Sprzedaż III etapu inwestycji / ceny / opinie - Osiedle Mieszkaj w Mieście (MWM)

Forum mieszkańców Osiedla Wizjonerów / Mieszkaj w Mieście Kraków (MWM), którego budowniczym jest deweloper Henniger Investment. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
GF327
Posty: 37
Rejestracja: 25 maja 2018, 17:48

Re: Sprzedaż III etapu inwestycji / ceny / opinie - Osiedle Mieszkaj w Mieście (MWM)

Postautor: GF327 » 09 sty 2019, 11:43

Sesek pisze:
GF327 pisze:Ponad to 4 biurowce zostaną wybudowane przez Henninger Investment w ramach MWM a komunikacja względem centrum zostanie wzmocniona dzięki SKA. Zastanawiam się tylko jak to będzie z budową kładki nad armii krajowej do planowanego punktu przesiadkowego. Dzięki temu dojście byłoby znacznie bardziej konfortowe, pytanie na kiedy oni się z tym wszystkim wyobirą.

Działki na których miały powstać biurowce zostały sprzedane. Podobno sprzedano je wraz z projektami tych budynków

Zaskakujaca informacja. Jeszcze kilka dni temu deweloper zapowiadales budowe biurowcow. Czy napewno chodzi o te z MWM a nie budynku ktore ma postawic can pack na dzialce po motelu krak?


Sesek
Posty: 21
Rejestracja: 29 mar 2018, 13:39

Re: Sprzedaż III etapu inwestycji / ceny / opinie - Osiedle Mieszkaj w Mieście (MWM)

Postautor: Sesek » 09 sty 2019, 13:22

Jest to informacja z biura sprzedaży mniej więcej z połowy grudnia.
Przekaz był taki, że biurowce mają powstać, ale oni z tym nie będą mieli już nic do czynienia.
Ewentualnie, może chodzić o to, że będą dzierżawić komuś te działki czy coś.

GF327
Posty: 37
Rejestracja: 25 maja 2018, 17:48

Re: Sprzedaż III etapu inwestycji / ceny / opinie - Osiedle Mieszkaj w Mieście (MWM)

Postautor: GF327 » 09 sty 2019, 14:14

Sesek pisze:Jest to informacja z biura sprzedaży mniej więcej z połowy grudnia.
Przekaz był taki, że biurowce mają powstać, ale oni z tym nie będą mieli już nic do czynienia.
Ewentualnie, może chodzić o to, że będą dzierżawić komuś te działki czy coś.

Rozumiem, wiesz cos na temat ewentualnego rozpoczecia ich budowy?


Sesek
Posty: 21
Rejestracja: 29 mar 2018, 13:39

Re: Sprzedaż III etapu inwestycji / ceny / opinie - Osiedle Mieszkaj w Mieście (MWM)

Postautor: Sesek » 10 sty 2019, 9:35

GF327 pisze:Rozumiem, wiesz cos na temat ewentualnego rozpoczecia ich budowy?

Aktualnie na Krakowskim Obserwatorium nie ma wzmianki o pozwoleniu na budowę dla tamtego regionu, więc raczej chwilę trzeba będzie jeszcze poczekać na inwestycję.

GF327
Posty: 37
Rejestracja: 25 maja 2018, 17:48

Re: Sprzedaż III etapu inwestycji / ceny / opinie - Osiedle Mieszkaj w Mieście (MWM)

Postautor: GF327 » 10 sty 2019, 16:29

Wyglada na to ze juz za kilka dni do sprzedazy trafi etap 3.1. Jego budowa jest juz o wiele bardziej zaawansowana niz 3.3 ktory jest w bardzo poczatkowej fazie.

MrRobot
Posty: 15
Rejestracja: 25 mar 2018, 18:52

Re: Sprzedaż III etapu inwestycji / ceny / opinie - Osiedle Mieszkaj w Mieście (MWM)

Postautor: MrRobot » 16 sty 2019, 20:51

Pokusiłem się o policzenie odległości do komunikacji miejskiej. I nawet mapkę zrobiłem :lol:

Obrazek

Legenda:

Kreski nie oznaczają dokładnego przebiegu trasy, jedynie wskazują punkt początkowy i punkt końcowy.

Żółty - przystanek autobusowy w kierunku Nowej Huty
Pomarańczowy - przystanek autobusowy w kierunku centrum
Fioletowy - pętla tramwajowa idąc przez Zielony Most
Czerwony - pętla tramwajowa idąc przejściem pod torami
Biały - przystanek SKA idąc po (przyszłej) kładce
Czarny - przystanek SKA idąc przejściem pod torami i Balicką
Seledynowy - przystanek tramwajowy w kierunku centrum (stan obecny)
Zielony - przystanek tramwajowy w kierunku centrum (w przyszłości) oraz centrum przesiadkowe

st@rost
Posty: 11
Rejestracja: 05 sty 2019, 9:19

Re: Sprzedaż III etapu inwestycji / ceny / opinie - Osiedle Mieszkaj w Mieście (MWM)

Postautor: st@rost » 18 sty 2019, 9:54

Jak dla mnie bomba te kilkasaet m na nogach żeby się poruszać :) przy dzisiejszym trybie życie to zbawienie. Mieszkam aktualnie na Prądniku Białym i mam przez kładkę nad Opolską ok 0,9-1km do pętli Krowodrza Górka. 12-13min na nogach to moment i troche ruchu właśnie :)

kwk
Posty: 382
Rejestracja: 31 sty 2018, 22:04

Re: Sprzedaż III etapu inwestycji / ceny / opinie - Osiedle Mieszkaj w Mieście (MWM)

Postautor: kwk » 18 sty 2019, 12:23

MrRobot pisze:Pokusiłem się o policzenie odległości do komunikacji miejskiej. I nawet mapkę zrobiłem :lol:

Nie sposób nie zapytać - dlaczego wybrałeś taki punkt startowy?


st@rost
Posty: 11
Rejestracja: 05 sty 2019, 9:19

Re: Sprzedaż III etapu inwestycji / ceny / opinie - Osiedle Mieszkaj w Mieście (MWM)

Postautor: st@rost » 18 sty 2019, 15:23

kwk pisze:
MrRobot pisze:Pokusiłem się o policzenie odległości do komunikacji miejskiej. I nawet mapkę zrobiłem :lol:

Nie sposób nie zapytać - dlaczego wybrałeś taki punkt startowy?

Ja nie pytalem, gdyż plt startowy wypada dokładnie na moim przyszłym mieszkaniu. Aczkolwiek pytanie zasadne :mrgreen: :roll:

MrRobot
Posty: 15
Rejestracja: 25 mar 2018, 18:52

Re: Sprzedaż III etapu inwestycji / ceny / opinie - Osiedle Mieszkaj w Mieście (MWM)

Postautor: MrRobot » 18 sty 2019, 18:07

st@rost pisze:Ja nie pytalem, gdyż plt startowy wypada dokładnie na moim przyszłym mieszkaniu. Aczkolwiek pytanie zasadne :mrgreen: :roll:

Na skrzyżowaniu będziesz mieszkał? ;)

Wybrałem mniej więcej geometryczny środek osiedla, tak aby uśrednić odległości i dla tych z etapu 3.4 i dla tych z etapu 9 (jak już się wprowadzą w 2036 roku).



Wróć do „Mieszkaj w Mieście / Osiedle Wizjonerów Kraków (MWM) - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości