Ogrzewanie / włączenie ogrzewania w bloku - os. Banacha Kraków

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Banacha za którą odpowiada deweloper Activ Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
mariusz_ch
Posty: 38
Rejestracja: 19 paź 2017, 17:06

Ogrzewanie / włączenie ogrzewania w bloku - os. Banacha Kraków

Postautor: mariusz_ch » 02 paź 2018, 7:01

Czy ktoś rozmawiał z administracją w sprawie ogrzewania? Sezon grzewczy już ruszył a grzejniki zimne. W ubiegłym tygodniu zapewniali mnie że wszystko z mepecem jest dogadane i ogrzewanie za chwilę będzie. Ktoś ma inne wiadomości?


mmacaj
Posty: 59
Rejestracja: 08 lut 2017, 12:10

Re: Ogrzewanie / włączenie ogrzewania w bloku - os. Banacha Kraków

Postautor: mmacaj » 02 paź 2018, 12:25

Ja dzwonilem w czwartek i pani mowila ze bedzie w piatek. A dalej nie ma :)

mariusz_ch
Posty: 38
Rejestracja: 19 paź 2017, 17:06

Re: Ogrzewanie / włączenie ogrzewania w bloku - os. Banacha Kraków

Postautor: mariusz_ch » 02 paź 2018, 18:58

To pięknie. Najpierw miesiąc grzania wody w garnku a teraz kolejne tygodnie dogrzewania mieszkania farelką.


Davius
Posty: 8
Rejestracja: 23 lis 2017, 10:28

Re: Ogrzewanie / włączenie ogrzewania w bloku - os. Banacha Kraków

Postautor: Davius » 03 paź 2018, 11:01

Jak dzwoniłem w piątek 28.09 o ciepłą wodę to w MPECU powiedzieli że nawet wniosek o ogrzewanie nie jest złożony, w tym tyg. Pani z Gremaxu zapewniała że do piątku będzie ogrzewanie. Ktoś się może orientuje jak wygląda pierwsze uruchomienie ?

Witek
Posty: 3
Rejestracja: 23 lip 2018, 18:24

Re: Ogrzewanie / włączenie ogrzewania w bloku - os. Banacha Kraków

Postautor: Witek » 03 paź 2018, 19:04

Pisaliśmy do spółdzielni w dniu dzisiejszym ale 0 odpowiedzi. Jak dzwoniłem to nikt nie odbierał. Obecnie mamy poniżej 17 stopni. Szok....koszmar

mariusz_ch
Posty: 38
Rejestracja: 19 paź 2017, 17:06

Re: Ogrzewanie / włączenie ogrzewania w bloku - os. Banacha Kraków

Postautor: mariusz_ch » 04 paź 2018, 7:17

Dzodzownilismy się do gremaxu. Z przekazanych informacji wynika że grmax złożył wniosek/umowę do mepecu ale ta została odbita i teraz składali jeszcze raz wniosek ale już przez active. Nie wygląda to dobrze ale gremqx twierdzi że lada dzień będzie cieplo. Pozostaje tylko liczyć na ocieplenie.

Davius
Posty: 8
Rejestracja: 23 lis 2017, 10:28

Re: Ogrzewanie / włączenie ogrzewania w bloku - os. Banacha Kraków

Postautor: Davius » 04 paź 2018, 10:35

Rano dziś 04.10.18 , Panowie włączyli na klatkach ciepło, mówili że na dniach będą włączać w mieszkaniach.

mariusz_ch
Posty: 38
Rejestracja: 19 paź 2017, 17:06

Re: Ogrzewanie / włączenie ogrzewania w bloku - os. Banacha Kraków

Postautor: mariusz_ch » 05 paź 2018, 17:05

Śmieszna sprawa, bo gremax twierdzi że nikt nie włączał ogrzewania na klatkach i że ogrzewanie w mieszkaniach ma być w poniedziałek. Po tel do gramex az sprawdziłem i okazuje że na klatkach już grzeją :) O co tu chodzi?


mariusz_ch
Posty: 38
Rejestracja: 19 paź 2017, 17:06

Re: Ogrzewanie / włączenie ogrzewania w bloku - os. Banacha Kraków

Postautor: mariusz_ch » 08 paź 2018, 15:12

Ktoś wie co to za cyrki były dziś z zalaniem klatki? Ponoć na 3 piętrze (druga klatka) woda płyneła strumieniami z rur od ogrzewania. Czyżby ktoś nie sprawdził szczelności instalacji po zakończeniu prac?

tonyxxl
Posty: 7
Rejestracja: 26 wrz 2018, 21:02

Re: Ogrzewanie / włączenie ogrzewania w bloku - os. Banacha Kraków

Postautor: tonyxxl » 10 paź 2018, 13:53

Lało się z dołu grzejnika przy windzie. Niedokręcone. Całe piętro zalało prawie. Jakbym nie zakręcił i nie zadzwonił to pewnie za parę minut by się lało strumieniami po klatce, bo mało kto tu mieszka na razie. Te kilka mieszkań najbliżej windy mogło podlać pod drzwiami.

Przy okazji; przyszedł do mnie jakiś koleś i stwierdził, że jest kierownikiem budynków :roll: Płakał coś że ma balkon zasyfiony a teraz sobie coś podpiął kablem ze skrzynki prądowej administracji i chyba sobie (albo komuś) suszy mieszkanie. Od czego ten chłop jest? Od szukania problemów czy może jakieś rozwiązać? Bo na pytanie czemu kaloryfery nie grzeją w mieszkaniach burknął, że trzeba sobie odkręcić i poszedł.Tyle to ja wiem, tylko że odkręciłem i dalej zimne. Z zachowania "kierownik" przypomina ewidentnie Alternatywy 4 i gospodarza domu Stanisława Anioła:roll:



Wróć do „Osiedle Banacha Kraków od Activ - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości