[Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Banacha za którą odpowiada deweloper Activ Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
Rodżi
Posty: 10
Rejestracja: 26 mar 2019, 14:47

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: Rodżi » 27 mar 2019, 21:18

budowa 2.jpg
budowa 2.jpg (113.08 KiB) Przejrzano 7713 razy
27.03. godz 12:00
budowa 1.jpg
budowa 1.jpg (113.55 KiB) Przejrzano 7713 razy
27.03 godz. 12:00
PLAŻA :(


klik
Posty: 40
Rejestracja: 06 sty 2018, 12:05

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: klik » 12 kwie 2019, 21:17

Czy był ktoś może na budowie ostatnio ? Bo My dalej nie mamy informacji o podłączeniu grzejników..które miały być montowane w lutym. Dzieje się coś w środku ? Wie ktoś ?

Rodżi
Posty: 10
Rejestracja: 26 mar 2019, 14:47

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: Rodżi » 15 kwie 2019, 8:16

Witam, byłem tam wczwartek w samo południe... cały czas plaża! Na całej budowie 2 pracowników po jednym na klatce... montują drzwi do mieszkań. Grzejników nie widać, tempo prac jest oszałamiająco wolne ... Kostka nadal nie dokończona.


krup
Posty: 28
Rejestracja: 08 paź 2017, 11:06

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: krup » 08 maja 2019, 10:46

Cześć,
miałem okazje być niedawno na klatce nr2 na ostatnim piętrze.
Klatka schodowa wyglądana już całkiem dobrze, są pomalowane ściany i poukładane płytki, brakuje tylko barierek i kaloryferów, nie zwróciłem uwagi czy jest światło i przełączniki. Na ostatnim piętrze są do zamontowania drzwi do mieszkań, podłączenie prądu zamontowanie gniazdek i kaloryferów. Są barierki na tarasie, nie ma podłogi tarasowej.
Garaż wyglądana na kompletny.
Na zewnątrz brakuje kawałka kostki i wiaty na śmieci.
Kierownik potwierdził komunikat biura że spodziewa się końca budowy późnym czerwcem i że aktualnie są jakieś problemy z podwykonawcami.

Pozdrawiam

klik
Posty: 40
Rejestracja: 06 sty 2018, 12:05

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: klik » 08 maja 2019, 21:55

O dzięki za informację :)
Ktoś w końcu przyznał, że nie ma ludzi do pracy.. Miejmy tylko nadzieje, że na czerwcu się skończy

Menek
Posty: 12
Rejestracja: 09 cze 2017, 10:58

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: Menek » 09 maja 2019, 8:07

Ale końcem czerwca skończone prace plus odbiory czy odbiór mieszkań? Bo może się okazać że klucze otrzymamy najwcześniej w połowie lipca.

Konrad1
Posty: 17
Rejestracja: 14 sty 2018, 9:02

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: Konrad1 » 21 maja 2019, 8:16

Witam. Był ktoś ostatnio na terenie budowy? Jaki jest postęp prac? Są szanse, że termin czerwcowy zostanie dotrzymany wg Was ?Sprawdzaliście KW dział IV jest jakaś dziwna wzmianka. Pozdrawiam.

krup
Posty: 28
Rejestracja: 08 paź 2017, 11:06

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: krup » 21 maja 2019, 11:31

Cześć
informacja z piątku 17.05.2019 od kierownika budowy na moje pytanie "Czy termin zakończenia budowy końcem czerwca jest nadal aktualny?" usłyszałem odpowiedź że tak. W sumie to pytanie nie było precyzyjne i nie wiem co z odebraniem budynku i obiorem samych mieszkań.
Na dzień 26.05.2019 (niedziela) z zewnątrz nie widać za bardzo postępów, może skupiają się na wykończeniu.
https://imgur.com/a/ZjLTMRE
Obrazek


A co do KW to nie wiem o czym piszesz. Sprawdziłem dziś tę księgę internetowo i aktualny dział IV jest pusty. Sprawdź proszę czy na pewno sprawdzasz poprawną księgę (MAŁOPOLSKIE, M. KRAKÓW, KRAKÓW M., KROWODRZA, KRAKÓW, STEFANA BANACHA 29B) i czy patrzysz na "aktualna treść" czy może na "zupełna treść". Ja osobiście sprawdzam "aktualna treść".

@ Konrad1 Jak coś jeszcze jest nie jasne z tą KW to pisz na priv. jak będę miał chwilę to odpisze.

Pozdrawiam


Konrad1
Posty: 17
Rejestracja: 14 sty 2018, 9:02

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: Konrad1 » 21 maja 2019, 12:07

Podaj mi maila na priv. to wyślę Ci skan.

Rodżi
Posty: 10
Rejestracja: 26 mar 2019, 14:47

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: Rodżi » 21 maja 2019, 12:33

Witajcie,
powyższe zdjęcie i dyskusja "zainspirowały" mnie do drążenia tematu odbioru mieszkań (przekazania kluczy)...
Telefonicznie zadałem konkretne pytanie... Czy od 1 lipca może wejść ekipa remontowa do mieszkania... usłyszałem KATEGORYCZNE NIE! :o :roll: :x Nie ma takich szans!
Powodem opóźnienia jest brak ludzi do pracy i jeszcze niewiadomy czas trwania odbioru budynku ...

Kierownik budowy powiedział mi, że bezpiewcznym terminem umawiania fachowców jest 1 sierpnia :shock:

Poprosił o kontakt za miesiać koło 20 czerwca :evil:

Pozdrawiam z podniesionym ciśnieniem na maxa! :shock:



Wróć do „Osiedle Banacha Kraków od Activ - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości