[Etap II] Wnętrze budynku / standard wykończenia mieszkań / części wspólnych - os. Banacha

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Banacha za którą odpowiada deweloper Activ Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
michal_pl
Posty: 53
Rejestracja: 10 lis 2017, 10:10

Re: [Etap II] Wnętrze budynku / standard wykończenia mieszkań / części wspólnych - os. Banacha

Postautor: michal_pl » 24 kwie 2018, 22:43

zdjęcie z dnia wczorajszego :)
na plac budowy dostarczono drzwi wejściowe do mieszkań
Załączniki
SAVE_20180424_213328.jpeg
SAVE_20180424_213328.jpeg (225.35 KiB) Przejrzano 6807 razy


mmacaj
Posty: 59
Rejestracja: 08 lut 2017, 12:10

Re: [Etap II] Wnętrze budynku / standard wykończenia mieszkań / części wspólnych - os. Banacha

Postautor: mmacaj » 07 maja 2018, 9:52

Jakieś daty? Coś ciekawego? Był ktoś na "zakończonej" budowie?

Michał G
Posty: 7
Rejestracja: 07 maja 2018, 20:46

Re: [Etap II] Wnętrze budynku / standard wykończenia mieszkań / części wspólnych - os. Banacha

Postautor: Michał G » 07 maja 2018, 20:55

Byłem dzisiaj przejazdem. Nie wiem jak budynek wygląda wewnątrz bo już dosyć dawno tam byłem. Przed budynkiem kostka ułożona, barierki zamontowane, ale droga dojazdowa do garażu niestety nie zrobiona jeszcze. Na środku góra kruszywa. Zakładam że odbiory budynku i zagospodarowania przed budynkiem rozpoczną się jak wszystko będzie skończone, a jak dwa tygodnie temu rozmawiałem z Panem Portierem to zakładali rozpoczęcie odbiorów z końcem kwietnia. Zdjęcia nie zrobiłem. Pozdrawiam !


TomaszR
Posty: 17
Rejestracja: 27 lip 2017, 16:57

Re: [Etap II] Wnętrze budynku / standard wykończenia mieszkań / części wspólnych - os. Banacha

Postautor: TomaszR » 07 maja 2018, 22:46

witam
W srodku wszystko skonczone. plytki na klatkach i futryny w drzwiach. portier powiedział że do 20.05 ma byc koniec prac i zaczną sie odbiory.

Mrówa
Posty: 29
Rejestracja: 13 lip 2017, 23:17

Re: [Etap II] Wnętrze budynku / standard wykończenia mieszkań / części wspólnych - os. Banacha

Postautor: Mrówa » 08 maja 2018, 16:40

W klatce po lewej drzwi są już pozamykane, w tej po prawej jeszcze nie zamknięte (nie ma wkładek), ale też już wszystko gotowe, płytki skończone.
Jedyne co nas zastanowiło to fakt, że w 1 klatce na drugim piętrze ktoś pomalował pokój, na różowo więc rzuca się w oczy z zewnątrz... Jak to możliwe skoro nie można jeszcze odbierać mieszkań...? :|

michal_pl
Posty: 53
Rejestracja: 10 lis 2017, 10:10

Re: [Etap II] Wnętrze budynku / standard wykończenia mieszkań / części wspólnych - os. Banacha

Postautor: michal_pl » 09 maja 2018, 11:26

niestety nie dostrzegłem z tak dużej odległości jakiej firmy są drzwi wejściowe... może ktoś był na budowie i powie.

mmacaj
Posty: 59
Rejestracja: 08 lut 2017, 12:10

Re: [Etap II] Wnętrze budynku / standard wykończenia mieszkań / części wspólnych - os. Banacha

Postautor: mmacaj » 08 sie 2018, 18:52

Miałem odbiór, ale nie podpisałem protokołu bo mają parę rzeczy do poprawienia. Pan Stefan aż był czerwony jak firma od odbiorów wytykała błędy :) Mieszkanie wyszło 51 m2, a nie 50,85.

michal_pl
Posty: 53
Rejestracja: 10 lis 2017, 10:10

Re: [Etap II] Wnętrze budynku / standard wykończenia mieszkań / części wspólnych - os. Banacha

Postautor: michal_pl » 08 sie 2018, 22:54

z moich prywatnych pomiarów dalmierzem laserowym też wyszło mi nieco więcej..dokładnie tak jak u Ciebie


TomaszR
Posty: 17
Rejestracja: 27 lip 2017, 16:57

Re: [Etap II] Wnętrze budynku / standard wykończenia mieszkań / części wspólnych - os. Banacha

Postautor: TomaszR » 10 sie 2018, 1:23

Mozesz podeslac na co glownie zwrocila uwage firma odbiorowa?

mmacaj
Posty: 59
Rejestracja: 08 lut 2017, 12:10

Re: [Etap II] Wnętrze budynku / standard wykończenia mieszkań / części wspólnych - os. Banacha

Postautor: mmacaj » 10 sie 2018, 8:42

- Wszystkie klamki do wymiany
- Brak zaślepek na oknach
- Wybulenie pośrodku łazienki 5mm (Kierownik mówi, że zgodnie z normą, ale podobno norma mówiąca o 5mm już dawno nieaktualna)
- Wilgotność jednej ściany 4% (powinno być max 2%). Okazało się, że źle był taras nade mną zrobiony (podobno już poprawiony).
- Na sufitach rdzawe ślady po zbrojeniu.
- Pozostałości betonu w kątach.
- Kolanko odpływu pod złym kątem.
- Wyszło, że okna mają słabą izolację w dolnych kątach, będzie się zbierać woda. To jest jeszcze do zaobserwowania w zimie.
- Na balkonie mało silikonu i coś tam z izolacją (tutaj była mała kłótnia między kierownikiem a firmą odbierającą).
- Niektóry kąty 8mm. Tam gdzie będzie szafa może to być uciążliwe.

Większość to pierdoły, ale do zrobienia.



Wróć do „Osiedle Banacha Kraków od Activ - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości