[Etap II] Taras mniejszy o 5 m2 niż w rzucie mieszkania / co zrobić - osiedle Banacha

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Banacha za którą odpowiada deweloper Activ Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
grzesiekpat
Posty: 4
Rejestracja: 20 cze 2018, 16:59

[Etap II] Taras mniejszy o 5 m2 niż w rzucie mieszkania / co zrobić - osiedle Banacha

Postautor: grzesiekpat » 29 sie 2018, 13:01

Witam,
mam pytanie do właścicieli/ mieszkańców II etapu na osiedlu Banacha. Otóż w trakcie odbioru mieszkania okazało się, że taras ma powierzchnię 22,15 m2. Co jest o blisko 5m2 mniej aniżeli w rzucie mieszkania, który otrzymaliśmy przed podpisaniem umowy. Kierownik budowy, Pan Stefan twierdził, że to niemożliwe i pokazał mi duży rysunek do projektu, z którego wynika, że taras ma także 22,15 m2. Wpisałem jednak tę kwestię do protokołu odbioru mieszkania i mam się kontaktować w tej sprawie z działem handlowym.

Czy może ktoś z Was ma podobny problem? 5m2 to naprawdę dużo, a ja nie dostałem, żadnej informacji o zmniejszeniu powierzchni tarasu.

Wróć do „Osiedle Banacha Kraków od Activ - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość