I etap Osiedla Mieszkaj w Mieście w Krakowie - forum opinie i zdjęcia

Forum mieszkańców Osiedla Mieszkaj w Mieście Kraków (MWM), którego budowniczym jest deweloper Henniger Investment. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
megi
Posty: 193
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

I etap Osiedla Mieszkaj w Mieście w Krakowie - forum opinie i zdjęcia

Postautor: megi » 02 sty 2017, 19:42

A ja wybrałam się ostatnio w okolice, w których budowane jest Osiedle Mieszkaj w Mieście Kraków i muszę przyznać, że robi to bardzo dobre wrażenie, czym dzielę się poniżej na forum, zdjęcia może i nie z wczoraj, ale budynki już mniej więcej ukończone i moim zdaniem są dosyć ciekawe. Tak prezentują się trzy budynki pierwszego etapu inwestycji widziane od strony drogi dojazdowej - symetryczne linie, pasujące do siebie elewacje, pod wszystkimi blokami jest chyba jeden duży garaż podziemny :)

Obrazek

Tu nieco bliższy widok, ciekawie wyglądają maskowania barierek balkonów, które są ażurowe, jednak skutecznie zasłaniają to, co na balkonach się znajduje. Dosyć ciekawe rozwiązanie, niestety rzadko stosowane, a szkoda. Oszklone balkony może i wyglądają ładnie, ale tylko zaraz po budowie, do czasu, aż mieszkańcy zaczną szyby zasłaniać różnego rodzaju matami i słomiankami ;) Pomiędzy budynkami posadzono brzozy, jest mały plac zabaw, drewniane ławki do siedzenia.

Obrazek

Ciekawe zaprojektowano wejścia do klatek, znajdują się tam miedzy innymi duże lustra, na całą ścianę. Wzory na ścianach także prezentują się nieźle, skrzynki na listy w ścianie, co jak pokazał Murapol - inwestycja Garbarnia, nie jest takie typowe. Według mnie, wszystko wygląda bardzo przyzwoicie. Warto też wspomnieć na przykład o tym, że mieszkania na parterze, maja wyprowadzone na zewnątrz, do ogródka wodę i prąd - może mała rzecz, ale na pewno może cieszyć :)

Obrazek

Prace jeszcze się toczą, jak widać, ale do ukończenia budowy dużo już nie zostało i pewnie wkrótce zaczną się tam odbiory nowych mieszkań od dewelopera Grupa Henniger Investment. Wie ktoś, czy są już terminy przekazywania kluczy :?: Jeśli ktoś będzie widział coś więcej, to niech podzieli się swoimi doświadczeniami z odbiorów. Czy opinie o osiedlu Mieszkaj w Mieście są dobre także po oględzinach wewnętrznych, czy tylko na zewnątrz.

Obrazek

A tu już widać, jak budowany jest II etap Osiedla Mieszkaj w Mieście - trzeba przyznać, że wykop jest imponujący, pewnie ta część będzie stawiana równie szybko. Oby, bo dzięki temu mieszkańcy pokazanych tu bloków, będą mieli przez krótszy czas plac budowy pod oknami :)

Wróć do „Osiedle Mieszkaj w Mieście Kraków (MWM) - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości