Stragany na parterze / ujednolicenie wyglądu ogrodzeń - Osiedle Banacha

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Banacha za którą odpowiada deweloper Activ Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
Banachowiec
Posty: 10
Rejestracja: 25 cze 2017, 17:11

Stragany na parterze / ujednolicenie wyglądu ogrodzeń - Osiedle Banacha

Postautor: Banachowiec » 07 lis 2018, 9:33

Witam, czy jako wspólnota bloku numer dwa, ma ktoś jakiś pomysł na niepasujące ogrodzenie przy pierwszej klatce? Sprawa dotyczy również ciągle wywracającego się "straganu" przy drugiej klatce. Pisałem wcześniej, o ujednoliceniu ogrodzeń. Pan w pierwszym etapie zrobił to porządnie i estetycznie, nie można wziąć z niego przykładu?


Banacha2
Posty: 4
Rejestracja: 08 lis 2018, 13:43

Re: Stragany na parterze / ujednolicenie wyglądu ogrodzeń - Osiedle Banacha

Postautor: Banacha2 » 08 lis 2018, 13:48

Popieram w 100%, wygląda to mało estetycznie. Rozumiem, że właścicieli chcą się ogrodzić, ale można zrobić to tak, jak w bloku nr 1. Gdzie nie rzuca się w oczy, i współgra z estetyką bloku.

angelika.koneckaa
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2018, 14:26

Re: Stragany na parterze / ujednolicenie wyglądu ogrodzeń - Osiedle Banacha

Postautor: angelika.koneckaa » 08 lis 2018, 14:30

Witam,
Mieszkam na parterze i bardzo chętnie zakupie na wiosnę ogrodzenie umawiajac się z innymi mieszkańcami co do jego wyglądu aby ujednolicić ogródki. Mam ogrodek z tyłu bloku w związku z czym dopóki nie zakończy się budowa nie ma sensu go kupować. Chcę tylko zaznaczyć że jak dla mnie musi mieć conajmniej 1.8 m wysokości bo chce uzyskać prywatność.


CaboVerde
Posty: 16
Rejestracja: 05 paź 2018, 14:14

Re: Stragany na parterze / ujednolicenie wyglądu ogrodzeń - Osiedle Banacha

Postautor: CaboVerde » 23 lis 2018, 10:13

Nie wiem które ogrodzenie jest bardziej dramatyczne... Z jednej strony niepasująca do niczego trumna, z drugiej przechylająca się trzcina ze straganem.
Ludzie! Jak chcecie mieć super ogródki i robić w nich co Wam się podoba to trzeba sobie kupić domek poza miastem!! To jest MIESZKANIE W BLOKU, szanujmy siebie nawzajem.

Pani z pierwszej klatki była już kilkukrotnie upominana przez Gremax i dewelopera, ale to jej i będzie sobie robić co się jej podoba... :lol:
Jedyna szansa, żeby to paskudne ogrodzenie (z resztą jedno i drugie...) zniknęło to odezwanie się mieszkańców podczas zebrania z Gremaxem. Jeżeli powiemy, że nam się to nie podoba, obie Panie będą zmuszone do zmiany płotu.

Jak już ktoś wyżej napisał, w pierwszym bloku ogrodzenia są estetyczne i pasują do reszty bloku. Czyli jak tylko się chce to można.



Wróć do „Osiedle Banacha Kraków od Activ - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości