[Etap 2.1] Schody / dostępność osiedla dla rodzin z małymi dziećmi - Mieszkaj w Mieście

Forum mieszkańców Osiedla Wizjonerów / Mieszkaj w Mieście Kraków (MWM), którego budowniczym jest deweloper Henniger Investment. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
mikrus
Posty: 54
Rejestracja: 07 sty 2017, 23:56

[Etap 2.1] Schody / dostępność osiedla dla rodzin z małymi dziećmi - Mieszkaj w Mieście

Postautor: mikrus » 22 lis 2018, 23:25

mieszkaniec_08 pisze:nie wiem co myślicie o tych schodach - zamontowanie na nich podjazdów pewnie niemożliwe bo tak strome - zdecydowanie osiedle nie dla rodzin z dziećmi bo wnieść wózek po takich schodach... - tzn trzeba będzie z drugiej strony chodzić za każdym razem, dla osób starszych również będzie trudność - bardzo słabo to wygląda , zakładam że barierki przynajmniej jakieś się pojawią, żeby nikt nie spadł

Faktycznie, byłem w okolicy ostatnio i te chody wydawały się dosyć strome i wysokie, tylko zastanawiam się czy nie da się tam jakoś inaczej wchodzić, ale w sumie faktycznie nie ma dużego wyboru. Może jeszcze będzie jakiś sensowny pomysł na to, choć chyba deweloper już nic dużego nie będzie zmieniał.


Sesek
Posty: 21
Rejestracja: 29 mar 2018, 13:39

Re: [Etap 2.1] Schody / dostępność osiedla dla rodzin z małymi dziećmi - Mieszkaj w Mieście

Postautor: Sesek » 23 lis 2018, 0:41

Schody są tylko w dwóch miejscach od strony etapu 1, w części otwartej od strony 2.2 nie ma żadnych schodów, a jest to teoretycznie część bardziej dla dzieci bo od strony przyszłego parku.
Dla mnie to nie problem, ale pewnie dla kogoś to może być za daleko ;)

Olunia
Posty: 9
Rejestracja: 07 kwie 2019, 21:42

Re: [Etap 2.1] Schody / dostępność osiedla dla rodzin z małymi dziećmi - Mieszkaj w Mieście

Postautor: Olunia » 08 kwie 2019, 0:56

Schody są z jednej strony, z wózeczkiem można podejść z drugiej lub pewnie od strony garaży podziemnych. Może coś jeszcze wymyślą, chociaż po rozmowach zdążyłam zauważyć,że o wszystkim decyduje architekt, trzeba by było chyba jemu zgłosić uwagę...



Wróć do „Mieszkaj w Mieście / Osiedle Wizjonerów Kraków (MWM) - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości