[Etap II] Ilość ciepła zużywanego do ogrzania mieszkania / koszty ogrzewania - os. Banacha Kraków

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Banacha za którą odpowiada deweloper Activ Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
michal_pl
Posty: 53
Rejestracja: 10 lis 2017, 10:10

[Etap II] Ilość ciepła zużywanego do ogrzania mieszkania / koszty ogrzewania - os. Banacha Kraków

Postautor: michal_pl » 20 lis 2018, 6:15

a ja mam do Was nieco inne pytanie... czytałem wcześniej o wielkości zużycia energii cieplnej u innych użytkowników i mnie zastanowił fakt, że przy lekko ciepłych kaloryferach w mieszkaniu, po raptem kilku dniach ogrzewania, wielkość zużycia ciepła była na poziomie 0,5 GJ...
jak u Was ono wygląda? zastanawiam się czy u mnie wszystko jest ok.

Pozdrawiam


CaboVerde
Posty: 16
Rejestracja: 05 paź 2018, 14:14

Re: [Etap II] Ilość ciepła zużywanego do ogrzania mieszkania / koszty ogrzewania - os. Banacha Kraków

Postautor: CaboVerde » 22 lis 2018, 22:14

Po około 2,5 tyg grzania na trójce, 1,3 GJ. Niestety nie wiem ile GJ jest normą.

michal_pl
Posty: 53
Rejestracja: 10 lis 2017, 10:10

Re: [Etap II] Ilość ciepła zużywanego do ogrzania mieszkania / koszty ogrzewania - os. Banacha Kraków

Postautor: michal_pl » 24 lis 2018, 13:12

dziękuję za odpowiedź. Jak narazie obserwuje u siebie i chcę oszacować zużycie precyzyjniej :)



Wróć do „Osiedle Banacha Kraków od Activ - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość