Klub osiedlowy dla mieszkańców osiedla Mieszkaj w Mieście

Forum mieszkańców Osiedla Wizjonerów / Mieszkaj w Mieście Kraków (MWM), którego budowniczym jest deweloper Henniger Investment. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
mikrus
Posty: 52
Rejestracja: 07 sty 2017, 23:56

Klub osiedlowy dla mieszkańców osiedla Mieszkaj w Mieście

Postautor: mikrus » 08 sty 2017, 0:59

Nie wiem czy wszyscy widzieli, ale w II etapie osiedla Mieszkaj w Mieście, deweloper przewidział utworzenie klubu osiedlowego dla mieszkańców - muszę przyznać, że to dosyć oryginalny pomysł, zwłaszcza jak na inwestycję z tej półki :) Owszem, słyszałem o palarniach cygar i takich tam, ale jednak w projektach, w których cena metra kwadratowego była znacznie wyższa. Miałby on się znaleźć w II etapie Mieszkaj w Mieście, a inwestor zamierza przeznaczyć na to 250 metrów kwadratowych, a być może nawet więcej, bo jeśli mieszkańcy będą tego chcieć, do można by tą przestrzeń zwiększyć nawet do 1 000 m2, a to już naprawdę sporo :!:

Obrazek

Deweloper podaje kilka propozycji tego, co mogłoby tam powstać, między innymi:

  • miejsce do nauki i pracy;
  • klub malucha;
  • miejsce do organizacji imprez rodzinnych;
  • miejsce do uprawiania różnego rodzaju gier.
Oczywiście sporo z tych możliwości się nie wyklucza, ale pewnie da się znaleźć jeszcze jakieś inne pomysły, jak myślicie, to jeszcze można by w takim miejscu urządzić. Ciekawi mnie też, jak byłoby z utrzymywaniem czegoś takiego, i ile by to kosztowało wspólnotę mieszkaniową :)


MrRobot
Posty: 15
Rejestracja: 25 mar 2018, 18:52

Re: Klub osiedlowy dla mieszkańców osiedla Mieszkaj w Mieście

Postautor: MrRobot » 25 mar 2018, 19:21

Ja tam nie wiem jak to w praniu wyjdzie z tym klubem, bo wszystko zależy od zaangażowania mieszkańców i sposobu prowadzenia klubu przez zarządcę/wspólnotę, ale jakby co, to zapraszam za rok na partyjkę szachów 8-)

adamwm
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2018, 11:20

Re: Klub osiedlowy dla mieszkańców osiedla Mieszkaj w Mieście

Postautor: adamwm » 23 lis 2018, 11:28

W temacie klubu osiedlowego chyba coś się ruszyło wraz z końcem prac na 2.1 bo jakaś zaskakująca zbieżność tego, że akurat teraz na stronie pojawiła się zakładka dotycząca klubu z możliwością dopisania do newslettera :o


Sesek
Posty: 21
Rejestracja: 29 mar 2018, 13:39

Re: Klub osiedlowy dla mieszkańców osiedla Mieszkaj w Mieście

Postautor: Sesek » 23 lis 2018, 11:48

Dziwne żeby ruszył się wcześniej skoro klub znajduje się w budynku 2.1 ;)



Wróć do „Mieszkaj w Mieście / Osiedle Wizjonerów Kraków (MWM) - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości