wychodzi.


mikrus
Posty: 54
Rejestracja: 07 sty 2017, 23:56

Re: Budowa Osiedla Wizjonerów / Mieszkaj w Mieście (etap L) - zdjęcia i informacje

Postautor: mikrus » 15 lut 2024, 15:03

Widać, że sporo pracy zostało im jeszcze przy zagospodarowaniu terenu wokół bloków.

Obrazek

Ale ten etap też jest już coraz bliżej ukończenia? Na kiedy w nim planowane są odbiory mieszkań?

mikrus
Posty: 54
Rejestracja: 07 sty 2017, 23:56

Re: Budowa Osiedla Wizjonerów / Mieszkaj w Mieście (etap L) - zdjęcia i informacje

Postautor: mikrus » 26 mar 2024, 10:54

Nie wiem jak to widzicie, ale ja mam wrażenie, że na żywo ta realizacja wyszła jednak znacznie ciemniej niż była pokazana na wizualizacji.

Obrazek
Wizualizacja: Henniger Investment

Budynek z wizualizacji jest chyba jednak znacznie jaśniejszy, a ten to prawie czarny. Zobaczymy, jak to w mocniejszym słońcu będzie wyglądało, ale mim zdaniem wizka lepsza niż wykonanie.


mikrus
Posty: 54
Rejestracja: 07 sty 2017, 23:56

Re: Budowa Osiedla Wizjonerów / Mieszkaj w Mieście (etap L) - zdjęcia i informacje

Postautor: mikrus » 26 mar 2024, 10:55

Przy czym i tak szacun za elewacje obłożone płytkami. To raczej nie jest standard w dzisiejszej deweloperce, niestety. Bo generalnie, to takie bloki prezentują się bardzo dobrze.



Wróć do „Mieszkaj w Mieście / Osiedle Wizjonerów Kraków (MWM) - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości