Klub osiedlowy dla mieszkańców osiedla Mieszkaj w Mieście

Forum mieszkańców Osiedla Mieszkaj w Mieście Kraków (MWM), którego budowniczym jest deweloper Henniger Investment. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
mikrus
Posty: 4
Rejestracja: 07 sty 2017, 23:56

Klub osiedlowy dla mieszkańców osiedla Mieszkaj w Mieście

Postautor: mikrus » 08 sty 2017, 0:59

Nie wiem czy wszyscy widzieli, ale w II etapie osiedla Mieszkaj w Mieście, deweloper przewidział utworzenie klubu osiedlowego dla mieszkańców - muszę przyznać, że to dosyć oryginalny pomysł, zwłaszcza jak na inwestycję z tej półki :) Owszem, słyszałem o palarniach cygar i takich tam, ale jednak w projektach, w których cena metra kwadratowego była znacznie wyższa. Miałby on się znaleźć w II etapie Mieszkaj w Mieście, a inwestor zamierza przeznaczyć na to 250 metrów kwadratowych, a być może nawet więcej, bo jeśli mieszkańcy będą tego chcieć, do można by tą przestrzeń zwiększyć nawet do 1 000 m2, a to już naprawdę sporo :!:

Obrazek

Deweloper podaje kilka propozycji tego, co mogłoby tam powstać, między innymi:

  • miejsce do nauki i pracy;
  • klub malucha;
  • miejsce do organizacji imprez rodzinnych;
  • miejsce do uprawiania różnego rodzaju gier.
Oczywiście sporo z tych możliwości się nie wyklucza, ale pewnie da się znaleźć jeszcze jakieś inne pomysły, jak myślicie, to jeszcze można by w takim miejscu urządzić. Ciekawi mnie też, jak byłoby z utrzymywaniem czegoś takiego, i ile by to kosztowało wspólnotę mieszkaniową :)

Wróć do „Osiedle Mieszkaj w Mieście Kraków (MWM) - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości