[Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Banacha za którą odpowiada deweloper Activ Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
Rodżi
Posty: 10
Rejestracja: 26 mar 2019, 14:47

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: Rodżi » 01 sie 2019, 14:39

Witam,
dziś rozmawiałem z kierownikiem budowy. Termin przekazania kluczy po 20 sierpnia.
Zapytałem... Czy z dniem 2 września mogę wprowadzać "ekipe" odpowiedział mi że tak... No to będzie najdłuższe 20 - 25 dni!
Pozdrawiam


Darom
Posty: 35
Rejestracja: 18 cze 2018, 22:02

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: Darom » 01 sie 2019, 15:55

Rodżi pisze:Czy z dniem 2 września mogę wprowadzać "ekipe"

Rodżi ile trzeba zapłacić za taką ekipę ? żeby wyremontowali Całe mieszkanie.

Rodżi
Posty: 10
Rejestracja: 26 mar 2019, 14:47

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: Rodżi » 13 sie 2019, 14:52

Darom pisze:
Rodżi pisze:Czy z dniem 2 września mogę wprowadzać "ekipe"

Rodżi ile trzeba zapłacić za taką ekipę ? żeby wyremontowali Całe mieszkanie.

Tego nie wiem...

Ale już wiem że klucze będą wydawane po 1 września... Właśnie rozmawiałem z Kierownikiem Budowy.
Cytuję:
,, Jutro jest odbiór mieszkań przez nadzór budowlany (uprawomocnienie 14 dni) zatem od 2 września będziemy wydawać klucze"



Wróć do „Osiedle Banacha Kraków od Activ - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości