Ścieżki pomiędzy budynkami / zły stan ścieżek na osiedlu - Piasta Towers Kraków

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Piasta Towers za którą odpowiada deweloper Inter-Bud. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
Melania
Posty: 3
Rejestracja: 03 cze 2021, 15:33

Ścieżki pomiędzy budynkami / zły stan ścieżek na osiedlu - Piasta Towers Kraków

Postautor: Melania » 11 cze 2021, 12:46

Czy tylko mi przeszkadza, że coraz więcej w nich dziur i innych nierówności?
Ja rozumiem, że upływ czasu ma swoje prawa, ale te składki remontowe na coś idą! A tak to matka musi uważać jak wraca z popołudniowej zmiany do siebie, bo nie wiadomo o co się potknie.
I jeszcze te studzienki. Wymiana włazów na plastikowe, takie jak te standartpark.pl/wlazy-do-studzienek/wlazy-plastikowe powinna być obligatoryjna. Ich nikt nie ukradnie. A żelazne to łakomy kąsek dla złomiarzy, przez co robi się naprawdę niebezpiecznie!


fero
Posty: 93
Rejestracja: 31 sty 2017, 23:02

Re: Ścieżki pomiędzy budynkami / zły stan ścieżek na osiedlu - Piasta Towers Kraków

Postautor: fero » 26 sie 2021, 12:31

Melania pisze:Czy tylko mi przeszkadza, że coraz więcej w nich dziur i innych nierówności?

No właśnie również odnoszę wrażenie, że bardzo szybko teren osiedla się degraduje, co nie powinno mieć miejsca. Zastanawiam się co na to zarządca.

wjesiek
Posty: 43
Rejestracja: 01 paź 2022, 16:42

Re: Ścieżki pomiędzy budynkami / zły stan ścieżek na osiedlu - Piasta Towers Kraków

Postautor: wjesiek » 01 paź 2022, 16:48

Zarządca zaczął się mocniej interesować, gdy Bohaterów Września 84C i 84D zaczęły realnie działać w kierunku zmiany firmy administrującej. Ostatecznie udało się tego dokonać. 14 września 2022 roku Inter-Bud Developer przestał pełnić rolę zarządcy w dwóch swoich budynkach, i to przed upływem okresu gwarancyjnego!



Wróć do „Piasta Towers (Inter-Bud) w Krakowie - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości