Plan / mapa osiedla Mieszkaj w Mieście Kraków - kiedy kolejne etapy

Forum mieszkańców Osiedla Mieszkaj w Mieście Kraków (MWM), którego budowniczym jest deweloper Henniger Investment. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
mikrus
Posty: 4
Rejestracja: 07 sty 2017, 23:56

Plan / mapa osiedla Mieszkaj w Mieście Kraków - kiedy kolejne etapy

Postautor: mikrus » 08 sty 2017, 0:05

Jakby ktoś nie miał świadomości, jaki rozmach ma deweloper Henniger Investment, to wrzucam tu plan osiedla Mieszkaj w Mieście (MWM), a wygląda na to, że będzie ono naprawdę duże, a to, co do tej pory zbudowano, to dopiero początki. W każdym razie ciekawi mnie, jak to wszystko wyjdzie finalnie, ale na pewno trzeba przyznać, że ma potencjał :)

Obrazek

Jak obstawiacie, kiedy to wszystko zostanie ukończone, czyli też kiedy z naszego sąsiedztwa zniknie plac budowy :?: Oczywiście im szybciej, tym lepiej, ale pewnie wiele zależy od tego, jak będą się sprzedawały nowe mieszkania w projekcie Mieszkaj w Mieście, a z tym nigdy nic nie wiadomo - dużo zależy od gospodarki, stóp procentowych itp.


megi
Posty: 197
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Plan / mapa osiedla Mieszkaj w Mieście Kraków - kiedy kolejne etapy

Postautor: megi » 12 gru 2017, 22:58

Ciekawie całkiem to wszystko jest zaprojektowane, osiedle Mieszkaj w Mieście w Krakowie to faktycznie ciekawa inwestycja, ciekawe jak długo będą to wszystko budowali i z jakimi uciążliwości będzie się to wiązało dla osób, które już mieszkają we wcześniejszych etapach :) Ale trzeba przyznać, że mają rozmach. Choć na planie osiedla MWM te wszystkie budynki wydają się być takie małe ;)

słoik_ze_wsi
Posty: 16
Rejestracja: 20 mar 2017, 10:05

Re: Plan / mapa osiedla Mieszkaj w Mieście Kraków - kiedy kolejne etapy

Postautor: słoik_ze_wsi » 14 gru 2017, 13:17

Zmienił się plan osiedla. Tutaj aktualna wersja:

Obrazek

Zrezygnowano z domów na południu. Zmieniono projekty w etapach 9, 10 i 12. Wydaje mi się również, że bloki w etapie 3 będą wyższe niż pierwotnie zakładano. Ciekawe, czy jest to związane z zatwierdzonym ostatnio planem zmiany ścieżki lądowania samolotów.



Wróć do „Osiedle Mieszkaj w Mieście Kraków (MWM) - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości