[Etap II] Zamykanie klatki / automatyczne zamykanie drzwi do klatki - Osiedle Banacha

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Banacha za którą odpowiada deweloper Activ Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
mariusz_ch
Posty: 38
Rejestracja: 19 paź 2017, 17:06

Re: [Etap II] Zamykanie klatki / automatyczne zamykanie drzwi do klatki - Osiedle Banacha

Postautor: mariusz_ch » 24 sty 2019, 10:52

Z tego co przekazał Gremax zamek powinien działać. Gremax mówi, że jeśli drzwi mimo to się nie zamykają, to najwyraźniej ktoś wyłączył samoczynne zatrzaskiwanie się - przełącznik jest gdzieś przy drzwiach. Sprawdzałem wczoraj i żadnego takiego przycisku nie widzę. Ktoś wie gdzie czegoś takiego szukać?


michal_pl
Posty: 53
Rejestracja: 10 lis 2017, 10:10

Re: [Etap II] Zamykanie klatki / automatyczne zamykanie drzwi do klatki - Osiedle Banacha

Postautor: michal_pl » 24 sty 2019, 14:20

w klatce nr II blokowanie drzwi już działa :) chip zbliżeniowy również

mariusz_ch
Posty: 38
Rejestracja: 19 paź 2017, 17:06

Re: [Etap II] Zamykanie klatki / automatyczne zamykanie drzwi do klatki - Osiedle Banacha

Postautor: mariusz_ch » 27 sty 2019, 9:38

michal_pl pisze:w klatce nr II blokowanie drzwi już działa :) chip zbliżeniowy również

Zgadza się, działa tak dobrze, że aż do sąsiadów musiałem dzwonić, żeby mnie na klatkę wpuścili :)



Wróć do „Osiedle Banacha Kraków od Activ - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości