Właściciele komórek lokatorskich pod 1 klatką - Osiedle Banacha Kraków

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Banacha za którą odpowiada deweloper Activ Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Właściciele komórek lokatorskich pod 1 klatką - Osiedle Banacha Kraków

Postautor: b0recki » 29 cze 2017, 12:51

Szukam Właścicieli komórek lokatorskich pod klatką 1 - w szczególności tych zlokalizowanych od strony ściany sąsiadującej z ulicą Banacha. (numer od 1 -8 bodajże)


Karolina
Posty: 7
Rejestracja: 25 cze 2017, 22:32

Re: Właściciele komórek lokatorskich pod 1 klatką - Osiedle Banacha Kraków

Postautor: Karolina » 30 cze 2017, 15:26

A w jakim celu?

b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Właściciele komórek lokatorskich pod 1 klatką - Osiedle Banacha Kraków

Postautor: b0recki » 30 cze 2017, 19:15

Karolina pisze:A w jakim celu?

Chciałbym pogadać na temat hydroizolacji w piwnicy bo we wszystkich wspomnianych piwnicach jest mokro, a po opadach w niektorych stoi również woda. i poruszyć ten temat wspólnie z Deweloperem, bo narazie tłumaczenie Pana Kierownika to "kondensacja" która wynikła jednorazowo. A u mnie woda stoi od tygodnia.


Emi
Posty: 17
Rejestracja: 12 lut 2017, 23:55

Re: Właściciele komórek lokatorskich pod 1 klatką - Osiedle Banacha Kraków

Postautor: Emi » 30 cze 2017, 22:10

Hej, my mamy komórkę z tamtej strony. Jeszcze nie odebraliśmy kluczy także nawet nie wiemy jak wygląda nasza, ale niemiłe zaskoczenie, że istnieje w ogóle taki problem. Wynajmujemy mieszkanie niedaleko Banacha, więc jakby co w każdej chwili możemy się spotkać i obgadać temat. Daj znać. Pozdrawiam

b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Właściciele komórek lokatorskich pod 1 klatką - Osiedle Banacha Kraków

Postautor: b0recki » 30 cze 2017, 22:14

Emi pisze:Hej, my mamy komórkę z tamtej strony. Jeszcze nie odebraliśmy kluczy także nawet nie wiemy jak wygląda nasza, ale niemiłe zaskoczenie, że istnieje w ogóle taki problem. Wynajmujemy mieszkanie niedaleko Banacha, więc jakby co w każdej chwili możemy się spotkać i obgadać temat. Daj znać. Pozdrawiam

EMI a macie termin odbioru już? Ja będę zajęty w przyszłym tygodniu ale po 8lipca zobaczę jak wygląda sytuacja i będziemy działać jak dalej będzie problem. W chwili obecnej od strony ściany wszystkie piwnice są mokre.

Emi
Posty: 17
Rejestracja: 12 lut 2017, 23:55

Re: Właściciele komórek lokatorskich pod 1 klatką - Osiedle Banacha Kraków

Postautor: Emi » 30 cze 2017, 23:09

Mamy termin odbioru na 4 lipca, ale chcieliśmy zmienić na późniejszy ze względu na to, że nasz fachowiec zamiast od lipca będzie mógł wkroczyć na mieszkanie dopiero od sierpnia, a od momentu odbioru kluczy trzeba już będzie płacić czynsz. Dla mnie sytuacja, o której piszesz jest totalnie niedopuszczalna. Strach pomyśleć co się będzie działo jak naprawdę przyjdą solidne deszcze bo póki co to były tylko przelotne. Jak oni uzyskali pozwolenia przy takiej fuszerce?

b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Właściciele komórek lokatorskich pod 1 klatką - Osiedle Banacha Kraków

Postautor: b0recki » 01 lip 2017, 9:05

Emi pisze:Mamy termin odbioru na 4 lipca, ale chcieliśmy zmienić na późniejszy ze względu na to, że nasz fachowiec zamiast od lipca będzie mógł wkroczyć na mieszkanie dopiero od sierpnia, a od momentu odbioru kluczy trzeba już będzie płacić czynsz. Dla mnie sytuacja, o której piszesz jest totalnie niedopuszczalna. Strach pomyśleć co się będzie działo jak naprawdę przyjdą solidne deszcze bo póki co to były tylko przelotne. Jak oni uzyskali pozwolenia przy takiej fuszerce?

Emi nikt takich rzeczy niestety nie sprawdza...w "mieszkaniówce". Liczą sie dokumenty formalno-prawne, pieczatki etc. Co do odbioru to radziłbym sprawdzić sobie mieszkanie dokładnie zanim wpuścisz fachowca od wykończenia, bo teraz jest czas na poprawki przez Dewelopera. Prostowanie ściań, naprawy tynków etc...fakt czynsz jakiś trzeba by zapłacić ale potem odbierzesz...wpuścisz fachowca i pozamiatane. To jemu bedziesz musiała zapłacić za naprawe fuszerek:) Także rozwazcie. Niektórzy widze ruszyli z kopyta z robotami - ruch pod blokiem z dostawami - auto za autem:)

Emi
Posty: 17
Rejestracja: 12 lut 2017, 23:55

Re: Właściciele komórek lokatorskich pod 1 klatką - Osiedle Banacha Kraków

Postautor: Emi » 02 lip 2017, 22:52

A u Ciebie były jakieś poprawki? U nas faktycznie przy pomiarze wykonywanym przez stolarza wyszło, że w przedpokoju był nierówny sufit, choć wizualnie nie sposób tego dostrzec. Nie wiem jak empirycznie miałabym to udowodnić nie mając żadnych narzędzi pomiarowych...Jak w praktyce wygląda taki odbiór? Czy podobna procedura jest przy odbiorze kluczy do komórki czy tam w ogóle wówczas się nie wchodzi?


b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Właściciele komórek lokatorskich pod 1 klatką - Osiedle Banacha Kraków

Postautor: b0recki » 03 lip 2017, 6:29

Emi pisze:A u Ciebie były jakieś poprawki? U nas faktycznie przy pomiarze wykonywanym przez stolarza wyszło, że w przedpokoju był nierówny sufit, choć wizualnie nie sposób tego dostrzec. Nie wiem jak empirycznie miałabym to udowodnić nie mając żadnych narzędzi pomiarowych...Jak w praktyce wygląda taki odbiór? Czy podobna procedura jest przy odbiorze kluczy do komórki czy tam w ogóle wówczas się nie wchodzi?

Wszystko jest w wątku o odbiorach mieszkań:) Prosiłbym aby zerkać na te piwnice...ale sytuacja po deszczach sie pogarsza takze bez ingerencji budowlanej według mnie sie nie obejdzie.

Emi
Posty: 17
Rejestracja: 12 lut 2017, 23:55

Re: Właściciele komórek lokatorskich pod 1 klatką - Osiedle Banacha Kraków

Postautor: Emi » 03 lip 2017, 8:41

Może skontaktuję się z przedstawicielem dewelopera w tej sprawie? Z tego co piszesz, raczej trudno spodziewać się, że będzie lepiej. Dzięki za namiary na wątek o odbiorach. Przejrzałam posty i z tego, co ludzie piszą wyłania się dosyć marny obraz naszej inwestycji...Bez zatrudnienia kogoś, kto zna się na budowlance chyba się tu nie obejdzie



Wróć do „Osiedle Banacha Kraków od Activ - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości