[Etap II] Ogrodzenia ogródków na parterze - Osiedle Banacha Kraków

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Banacha za którą odpowiada deweloper Activ Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
Michał G
Posty: 7
Rejestracja: 07 maja 2018, 20:46

[Etap II] Ogrodzenia ogródków na parterze - Osiedle Banacha Kraków

Postautor: Michał G » 28 lut 2019, 20:52

Drodzy sąsiedzi,
Na zebraniu wspólnoty, które odbyło się tydzień temu w hotel system ustaliliśmy z częścią właścicieli mieszkań na parterze (głównie od strony zachodniej) wstępnie sposób ogrodzenia ogródków. Z naszej strony mamy się dogadać tak, aby ogrodzenia były jednolite dla wszystkich ogródków. Na chwilę obecną proponujemy aby były to ogrodzenia panelowe 2D lub 3D (krótka specyfikacja w załączonych plikach). Ogrodzenia takie są już aktualnie wykorzystywane na naszym osiedlu. Proszę o wybór systemu 2D lub 3D. Mieszanie tych systemów nie jest możliwe ze względu na różne wysokości przęseł.
Pozdrawiam,
Michał
Załączniki
Ogrodzenia 3D.jpg
Ogrodzenia 3D.jpg (157.47 KiB) Przejrzano 9875 razy
Ogrodzenia 2D.jpg
Ogrodzenia 2D.jpg (136.78 KiB) Przejrzano 9875 razy


AngelikaK
Posty: 2
Rejestracja: 13 lip 2018, 12:54

Re: [Etap II] Ogrodzenia ogródków na parterze - Osiedle Banacha Kraków

Postautor: AngelikaK » 16 kwie 2019, 12:50

Witam, ja jestem za drugą opcją czyli 2 D :)
z rozmowy którą przeprowadziłam z zarządcą wynika że zamówieniem ogrodzenia mamy się zająć sami. Pytanie czy każdy to robi na własną rękę czy może wyznaczy y jedna osobę, która skontaktuje się z producentem i zamówi całość? Może wtedy wyjdzie taniej.
Mam też pytanie czy wiadomo kiedy zakoncza się prace z tyłu budynku i będzie można kłaść ogrodzenie?

gosc213
Posty: 2
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:40

Re: [Etap II] Ogrodzenia ogródków na parterze - Osiedle Banacha Kraków

Postautor: gosc213 » 01 maja 2019, 23:50

Kto poniesie wszystkie koszta?



Wróć do „Osiedle Banacha Kraków od Activ - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości