Kupię mieszkanie 3 pokoje w Czyżynach (Kraków)

Chcesz wynająć mieszkanie, miejsce postojowe, a może masz zamiar je sprzedaż? Chcesz pożyczyć lub wynająć sprzęt budowlany? Opisz szczegóły na forum Budujesie.
mac40
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2023, 9:20

Kupię mieszkanie 3 pokoje w Czyżynach (Kraków)

Postautor: mac40 » 21 lip 2023, 9:27

Witam, kupię mieszkanie 3 pokojowe (60-75m2) z balkonem w czyżynach w nowym budownictwie.

Pozdrawiam


iti
Posty: 1178
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Kupię mieszkanie 3 pokoje w Czyżynach (Kraków)

Postautor: iti » 21 lip 2023, 9:51

Nie jest prosto znaleźć sensowne większe mieszkanie w Czyżynach, mam wrażenie, że dużo tego się nie sprzedaje. Było trochę z drugiej ręki nowych mieszkań w ostatnim etapie Hynka od Dasty, ale nie wiem czy to się już nie porozchodziło. A znalezienie trochę większego mieszkania 4-5 pokojowego, to już w ogóle wydaje się niemożliwe, po prostu nie budowało się takich lokali ostatnio albo było ich bardzo mało. No i nie mówię tu o okolicach Centralnej, Galicyjskiej, Sołtysowskiej, tam takie mieszkania wpadają częściej, ale to też inne okolice, niż północna część Czyżyn.

SirCinek
Posty: 128
Rejestracja: 07 sty 2020, 19:57

Re: Kupię mieszkanie 3 pokoje w Czyżynach (Kraków)

Postautor: SirCinek » 21 lip 2023, 10:37

Jak pierwotny to może:
hkgroup.pl/loft04
hkgroup.pl/loftdolnomlynska

aczkolwiek okolica dość specyficzna :)


qbait
Posty: 87
Rejestracja: 11 gru 2018, 12:49

Re: Kupię mieszkanie 3 pokoje w Czyżynach (Kraków)

Postautor: qbait » 21 lip 2023, 11:38

Jak szukasz czegoś premium to zastanawiam się nad odsprzedażą swojego w inwestycji Solaris Park. Mieszkanie 63m na 3 piętrze w najlepiej zlokalizowanym budynku B2.
Sam tam kupiłem dla siebie większe mieszkanie.

scr4tchi
Posty: 152
Rejestracja: 04 kwie 2023, 7:38

Re: Kupię mieszkanie 3 pokoje w Czyżynach (Kraków)

Postautor: scr4tchi » 21 lip 2023, 12:40

W Centralna Park od Develia masz dostępne mieszkania w interesujących Cię widełkach. Ewentualnie można poczekać na rozpoczęcie sprzedaży kolejnego etapu, pewnie za miesiąc lub dwa ;)

borja_sv
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2020, 16:07

Re: Kupię mieszkanie 3 pokoje w Czyżynach (Kraków)

Postautor: borja_sv » 21 lip 2023, 19:42

qbait pisze:Jak szukasz czegoś premium to zastanawiam się nad odsprzedażą swojego w inwestycji Solaris Park. Mieszkanie 63m na 3 piętrze w najlepiej zlokalizowanym budynku B2.
Sam tam kupiłem dla siebie większe mieszkanie.

Dzień dobry, chciałbym wiedzieć, czy nadal jesteś zainteresowany sprzedażą mieszkania.

qbait
Posty: 87
Rejestracja: 11 gru 2018, 12:49

Re: Kupię mieszkanie 3 pokoje w Czyżynach (Kraków)

Postautor: qbait » 24 lip 2023, 9:57

borja_sv pisze:
qbait pisze:Jak szukasz czegoś premium to zastanawiam się nad odsprzedażą swojego w inwestycji Solaris Park. Mieszkanie 63m na 3 piętrze w najlepiej zlokalizowanym budynku B2.
Sam tam kupiłem dla siebie większe mieszkanie.

Dzień dobry, chciałbym wiedzieć, czy nadal jesteś zainteresowany sprzedażą mieszkania.


Tak, niestety nie jestem w stanie Ci wysłać wiadomości prywatnej, numer kontaktowy to 797 387 724. Pozdrawiam.

qbait
Posty: 87
Rejestracja: 11 gru 2018, 12:49

Re: Kupię mieszkanie 3 pokoje w Czyżynach (Kraków)

Postautor: qbait » 24 lip 2023, 21:52

qbait pisze:
borja_sv pisze:
qbait pisze:Jak szukasz czegoś premium to zastanawiam się nad odsprzedażą swojego w inwestycji Solaris Park. Mieszkanie 63m na 3 piętrze w najlepiej zlokalizowanym budynku B2.
Sam tam kupiłem dla siebie większe mieszkanie.

Dzień dobry, chciałbym wiedzieć, czy nadal jesteś zainteresowany sprzedażą mieszkania.


Tak, niestety nie jestem w stanie Ci wysłać wiadomości prywatnej, numer kontaktowy to .... Pozdrawiam.


Patanka
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2023, 19:52

Re: Kupię mieszkanie 3 pokoje w Czyżynach (Kraków)

Postautor: Patanka » 20 sie 2023, 19:54

Witam.
Będę sprzedawać mieszkanie na os. 2 Pułku Lotniczego, ale w starym budownictwie po remoncie. 4 pokoje 73m2.

czyzy
Posty: 220
Rejestracja: 02 sty 2019, 0:16

Re: Kupię mieszkanie 3 pokoje w Czyżynach (Kraków)

Postautor: czyzy » 16 lut 2024, 16:01

Z nowych inwestycji w tym rejonie, to chyba ruszył ostatnio projekt Prato Park Kraków w Czyżynach przy ul. Na Łąkach. Widziałem, że mają tam też jakieś mieszkania 3-pookjowe, mniejsze i większe również.

Do tego, może nie dokładnie Czyżyny, ale blisko, Dąbska Pools realizowany przez dewelopera Dasta.

No i jeszcze chyba przy ul. Sołtysowskiej wystartowała jakaś nowa inwestycja, na tym zakręcie, blisko osiedla Botanika.



Wróć do „Sprzedam / Kupię / wynajmę / pożyczę - Budujesie Kraków i Małopolska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości