[Etap 2.1] Odbiór noweo mieszkania od dewelopera - os. Mieszkaj w Mieście Kraków

Forum mieszkańców Osiedla Wizjonerów / Mieszkaj w Mieście Kraków (MWM), którego budowniczym jest deweloper Henniger Investment. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
patitka21
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2018, 12:25

[Etap 2.1] Odbiór noweo mieszkania od dewelopera - os. Mieszkaj w Mieście Kraków

Postautor: patitka21 » 21 lis 2018, 18:37

Czy ktoś już odebrał mieszkanie w etapie 2.1 i podpisał akt?


mieszkaniec_08
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2018, 12:50

Re: [Etap 2.1] Odbiór noweo mieszkania od dewelopera - os. Mieszkaj w Mieście Kraków

Postautor: mieszkaniec_08 » 21 lis 2018, 21:57

słyszałam że kilka mieszkań osoby odebrały bezusterkowo - chociaż trudno w to uwierzyć patrząc na ilość usterek wpisanych w moim protokole.. pewnie mieli dość czekania

dzisiaj pojawiły się na . dodatkowe zdjecia - nie wiem co myślicie o tych schodach - zamontowanie na nich podjazdów pewnie niemożliwe bo tak strome - zdecydowanie osiedle nie dla rodzin z dziećmi bo wnieść wózek po takich schodach... - tzn trzeba będzie z drugiej strony chodzić za każdym razem, dla osób starszych również będzie trudność - bardzo słabo to wygląda , zakładam że barierki przynajmniej jakieś się pojawią, żeby nikt nie spadł

MvM111
Posty: 2
Rejestracja: 16 wrz 2018, 14:19

Re: [Etap 2.1] Odbiór noweo mieszkania od dewelopera - os. Mieszkaj w Mieście Kraków

Postautor: MvM111 » 22 sty 2019, 6:38

Witam, jak u Państwa posuwaja się prace naprawcze związane z wyciekami na ostatnim piętrach?

Czy przyczyny zostały zdiagnozowane i usunięte?
Pozdrawiam


MrRobot
Posty: 15
Rejestracja: 25 mar 2018, 18:52

Re: [Etap 2.1] Odbiór noweo mieszkania od dewelopera - os. Mieszkaj w Mieście Kraków

Postautor: MrRobot » 22 sty 2019, 12:35

U mnie wiem tylko tyle, że jeszcze mnie developer nie zaprasza do odbioru.

PS. Która klatka?



Wróć do „Mieszkaj w Mieście / Osiedle Wizjonerów Kraków (MWM) - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość