[Etap II] Podączenie prądu w nowym mieszkaniu po jego odbiorze - os. Banacha

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Banacha za którą odpowiada deweloper Activ Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
mmacaj
Posty: 59
Rejestracja: 08 lut 2017, 12:10

[Etap II] Podączenie prądu w nowym mieszkaniu po jego odbiorze - os. Banacha

Postautor: mmacaj » 18 lip 2018, 11:48

A orientujecie się jak jest z podłączeniem prądu do poszczególnych mieszkań? Koleżanka w innej inwestycji musiała czekać na podłączenie 3 tygodnie od odebrania mieszkania.


b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: [Etap II] Podączenie prądu w nowym mieszkaniu po jego odbiorze - os. Banacha

Postautor: b0recki » 26 lip 2018, 15:56

michal_pl pisze:Byłem dzisiaj obejrzeć mieszkanie po zakończeniu budowy i muszę przyznać, że całkiem ładnie wygląda blok od środka, z zewnątrz zresztą też.

Co mnie zastanowiło to ... kuchnia i gniazdka elektryczne. Jakoś nie mogę się doszukać wspomnianego w prospekcie i załączniku do umowy, trójfazowego gniazda do podłączenia kuchenki elektrycznej... poza tym, nikt nie przewidział tego, że kuchenka jak, to już będzie podłączona pod blatem a nie nad nim...więc zanosi się na jakąś przeróbkę... tylko gdzie to 3-fazowe gniazdo?

Po odbiorze mieszkania otrzymasz protokół, idziesz do TAURONU i montuja Ci licznik. W 1 etapie czekałem 2 dni.

MagdaEm
Posty: 37
Rejestracja: 03 lut 2017, 20:57

Re: [Etap II] Podączenie prądu w nowym mieszkaniu po jego odbiorze - os. Banacha

Postautor: MagdaEm » 07 sie 2018, 21:08

Witam czy przy podłączeniu prądu musi być właściciel mieszkania czy może być to ktoś inny upowazniony przez właściciela?


Davius
Posty: 8
Rejestracja: 23 lis 2017, 10:28

Re: [Etap II] Podączenie prądu w nowym mieszkaniu po jego odbiorze - os. Banacha

Postautor: Davius » 08 sie 2018, 9:34

Byłem dziś rano, Pan z tauronu powiedział że nikogo nie trzeba i na przyszłość wystarczy mówić że skrzynki są na zewnątrz. Po podłączeniu jedynie w skrzynce na korytarzu trzeba sobie podnieść bezpieczniki.

MagdaEm
Posty: 37
Rejestracja: 03 lut 2017, 20:57

Re: [Etap II] Podączenie prądu w nowym mieszkaniu po jego odbiorze - os. Banacha

Postautor: MagdaEm » 08 sie 2018, 10:42

Aha to dobrze ;)



Wróć do „Osiedle Banacha Kraków od Activ - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości