[Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Banacha za którą odpowiada deweloper Activ Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
Rodżi
Posty: 10
Rejestracja: 26 mar 2019, 14:47

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: Rodżi » 27 maja 2019, 17:32

Witam, mam też małą prośbę... 8-)
Jestem poza Krakowem i zastanawiam się jak wygląda inwestycja po tak obfitych opadach... :roll: Nasz blok jest na końcu i najniżej. Czy ma to jakiś wpływ... nisko + obfite opady... Czy ktoś z Państwa mógłby zapytać lub sprawdzić czy wszystko jest ok?!
Z góry dziękuję!


krup
Posty: 28
Rejestracja: 08 paź 2017, 11:06

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: krup » 28 maja 2019, 10:26

Witam,
jeżeli chodzi o KW to kierownik nie ma nic do tego. On ma ukończyć budowę, o wszelkie elementy prawne trzeba pytać w biurze.
Co do wody i ewentualnych zniszczeń to nie byłem na samym placu budowy ale z za ogrodzenia wygląda wszystko dobrze.
Dziś na samej budowie widać było co najmniej 2 ekipy, pierwsza kończyła kostkę, druga robiła coś w mieszkaniach.
Niestety samego kierownika nie udało mi się złapać i nie mam żadnych nowości odnośnie zakończenia budowy.

Pozdrawiam,
Adam

krup
Posty: 28
Rejestracja: 08 paź 2017, 11:06

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: krup » 30 maja 2019, 22:48

Cześć,
zdjęcia z dziś 30.05.2019

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Garaż wygląda dobrze, nie ma tam żadnego problemu z wodą, nie byłem na -2 więc nie wiem.
Kostka wygląda na gotową przed budynkiem, trwa montaż wiaty na śmieci. Framugi do każdego mieszkania zostały założone, gniazdka i przełączniki w mieszkaniach tylko na parterze oraz I piętrze.
Od ochrony dostałem informację ze jest zgoda kierownika na wejście na obiekt, wystarczy poprosić na ochronie (dziś nie było problemu).

Pozdrawiam


Konrad1
Posty: 17
Rejestracja: 14 sty 2018, 9:02

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: Konrad1 » 19 cze 2019, 18:15

Witam.
Czy ktoś coś wie w temacie zakończenia budowy ?
Czy są szanse, że deweloper dotrzyma terminu zakończenia budowy do 30 czerwca ?
Już dziś /zostało 6 dni roboczych/ jakaś informacja wiążąca ze strony dewelopera czy kierownika budowy powinna być.
Chyba potrafią oszacować co im jeszcze zostało do skończenia.
Czy znów będą zmieniać termin ?
Proszę o informację jak ktoś coś wie konkretnego.
pozdr.
Konrad1

TomaszR
Posty: 17
Rejestracja: 27 lip 2017, 16:57

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: TomaszR » 19 cze 2019, 23:56

Witam ponownie!

Z informacji które dotarły do nas z działu inwestycji, budowę powinniśmy kończyć na przełomie czerwca/lipca.
Pozwolenie na użytkowanie będzie w okolicach lipca/sierpnia.
Odebranie mieszkań planujemy na przełomie sierpnia/września.

Pozdrawiam,
WC. ;)

Ja już w nic nie wierze. Co miesiąc nowa data. Zadzwońcie do Activu i potwierdzcie

klik
Posty: 40
Rejestracja: 06 sty 2018, 12:05

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: klik » 20 cze 2019, 18:13

Rozmawiałam z przedstawicielem dewelopera 17 czerwca. Klucze mamy dostać końcem lipca.. nie wygląda mi też na to żeby mieli przedłużac terminy , patrząc na postępy prac. Dziwna ta informacja ..

Menek
Posty: 12
Rejestracja: 09 cze 2017, 10:58

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: Menek » 21 cze 2019, 14:54

Czy macie numer do kierownika budowy? Ponoć to od niego zależy szybkość odbioru technicznego. Chyba że to odbijanie piłeczki przez activ

MataK
Posty: 14
Rejestracja: 10 sty 2019, 20:45

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: MataK » 21 cze 2019, 17:22

Witam, próbowałam się dodzwonić do Kierownika budowy. Nie odbiera telefonu.
Natomiast miły Pan z ACtivu powiedział mi dzisiaj, że nie zamierzają już przesuwać terminu zakończenia budowy i nastąpi to w przyszłym tygodniu czyli w końcu czerwca. Potem ok miesiąca na odbiory techniczne i na przełomie lipca i sierpnia będzie można otrzymać klucze.
Czy te terminy zostaną faktycznie dotrzymane? Czas pokaże.

Pozdrawiam
MataK


krup
Posty: 28
Rejestracja: 08 paź 2017, 11:06

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: krup » 23 cze 2019, 19:50

Witam,
Ja osobiście nigdy nie miałem problemów z kontaktem z kierownikiem, panem Stefanem, należy jednak dzwonić na tygodnia roboczym od 7:00 - 15:00 to są godziny pracy pana Stefana, z małą poprawką z rana kiedy jest odprawa. Ja dość często do niego dzwonię i jeżeli tylko otworzy zapisy na odbiory to dam znać tutaj.

Pozdrawiam

MataK
Posty: 14
Rejestracja: 10 sty 2019, 20:45

Re: [Etap III] Terminy odbiorów mieszkań od dewelopera / odbiory mieszkań - os. Banacha Kraków

Postautor: MataK » 24 cze 2019, 16:39

Może w piątek miał urlop? w każdym razie nie odbierał telefonów. Dzwoniłam w godz pomiędzy 8 a 14.



Wróć do „Osiedle Banacha Kraków od Activ - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości