Mieszkanie na Zabłociu w Krakowie do sprzedania - inwestycja Pasaż Podgórski

Chcesz wynająć mieszkanie, miejsce postojowe, a może masz zamiar je sprzedaż? Chcesz pożyczyć lub wynająć sprzęt budowlany? Opisz szczegóły na forum Budujesie.
ROB
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2017, 22:53

Mieszkanie na Zabłociu w Krakowie do sprzedania - inwestycja Pasaż Podgórski

Postautor: ROB » 27 paź 2017, 23:00

seba.krk pisze:Cześć, czy orientuje się ktoś o planowanych inwestycjach na Zabłociu?

Chcę kupić niewielkie mieszkanie (ok 40 m), niestety w Atalu i Zablociu Concept pozostały same duże mieszkania, ponad 60m. Przypadkowo natrafiłem się na oferty od osób prywatnych, które odsprzedają mieszkania w Atal, ale są o niebo droższe... jeśli ktoś słyszał o planowanych inwestycjach to będę bardzo wdzięczny za info :)

Mam do sprzedania mieszkanie na Zabłociu w rozsądnej cenie , 41 m ( dwa pokoje z aneksem kuchennym ) w Pasażu Podgórskim ( etap III ).


ROB
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2017, 22:53

Mieszkanie na Zabłociu w Krakowie do sprzedania - inwestycja Pasaż Podgórski

Postautor: ROB » 27 paź 2017, 23:38

seba.krk pisze:Tak właśnie myślałem... spotkałem się z kilkunastoma ofertami 40m na różnych portalach, ale niestety ceny wywindowane w kosmos :)
Dzięki za info! W takim razie muszę zacząć działać :)

Mam do sprzedania mieszkanie na Zabłociu w rozsądnej cenie , 41 m ( dwa pokoje z aneksem kuchennym ) w Pasażu Podgórskim ( etap III ).

spirit1317
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2018, 17:00

Re: Mieszkanie na Zabłociu w Krakowie do sprzedania - inwestycja Pasaż Podgórski

Postautor: spirit1317 » 13 lip 2018, 17:05

prosze o kontakt, Rob


tomekl007
Posty: 182
Rejestracja: 20 wrz 2016, 20:37

Re: Mieszkanie na Zabłociu w Krakowie do sprzedania - inwestycja Pasaż Podgórski

Postautor: tomekl007 » 03 paź 2019, 14:28

Proszę o kontakt. (moj mail to nick na poczcie gmail)

pnwjtk
Posty: 19
Rejestracja: 14 lis 2019, 18:28

Re: Mieszkanie na Zabłociu w Krakowie do sprzedania - inwestycja Pasaż Podgórski

Postautor: pnwjtk » 05 gru 2019, 14:23

Czy ktoś ma mieszkanie w I etapie?



Wróć do „Sprzedam / Kupię / wynajmę / pożyczę - Budujesie Kraków i Małopolska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość