Woda / wilgoć w komórkach lokatorskich i garażu podziemnym - os. Banacha

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Banacha za którą odpowiada deweloper Activ Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
Karolina
Posty: 7
Rejestracja: 25 cze 2017, 22:32

Woda / wilgoć w komórkach lokatorskich i garażu podziemnym - os. Banacha

Postautor: Karolina » 03 lip 2017, 13:39

Ja przy odbiorze mieszkania zgłoszę problem z wodą w komórce. Jak się zbierze grupa osób, które mają wilgoć w komórkach to możemy wysłać jedno pismo do dewelopera w sprawie rozwiązania tej wady.


b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Woda / wilgoć w komórkach lokatorskich i garażu podziemnym - os. Banacha

Postautor: b0recki » 27 lip 2017, 12:11

Witajcie. Wracając do tematu wody po opadach. Sytuacja wygląda tak: Po zgoszeniu do Dewelopera z tego co zauważyłem w piwnicach Activ wykonał zastrzyki inekcyjne hydroizolacyjne oraz osuszył piwnice. Nie jest to rozwiązanie wspaniałe - trzeba obserwować i monitorować sytuacje w piwnicach. Nie wiem czy zauwazyliście ale problem wody po opadach dotyczy rowniez garazu. Szczegolnie od strony połnocno -wschodniej. Tam Activ chyba nie zrobił nic ponieważ musiałby uszkodzić posadzke na którą zapewne utraciłby gwarancje. Ja nie mam tam miejsca akurat, ale czy ktoś też zwrócił na to uwagę?



Wróć do „Osiedle Banacha Kraków od Activ - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości