[Etap III] - ogrzewanie i ciepła woda / podłączenie ciepłej wody w bloku - Osiedle Banacha

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Banacha za którą odpowiada deweloper Activ Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii
klik
Posty: 40
Rejestracja: 06 sty 2018, 12:05

[Etap III] - ogrzewanie i ciepła woda / podłączenie ciepłej wody w bloku - Osiedle Banacha

Postautor: klik » 02 paź 2019, 10:30

Drodzy sasiedzi, czy ktos sie juz wprowadzil lub zamierza wprowadzic na dniach ? Jest problem z ciepla woda, zarzadca nie podlaczy jej bo jest za malo mieszkancow.


Konrad1
Posty: 17
Rejestracja: 14 sty 2018, 9:02

Re: [Etap III] - ogrzewanie i ciepła woda / podłączenie ciepłej wody w bloku - Osiedle Banacha

Postautor: Konrad1 » 02 paź 2019, 11:54

Witaj. My zgłaszaliśmy oficjalnie na maila: administracja@gremax.pl Chcą oficjalnie wiedzieć jaki procent mieszkań jest zamieszkałych. Mówili coś o 20 % wtedy jest szansa na ciepłą wodę.
pozdrawiam

klik
Posty: 40
Rejestracja: 06 sty 2018, 12:05

Re: [Etap III] - ogrzewanie i ciepła woda / podłączenie ciepłej wody w bloku - Osiedle Banacha

Postautor: klik » 02 paź 2019, 16:08

Konrad1 pisze:Witaj. My zgłaszaliśmy oficjalnie na maila: administracja@gremax.pl Chcą oficjalnie wiedzieć jaki procent mieszkań jest zamieszkałych. Mówili coś o 20 % wtedy jest szansa na ciepłą wodę.
pozdrawiam


To tez zglosze, ale dla mnie jest to nieakceptowalne ze zaplacilismy za mieszkanie i teraz nie mamy cieplej wody bo malo osob sie wprowadzilo.


kwk
Posty: 382
Rejestracja: 31 sty 2018, 22:04

Re: [Etap III] - ogrzewanie i ciepła woda / podłączenie ciepłej wody w bloku - Osiedle Banacha

Postautor: kwk » 07 paź 2019, 20:31

Powiedzcie, że to jakiś nieśmieszny żart ;)

zbigniew59
Posty: 9
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:20

Re: [Etap III] - ogrzewanie i ciepła woda / podłączenie ciepłej wody w bloku - Osiedle Banacha

Postautor: zbigniew59 » 08 paź 2019, 14:31

Konrad1 pisze:Witaj. My zgłaszaliśmy oficjalnie na maila: administracja@gremax.pl Chcą oficjalnie wiedzieć jaki procent mieszkań jest zamieszkałych. Mówili coś o 20 % wtedy jest szansa na ciepłą wodę.
pozdrawiam

Ja tez to zglaszalem! To powiedzieli ze nie wiem czym jest wspolnota! Powiedzialem ze skonczylem remont i nie chce ponosic kosztow wywozy kontenera budowlanego to stwierdzili jak wyzej! Ale gdy wspolnota ma pokryc straty ciepla w budynku przy dostarczaniu cieplej wody to stop! Ja sam mam pokrywac te straty! Jakies chore to wszystko! Trzsba chyba zaskarzyc ich do sądu! Moj meil zibi59@interia?pl
Chce zlozyc wniosek o zwolanie zgromadzenia wlascicieli lokali. Niech wspolnota decyduje co i kiedy ma byc wlaczone . dobrze by bylo gdyby to zrobilo wiecej osob.
Ostatnio zmieniony 08 paź 2019, 20:54 przez zbigniew59, łącznie zmieniany 1 raz.

zbigniew59
Posty: 9
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:20

Re: [Etap III] - ogrzewanie i ciepła woda / podłączenie ciepłej wody w bloku - Osiedle Banacha

Postautor: zbigniew59 » 08 paź 2019, 14:34

kwk pisze:Powiedzcie, że to jakiś nieśmieszny żart ;)

niestety to prawda! Mam mieszkanie gotowe do zamieszkania ale nie mam ogrzewania i cieplej wody!
Co mnie to obchodzi ze ktos bedzie urzadzal mieszkanie przez pol roku! W tym czasie mam pokrywac koszty wywozy konteneta budowlanego pomimo ze tam juz nic nie wyrzuczm!

zbigniew59
Posty: 9
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:20

Re: [Etap III] - ogrzewanie i ciepła woda / podłączenie ciepłej wody w bloku - Osiedle Banacha

Postautor: zbigniew59 » 08 paź 2019, 14:38

Konrad1 pisze:Witaj. My zgłaszaliśmy oficjalnie na maila: administracja@gremax.pl Chcą oficjalnie wiedzieć jaki procent mieszkań jest zamieszkałych. Mówili coś o 20 % wtedy jest szansa na ciepłą wodę.
pozdrawiam

Odbieralem w lutym 2017 r mieszkanie na avii5 to ciepla woda i ogrzewanie bylo w 1 dniu odbioru! I chociaz pan z gremaxu mowi ze tylko na 20% mocy ale ja tego nie odczuwalem, wszystko bylo i ogrzewanie i ciepla woda! To niech na banacha wlączą na 20% mocy!!

zbigniew59
Posty: 9
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:20

Re: [Etap III] - ogrzewanie i ciepła woda / podłączenie ciepłej wody w bloku - Osiedle Banacha

Postautor: zbigniew59 » 08 paź 2019, 14:59

klik pisze:Drodzy sasiedzi, czy ktos sie juz wprowadzil lub zamierza wprowadzic na dniach ? Jest problem z ciepla woda, zarzadca nie podlaczy jej bo jest za malo mieszkancow.

Zglaszalsm to do firrmy zarządzajacej to mnie wysmiali ze niby nie wie wiem czym jest wspolnota! Czyli mam placic za wszystkich za wywoz kontenera budowlanego ( pomimo ze skonczylem remont i nic tam nie wyrzucam) ale wspolnota nie bedzie placic za straty ciepla w budynku jesli wlączą ogrzewanie i ciepla wode dla kilku osob! Czyli blok moze zostac bez ogrzewania na zime jesli nie bedzie wystarczajacej liczby lokatorow! Ciekawe kto zaplaci za zamarznięte instalacje w budynku?


kwk
Posty: 382
Rejestracja: 31 sty 2018, 22:04

Re: [Etap III] - ogrzewanie i ciepła woda / podłączenie ciepłej wody w bloku - Osiedle Banacha

Postautor: kwk » 08 paź 2019, 15:39

Przecież twój udział w części wspólnej nie ulegnie zmianie, znani są też inni właściciele. Jeśli jeszcze nie odebrali mieszkania lub nie mieszkają to też nic się nie zmieni. Zapytaj czy za zarządzanie też nie trzeba płacić.

Ja też miałem od pierwszego dnia ciepłą wodę i później jak włączyli ogrzewanie.

zbigniew59
Posty: 9
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:20

Re: [Etap III] - ogrzewanie i ciepła woda / podłączenie ciepłej wody w bloku - Osiedle Banacha

Postautor: zbigniew59 » 08 paź 2019, 16:11

klik pisze:
Konrad1 pisze:Witaj. My zgłaszaliśmy oficjalnie na maila: administracja@gremax.pl Chcą oficjalnie wiedzieć jaki procent mieszkań jest zamieszkałych. Mówili coś o 20 % wtedy jest szansa na ciepłą wodę.
pozdrawiam


To tez zglosze, ale dla mnie jest to nieakceptowalne ze zaplacilismy za mieszkanie i teraz nie mamy cieplej wody bo malo osob sie wprowadzilo.

Ciekawe czy budynek nie bedzie ogrzewany zimą jesli nie bedzie wystarczajej liczby mieszkancow i kto zaplaci za rozsadzone instalacje przez mróz?



Wróć do „Osiedle Banacha Kraków od Activ - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości