[Etap III] - ogrzewanie i ciepła woda / podłączenie ciepłej wody w bloku - Osiedle Banacha

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Banacha za którą odpowiada deweloper Activ Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
zbigniew59
Posty: 9
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:20

Re: [Etap III] - ogrzewanie i ciepła woda / podłączenie ciepłej wody w bloku - Osiedle Banacha

Postautor: zbigniew59 » 08 paź 2019, 16:17

zbigniew59 pisze:
klik pisze:
Konrad1 pisze:Witaj. My zgłaszaliśmy oficjalnie na maila: administracja@gremax.pl Chcą oficjalnie wiedzieć jaki procent mieszkań jest zamieszkałych. Mówili coś o 20 % wtedy jest szansa na ciepłą wodę.
pozdrawiam


To tez zglosze, ale dla mnie jest to nieakceptowalne ze zaplacilismy za mieszkanie i teraz nie mamy cieplej wody bo malo osob sie wprowadzilo.

Ciekawe czy budynek nie bedzie ogrzewany zimą jesli nie bedzie wystarczajej liczby mieszkancow i kto zaplaci za rozsadzone instalacje przez mróz?

Przeciez jak nie bedzie ogrzewania i cidplej wody to nikt tam nie zamieszka! I kolo sie zamyka!! Chore to trzeba tym zainteresowac media jak maja mieszkasc mieszkancy Krakowa!


klik
Posty: 40
Rejestracja: 06 sty 2018, 12:05

Re: [Etap III] - ogrzewanie i ciepła woda / podłączenie ciepłej wody w bloku - Osiedle Banacha

Postautor: klik » 09 paź 2019, 9:35

Z tego co sie dowiedzialam dzwoniac w pon to ogrzewanie ma byc na dniach czyli do przyszlego tygodnia. Z ciepla woda niewiadomo. Postraszylam ich prawnikiem i tym ze zglosze wade mieszkania do dewelopera - nie przejeli sie.

Dostaliscie rozliczenie oplat ? Bo widnieje na niej oplata za ogrzewanie i ciepla wode. Nie bardzo ogarniam dlaczego, ale bede dzwonic dzis do ksiegowej.

zbigniew59
Posty: 9
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:20

Re: [Etap III] - ogrzewanie i ciepła woda / podłączenie ciepłej wody w bloku - Osiedle Banacha

Postautor: zbigniew59 » 09 paź 2019, 16:31

Konrad1 pisze:Witaj. My zgłaszaliśmy oficjalnie na maila: administracja@gremax.pl Chcą oficjalnie wiedzieć jaki procent mieszkań jest zamieszkałych. Mówili coś o 20 % wtedy jest szansa na ciepłą wodę.
pozdrawiam

złozyłem wniosek o zwołanie zebrania mieszkańców, ale by stało sie to obowiązjące musi to złozyc 10% włascicieli, wiec na razie mi nie odpowiadają,
ciekawe to., bo takie zebrani moze zwołac zarządca,albo firma zarządzająca, a przeciez nikt z własicieli jej nie wybierał:(


kwk
Posty: 382
Rejestracja: 31 sty 2018, 22:04

Re: [Etap III] - ogrzewanie i ciepła woda / podłączenie ciepłej wody w bloku - Osiedle Banacha

Postautor: kwk » 09 paź 2019, 17:45

zbigniew59 pisze:bo takie zebrani moze zwołac zarządca,albo firma zarządzająca, a przeciez nikt z własicieli jej nie wybierał:(

Pierwsza firmę zarządzająca wskazuje deweloper lub wspolnota po jej zawiazaniu.

zbigniew59
Posty: 9
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:20

Re: [Etap III] - ogrzewanie i ciepła woda / podłączenie ciepłej wody w bloku - Osiedle Banacha

Postautor: zbigniew59 » 11 paź 2019, 9:20

klik pisze:Z tego co sie dowiedzialam dzwoniac w pon to ogrzewanie ma byc na dniach czyli do przyszlego tygodnia. Z ciepla woda niewiadomo. Postraszylam ich prawnikiem i tym ze zglosze wade mieszkania do dewelopera - nie przejeli sie.

Dostaliscie rozliczenie oplat ? Bo widnieje na niej oplata za ogrzewanie i ciepla wode. Nie bardzo ogarniam dlaczego, ale bede dzwonic dzis do ksiegowej.

nie dostałem póki co zadnego rozliczenia, natomiast dostałem meila ze właczają ogrzewanie od poniedziałku, ciekawe jaki to ma sens jesli temepratury maja oscylowac wokól 20 stopni a w bloku nikt nie mieszka, chyba po to by naliczac opłaty stałe za ogrzewanie:(

zbigniew59
Posty: 9
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:20

Re: [Etap III] - ogrzewanie i ciepła woda / podłączenie ciepłej wody w bloku - Osiedle Banacha

Postautor: zbigniew59 » 16 paź 2019, 10:20

dzwoniłem do inwestora który wybrał firme Gremax do zarządzania blokiem Banacha 29B w sprawie właczenia ciepłej wody w bloku, ale umywają ręce, wybrali tą firme, nie mogą ujawnic kryteriów dlaczego własnie ją wybrali i w ogóle nie mogą nam pomóc, prosze o zgłoszenia osób, które są gotowe do zamieszkania, ale tego nie robią poprzez brak ciepłej wody, chciałbym aby na najbliższym zgromadzeniu mieszkanców wystąpic o zmiane firmy zarządzającej, a Gremax nadal nie włacza ciepłej wody, przez co ogranicza nasze prawa do własności, a moje meile pozostawia bez odpowiedzi, meil zibi59@interia.pl

krup
Posty: 28
Rejestracja: 08 paź 2017, 11:06

Re: [Etap III] - ogrzewanie i ciepła woda / podłączenie ciepłej wody w bloku - Osiedle Banacha

Postautor: krup » 16 paź 2019, 10:31

Witam,
a czy kolega się zgłosił do Gramex?
nie wiem w czym problem, mail z wczoraj:

Dzień dobry,

Uprzejmie informujemy, że w dniu 14 października 2019 r. u Państwa na Wspólnocie zostało uruchomione centralne ogrzewanie oraz ciepła woda użytkowa.

W związku z powyższym kaloryfery powinny być ciepłe o ile oczywiście temperatura na zewnątrz jest odpowiednia aby wymiennik się uruchomił (poniżej 10ºC). W przypadku gdyby kaloryfery były zimne prosimy o sprawdzenie czy zawory w szachcie na klatce zostały odkręcone (zasilanie i powrót), oraz czy zawory odcinające dopływ wody do kaloryferów są otwarte (zasilanie i powrót). Należy również zwrócić uwagę czy kaloryfery w mieszkaniu są odpowietrzone. Jeżeli nie to należny je odpowietrzyć.

Pozdrawiam,
********** rodo ************

Gremax Sp. z o.o.
os. Złota Jesień 6/71
31-831 Kraków
tel/fax 12 312 87 65
www.gremax.pl

Ostatnio zmieniony 16 paź 2019, 10:34 przez krup, łącznie zmieniany 1 raz.

krup
Posty: 28
Rejestracja: 08 paź 2017, 11:06

Re: [Etap III] - ogrzewanie i ciepła woda / podłączenie ciepłej wody w bloku - Osiedle Banacha

Postautor: krup » 16 paź 2019, 10:33

Dodatkowo polecam grupę na o_facebook, wiem że nie każdy lubi facebooka, ale tam jakoś szybciej informację docierają, karteczki z nazwą grupy zostały wrzucone do skrzynek.



Wróć do „Osiedle Banacha Kraków od Activ - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości