Meble na wymiar Kraków - wykonanie szafy w przedpokoju [Wzgórze Krzemionki]

Forum mieszkańców Wzgórza Krzemionki w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Matejek. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
Pener
Posty: 13
Rejestracja: 21 gru 2016, 8:58

Meble na wymiar Kraków - wykonanie szafy w przedpokoju [Wzgórze Krzemionki]

Postautor: Pener » 28 mar 2017, 22:24

Cześć!

Czy polecacie kogoś, kto wykonuje meble pod wymiar? Potrzebuję szafę do przedpokoju, z wyciętymi otworami by dostać się do skrzynki teleinformatycznej i tej z bezpiecznikami.

Pozdrawiam
P.


oleo
Posty: 174
Rejestracja: 18 cze 2016, 19:11

Re: Meble na wymiar Kraków - wykonanie szafy w przedpokoju [Wzgórze Krzemionki]

Postautor: oleo » 29 mar 2017, 13:02

@Pener, masz to może jakoś rozrysowane i mógłbyś udostępnić :?: Też chyba będę musiał zrobić coś podobnego, szafa maskująca skrzynki z bezpiecznikami i teleinformatyczną bardzo by mi się przydała, bo umieszczono je u mnie za drzwiami wejściowymi, a dodatkowo nie zostały wkute w ścianę :/ Tylko jeszcze zastanawiam się jak to dokładnie rozwiązać, czy zrobić taką szafę na całą szerokość przedpokoju za drzwiami, czy może np. połączyć ją jakoś z wieszakiem na kurtki, który bardzo by mi się przydał w tym miejscu też :) Jak myślicie?

Pener
Posty: 13
Rejestracja: 21 gru 2016, 8:58

Re: Meble na wymiar Kraków - wykonanie szafy w przedpokoju [Wzgórze Krzemionki]

Postautor: Pener » 03 kwie 2017, 21:39

U mnie to wygląda tak: Obrazek (nie wiem czemu zdjęcie przekręciło na bok), zrobię tam szafę na całą wysokość, 0.6 x 1.0. Przygotuję szkic, bo meblarze też chcą wiedzieć co mają wystrugać, to pokażę Ci co wymyśliłem.



Wróć do „Inwestycja Wzgórze Krzemionki Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości