Osiedle Banacha Kraków od Activ Investment - zdjęcia, opinie, wygląad

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Banacha za którą odpowiada deweloper Activ Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Osiedle Banacha Kraków od Activ Investment - zdjęcia, opinie, wygląad

Postautor: b0recki » 24 mar 2017, 13:51

ZDjęcia z dzisiaj rana..Trwa układanie parkingu i chodników do klatek.

Obrazek

Obrazek


b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Osiedle Banacha Kraków od Activ Investment - zdjęcia, opinie, wygląad

Postautor: b0recki » 28 mar 2017, 8:33

Byłem wczoraj na budowie popołudniu. Układana jest kostka na parkingu przed klatkami oraz wytyczane są chodniki. Jest problem jakiś ze zmieszczeniem chodnika pomiedzy drogą, a ogrodkiem na parterze. Widziałem, że się tam mają jakiś problem z wytyczeniem;) Klatki są pomalowane, zamontowane są właczniki świateł - brakuje lamp oświetleniowych i skrzynek bezpiecznikowych w mieszkaniach. Reszta wyglada na gotową. PArking podziemny bez zmian: wciąż nie ma wylewki,odwodnień linowych itp. Doszły mnie słuchy, że nasze osiedle nie będzie ogrodzone. Czy coś o tym wiecie?

michal
Posty: 30
Rejestracja: 15 lis 2016, 13:48

Re: Osiedle Banacha Kraków od Activ Investment - zdjęcia, opinie, wygląad

Postautor: michal » 28 mar 2017, 23:46

b0recki pisze:Byłem wczoraj na budowie popołudniu. Układana jest kostka na parkingu przed klatkami oraz wytyczane są chodniki. Jest problem jakiś ze zmieszczeniem chodnika pomiedzy drogą, a ogrodkiem na parterze. Widziałem, że się tam mają jakiś problem z wytyczeniem;) Klatki są pomalowane, zamontowane są właczniki świateł - brakuje lamp oświetleniowych i skrzynek bezpiecznikowych w mieszkaniach. Reszta wyglada na gotową. PArking podziemny bez zmian: wciąż nie ma wylewki,odwodnień linowych itp. Doszły mnie słuchy, że nasze osiedle nie będzie ogrodzone. Czy coś o tym wiecie?


Czy to chodzi o ogródek przy pierwszej klatce ? bo mnie i ewele to interesuje z racji ze to nasz ogródek z góry dzięki za info i jakby nie był problem to zdjęcie


b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Osiedle Banacha Kraków od Activ Investment - zdjęcia, opinie, wygląad

Postautor: b0recki » 29 mar 2017, 8:42

michal pisze:
b0recki pisze:Byłem wczoraj na budowie popołudniu. Układana jest kostka na parkingu przed klatkami oraz wytyczane są chodniki. Jest problem jakiś ze zmieszczeniem chodnika pomiedzy drogą, a ogrodkiem na parterze. Widziałem, że się tam mają jakiś problem z wytyczeniem;) Klatki są pomalowane, zamontowane są właczniki świateł - brakuje lamp oświetleniowych i skrzynek bezpiecznikowych w mieszkaniach. Reszta wyglada na gotową. PArking podziemny bez zmian: wciąż nie ma wylewki,odwodnień linowych itp. Doszły mnie słuchy, że nasze osiedle nie będzie ogrodzone. Czy coś o tym wiecie?

Czy to chodzi o ogródek przy pierwszej klatce ? bo mnie i ewele to interesuje z racji ze to nasz ogródek z góry dzięki za info i jakby nie był problem to zdjęcie

Chodzi o ogródek na przy 1 klatce od strony "dziedzińca/parkingu". Malowidła sprayem zrobili na płycie i ewidentnie szło to blisko jakoś bardzo....Nie wydaje mi się żeby tak to zrobili, ale jedzcie na budowe zobaczycie...Narazie jakby nie robią nic w tym rejonie. Zdjęcia nie mam.

b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Osiedle Banacha Kraków od Activ Investment - zdjęcia, opinie, wygląad

Postautor: b0recki » 31 mar 2017, 11:44

1 etap/blok pojawił się już w ewdiencji gruntów i budynków.

Obrazek

sphinx
Posty: 36
Rejestracja: 12 lut 2017, 10:52

Re: Osiedle Banacha Kraków od Activ Investment - zdjęcia, opinie, wygląad

Postautor: sphinx » 01 kwie 2017, 9:49

Witam. 30 marca byliśmy na budowie na kolejnych oględzinach :) Powrzucam zdjęcia tematycznie bo już sporo różnych wątków jest założonych.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

sphinx
Posty: 36
Rejestracja: 12 lut 2017, 10:52

Re: Osiedle Banacha Kraków od Activ Investment - zdjęcia, opinie, wygląad

Postautor: sphinx » 01 kwie 2017, 9:50

c.d. zdjęć

Obrazek

Obrazek

Obrazek

sphinx
Posty: 36
Rejestracja: 12 lut 2017, 10:52

Re: Osiedle Banacha Kraków od Activ Investment - zdjęcia, opinie, wygląad

Postautor: sphinx » 01 kwie 2017, 9:51

c.d. zdjęć

Obrazek

Obrazek

Obrazek


b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Osiedle Banacha Kraków od Activ Investment - zdjęcia, opinie, wygląad

Postautor: b0recki » 25 kwie 2017, 17:15

Fotki sprzed chwili...:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

bonus w postaci naszego sąsiada OZON:

Obrazek

sphinx
Posty: 36
Rejestracja: 12 lut 2017, 10:52

Re: Osiedle Banacha Kraków od Activ Investment - zdjęcia, opinie, wygląad

Postautor: sphinx » 25 kwie 2017, 17:27

Borecki a jest szansa na zdjęcia z przed klatek wejściowych - jak tam wygląda kostka i ewentualnie tarasów (zdaję sobie sprawę, że musiałbyś przeskoczyć przez siatkę :) albo iść z drugiej strony - z góry dzięki).



Wróć do „Osiedle Banacha Kraków od Activ - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości