Sprzedaż III etapu inwestycji / ceny / opinie - Osiedle Mieszkaj w Mieście (MWM)

Forum mieszkańców Osiedla Wizjonerów / Mieszkaj w Mieście Kraków (MWM), którego budowniczym jest deweloper Henniger Investment. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
st@rost
Posty: 11
Rejestracja: 05 sty 2019, 9:19

Re: Sprzedaż III etapu inwestycji / ceny / opinie - Osiedle Mieszkaj w Mieście (MWM)

Postautor: st@rost » 19 sty 2019, 11:03

No dobra może nie tak dokładni ale zaraz obok narożnika 3.3 ;)


mike543
Posty: 42
Rejestracja: 08 sty 2019, 22:37

Re: Sprzedaż III etapu inwestycji / ceny / opinie - Osiedle Mieszkaj w Mieście (MWM)

Postautor: mike543 » 12 mar 2019, 15:15

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania w tej inwestycji. Widzę że mimo iż etap za niedługo będzie oddawany, jest jeszcze prawie połowa niesprzedanych mieszkań. Jak myślicie, czym to jest spowodowane?

Sesek
Posty: 21
Rejestracja: 29 mar 2018, 13:39

Re: Sprzedaż III etapu inwestycji / ceny / opinie - Osiedle Mieszkaj w Mieście (MWM)

Postautor: Sesek » 13 mar 2019, 11:46

I kwartał 2021 i II kwartał 2020 to jeszcze dość sporo czasu.


Olunia
Posty: 9
Rejestracja: 07 kwie 2019, 21:42

Re: Sprzedaż III etapu inwestycji / ceny / opinie - Osiedle Mieszkaj w Mieście (MWM)

Postautor: Olunia » 07 kwie 2019, 21:47

Myślę,że tym iz osiedle jest jeszcze mało rozreklamowane. A druga sprawa ktos kto kupuje pewnie chce juz mieszkanie a nie czekac dwa lata do oddania.

borg99
Posty: 15
Rejestracja: 25 wrz 2018, 19:54

Re: Sprzedaż III etapu inwestycji / ceny / opinie - Osiedle Mieszkaj w Mieście (MWM)

Postautor: borg99 » 07 kwie 2019, 23:29

Olunia pisze:Myślę,że tym iz osiedle jest jeszcze mało rozreklamowane. A druga sprawa ktos kto kupuje pewnie chce juz mieszkanie a nie czekac dwa lata do oddania.

Jest mało co?? W okolicy południowo zachodniej Krakowa jest masę bilbordów z ogłoszeniami na temat mwm, nie mówiąc o reklamach na przystankach MPK. Dodatkowo mieszkania zaczęły się pojawiać na zewnętrznych portalach. Widać developer zmienił strategię, bo jeszcze 0,5-1 rok temu praktycznie nie było na mieście reklam. Sprzedaż im siadła chyba bardziej z względu na to, że:
- obecnie mają przedział inwestycji z końcem oddania 4 miesiące do 2 lat czyli całkiem sporo.
- jeśli masz nagle wystawionych ponad 420(obecnie już tylko 339) mieszkań na jednym osiedlu to wiadomym jest, że naglę z dnia na dzień nie będzie znikać 20-40 z nich. Wcześniej developer wystawiał kolejny etap jak wcześniejszy był praktycznie wyprzedany (1.1->2.1, 2.1->2.2) teraz zmienili podejście.
- obecnie jest całkiem spora ilość inwestycji w bliskiej okolicy, które są oddane lub prawie oddane.
- cześć ludzi nawet by poczekało te 2 lata jednak patrząc na to ile musisz wpłacić do 3 miesięcy od podpisania umowy developerskiej. W sporej części przypadków jest to równoważne z uruchomieniem kredytu. Kredyt już na tak wczesnym etapie inwestycji, wiąże się z większymi kosztami.

Olunia
Posty: 9
Rejestracja: 07 kwie 2019, 21:42

Re: Sprzedaż III etapu inwestycji / ceny / opinie - Osiedle Mieszkaj w Mieście (MWM)

Postautor: Olunia » 08 kwie 2019, 0:35

Ja tak naprawdę o tym osiedlu sie dowiedziałam dwa tygodnie temu. NIe jeżdżę autobusami, więc na przystankach nie widziałam reklam, a też bardziej jestem w okolicach Balic i ewentualnie południe Krakowa, dlatego nie widziałam żadnej.Powiem,że osiedle robi wrażenie bo byłam tam oglądnąć i szczerze polecam. Tyle przestrzeni i zieleni. A druga sprawa nie widziałam ani jednego np słupa wysokiego napięcia, tak jak na innych osiedlach. wszystko chyba prowadzone mają pod ziemią. Ogrzewanie miejskie, to jest duży plus. A jaka cisza....

Sesek
Posty: 21
Rejestracja: 29 mar 2018, 13:39

Re: Sprzedaż III etapu inwestycji / ceny / opinie - Osiedle Mieszkaj w Mieście (MWM)

Postautor: Sesek » 25 kwie 2019, 10:19

Olunia pisze: A jaka cisza....

Cisza jest jak się zamkniesz w piwnicy z korkami do uszu ;)
A tak serio to w etapie 1 pociągi słychać, a w etapie 2 słychać też samoloty jak startują w stronę Krakowa. Ale to głównie przeszkadza jak jesteś na dziedzińcu, bo w mieszkaniach jest nie najgorzej (odczucie indywidualne).

Klaudiaaa
Posty: 5
Rejestracja: 30 sty 2019, 16:43

Re: Sprzedaż III etapu inwestycji / ceny / opinie - Osiedle Mieszkaj w Mieście (MWM)

Postautor: Klaudiaaa » 09 maja 2019, 14:38

Ojj, a gdzie są nowi sąsiedzi!??! ;), jak ceny zostały podniesione, to czyżby sprzedaż spadła???? :geek: :)


GF327
Posty: 37
Rejestracja: 25 maja 2018, 17:48

Re: Sprzedaż III etapu inwestycji / ceny / opinie - Osiedle Mieszkaj w Mieście (MWM)

Postautor: GF327 » 23 wrz 2019, 15:46

Na chwilę obecną blisko połowa mieszkań w tym etapie została sprzedana. Biorąc pod uwagę termin oddania budynku to chyba całkiem przyzwoity wynik.



Wróć do „Mieszkaj w Mieście / Osiedle Wizjonerów Kraków (MWM) - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość