[Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Banacha za którą odpowiada deweloper Activ Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
krup
Posty: 28
Rejestracja: 08 paź 2017, 11:06

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: krup » 24 cze 2019, 17:17

Informacja z dziś,
do zakończenia budowy kierownik przewiduje 2 tygodnie. Później formalności. Na chwilę obecną umawiać się na odbiór można od 22 lipca. Jak tylko się coś zmieni to napiszę tutaj.

Pozdro,


TomaszR
Posty: 17
Rejestracja: 27 lip 2017, 16:57

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: TomaszR » 02 lip 2019, 13:15

Witam.

Jaki macie status od Kierownika budowy, Activu czy innych źródeł?

Mój dzisiejszy status od Kierownika:
- sprzątamy na budowie, praktycznie wszystko skończone, będziemy podchodzić do odbiorów budowlanych.
-Na kiedy można się spodziewać przekazania mieszkań?
- Na sierpień,
- a dokładniej?
- Druga połowa sierpnia.
Jak dla mnie to od dwóch tygodni status się nie zmienił i potwierdza się informacja którą dostałem z centrali Activu. Realnie odbiory dla mieszkańców koniec sierpnia/ wrzesień. Nie było jeszcze pisma o zakończeniu budowy i konieczności wpłaty. A to jest termin zakończenia budowy i wtedy rozpoczną się odbiory.
Jeśli będzie szybciej lub ktoś ma taką informację to proszę o potwierdzenie.
Pozdrawiam
TR

Konrad1
Posty: 17
Rejestracja: 14 sty 2018, 9:02

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: Konrad1 » 04 lip 2019, 10:52

Witam.
Podobno koniec lipca to realny termin zakończenia budowy.
pozdrawiam


MataK
Posty: 14
Rejestracja: 10 sty 2019, 20:45

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: MataK » 04 lip 2019, 17:28

Ile będzie jeszcze tych "realnych" terminów zakończenia budowy? I dlaczego każdy otrzymuje inną informację od kierownika budowy, a inną od developera? Naprawdę to już jest irytujące. Czy my nie możemy z tym czegoś zrobić?

klik
Posty: 40
Rejestracja: 06 sty 2018, 12:05

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: klik » 04 lip 2019, 17:35

Skąd informacja o terminie na koniec lipca ? :/ próbowałam się dodzwonić do biura, ale nikt nie odbiera .

JaroSD
Posty: 5
Rejestracja: 17 wrz 2018, 6:44

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: JaroSD » 06 lip 2019, 9:50

Witajcie!.
Zaczyna się to robić mocno irytujące..
Do kiedy macie w akcie przekazanie mieszkań?

klik
Posty: 40
Rejestracja: 06 sty 2018, 12:05

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: klik » 06 lip 2019, 19:02

Przekazanie w umowie jest chyba do końca tego roku.
Wczoraj się dodzwonilam do biura i zapewniono mnie że za kilka dni przysla pismo w sprawie zapłaty ostatniej transzy oraz że zaczęli już odbiór budynku i kończą prace wykończeniowe. Zapomniałam zapytać o ogrodzenie,które jest nieruszone chyba od pół roku.

MataK
Posty: 14
Rejestracja: 10 sty 2019, 20:45

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: MataK » 15 lip 2019, 17:49

Witam,
Dzwoniłam dzisiaj do Activu z pytaniem kiedy dostaniemy informacje o zakończeniu budowy. Uzyskałam odpowiedź, że pisma będą wysyłane ok.
5 sierpnia. A klucze ? No tak, po połowie sierpnia, ale bliżej 20-25.
Ale czy można im jeszcze wierzyć? Żeby się chociaż do grudnia wyrobili.

Pozdrawiam.


klik
Posty: 40
Rejestracja: 06 sty 2018, 12:05

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: klik » 19 lip 2019, 16:21

Wlasnie dostalam pismo o zakonczeniu budowy w koncu ! :)

MataK
Posty: 14
Rejestracja: 10 sty 2019, 20:45

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: MataK » 19 lip 2019, 18:08

Chyba z przepływem informacji w tym Activie jest coś nie tak, bo kilka dni mówili co innego. Ale też dzisiaj dostałam pismo o zakończeniu budowy. Nareszcie! :)



Wróć do „Osiedle Banacha Kraków od Activ - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości