Osiedle Banacha Kraków od Activ Investment - zdjęcia, opinie, wygląad

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Banacha za którą odpowiada deweloper Activ Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Osiedle Banacha Kraków od Activ Investment - zdjęcia, opinie, wygląad

Postautor: b0recki » 04 lip 2017, 20:58

ala pisze:Wow, ślicznie dziękuję. Aż tak wolnych środków nie mam :-) .
Jeżeli jest taka możliwość aby to zweryfikować to BARDZO chętnie bym z tego skorzystała bo będąc szczerą sama nie będę wiedziała na co zwrócić uwagę. W jaki sposób możemy się skontaktować ? Niestety nie widzę możliwości wysłania wiadomości prywatnej.

napisz do administratora nick:slwk o odblokowanie opcji wiadomosci prywatnych. Fachowcow do odbioru\sprawdzenia jest duzo na rynku:) poklikaj w necie znajdziesz napewno:)


b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Osiedle Banacha Kraków od Activ Investment - zdjęcia, opinie, wygląad

Postautor: b0recki » 04 lip 2017, 21:01

ala pisze:Wow, ślicznie dziękuję. Aż tak wolnych środków nie mam :-) .
Jeżeli jest taka możliwość aby to zweryfikować to BARDZO chętnie bym z tego skorzystała bo będąc szczerą sama nie będę wiedziała na co zwrócić uwagę. W jaki sposób możemy się skontaktować ? Niestety nie widzę możliwości wysłania wiadomości prywatnej.


Zle mnie zrozumiałas w ostatnim zdaniu:P Ja nie moge przyjechać nie ma mnie teraz w kraju nawet:) Chodziło mi że Ty powinnaś przyjechć:P

ala
Posty: 6
Rejestracja: 04 lip 2017, 18:36

Re: Osiedle Banacha Kraków od Activ Investment - zdjęcia, opinie, wygląad

Postautor: ala » 04 lip 2017, 21:31

my bad :-)! Postaram się to ogarnąć zdalnie, bo faktycznie dziwne aby w tym momencie klient zrywał umowę.
Dzięki za informacje.
Ostatnio zmieniony 05 lip 2017, 9:12 przez slwk, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: PW dostępne ;)


b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Osiedle Banacha Kraków od Activ Investment - zdjęcia, opinie, wygląad

Postautor: b0recki » 27 lip 2017, 12:14

Witajcie pytanie mam do Was czy tylko mi doskwiera brak możliwości przejścia bezpośrednio do ulicy Kuźnicy Kołłatajowskiej? Na chwile obecna w ciagu dnia sa otwarte 2 furtki i idzie się po błocie przez teren budowy. Czy Activ nie mógłby zamontować tymczasowej furtki na wysokości naszego bloku?



Wróć do „Osiedle Banacha Kraków od Activ - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość