Komunikacja wokół inwestycji Piasta Towers (od Inter-Bud) w Krakowie

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Piasta Towers za którą odpowiada deweloper Inter-Bud. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
Sdr
Posty: 9
Rejestracja: 25 paź 2017, 8:20

Re: Komunikacja wokół inwestycji Piasta Towers (od Inter-Bud) w Krakowie

Postautor: Sdr » 06 lis 2017, 20:04

Wydaje mi się że to jest bardziej aktualne.
bip.krakow.pl/index.php?dok_id=26211&zid=5845


kowallosu
Posty: 20
Rejestracja: 15 maja 2016, 8:47

Re: Komunikacja wokół inwestycji Piasta Towers (od Inter-Bud) w Krakowie

Postautor: kowallosu » 07 lis 2017, 8:55

To rozporządzenie jest z maja, a to o którym wspomniałem z października.

kowallosu
Posty: 20
Rejestracja: 15 maja 2016, 8:47

Re: Komunikacja wokół inwestycji Piasta Towers (od Inter-Bud) w Krakowie

Postautor: kowallosu » 07 lis 2017, 8:59

Kuba pisze:
To już oficjalne? Bo co do drogi to były protesty mieszkańców na piastów że nie chcą mieć drogi pod oknami, i podobno miało jej nie być, mieli modernizować powstańców i ciągnąć wzdłóż torów, tak jak to na planach jest.
Jeśli to już klepnięte to ch****o że droga koło naszego bloku będzie lecieć, choć mam cichą nadzieję że nie będzie zbyt ruchliwa :)


Z pętlą oficjalne i mają ją oddać 2019-2020.
Co do drogi to nie wiem, ja mieszkam w inwestycji Dom-Budu. Waszymi bloczkami zaczynam się interesować, bo być może kupię tam mieszkanie, ale jeśli informacje o drodze się potwierdzą to poczekam aż zaczną budować bardziej w głębi osiedla, bo przy drodze będzie głośno i brudno.


Sdr
Posty: 9
Rejestracja: 25 paź 2017, 8:20

Re: Komunikacja wokół inwestycji Piasta Towers (od Inter-Bud) w Krakowie

Postautor: Sdr » 07 lis 2017, 9:48

kowallosu pisze:To rozporządzenie jest z maja, a to o którym wspomniałem z października.

Masz rację. Nie wczytala mi się pełna jakość na telefonie i wyglądało to jak jakieś bazgroly, dlatego pomyślałem ze to rysunki na brudno :P

Ale z tego co widzę koło piasta towers będzie przebiegała droga klasy L, czyli lokalna z ograniczeniem wg przepisów do 30-40km/h. Nie powinno być tak zle

kowallosu
Posty: 20
Rejestracja: 15 maja 2016, 8:47

Re: Komunikacja wokół inwestycji Piasta Towers (od Inter-Bud) w Krakowie

Postautor: kowallosu » 07 lis 2017, 13:52

Moim zdaniem będzie tak jak na Reduta, ale teraz to możemy sobie gdybać :-)

jkmb
Posty: 65
Rejestracja: 21 kwie 2017, 18:52

Re: Komunikacja wokół inwestycji Piasta Towers (od Inter-Bud) w Krakowie

Postautor: jkmb » 08 lis 2017, 18:46

W biurze nic o tej drodze jeszcze nie słyszeli...

PS. Droga do bloku już jest utwardzona, a koło budynku pięknie ułożono kostkę :D

Bodzio
Posty: 14
Rejestracja: 28 kwie 2017, 18:22

Re: Komunikacja wokół inwestycji Piasta Towers (od Inter-Bud) w Krakowie

Postautor: Bodzio » 08 lis 2017, 22:13

kowallosu pisze:
Kuba pisze:
To już oficjalne? Bo co do drogi to były protesty mieszkańców na piastów że nie chcą mieć drogi pod oknami, i podobno miało jej nie być, mieli modernizować powstańców i ciągnąć wzdłóż torów, tak jak to na planach jest.
Jeśli to już klepnięte to ch****o że droga koło naszego bloku będzie lecieć, choć mam cichą nadzieję że nie będzie zbyt ruchliwa :)


Z pętlą oficjalne i mają ją oddać 2019-2020.
Co do drogi to nie wiem, ja mieszkam w inwestycji Dom-Budu. Waszymi bloczkami zaczynam się interesować, bo być może kupię tam mieszkanie, ale jeśli informacje o drodze się potwierdzą to poczekam aż zaczną budować bardziej w głębi osiedla, bo przy drodze będzie głośno i brudno.


Kolego kowallosu. Głośno i brudno to będzie na Waszym osiedlu, jak powstanie pętla i otworzą obwodnicę. :lol: Już wyobrażam sobie ten słodki dźwięk nawracających tramwajów o poranku i cotygodniowe mycie okien z pyłu z opon setek tysięcy samochodów. Ma to też swoje dobre strony, w tramwaju zawsze znajdziesz miejsce siedzące i a w domu przyciemniane okna za darmo :lol:

A tak na serio... Okolica się pięknie rozwija i już niedługo będzie to chyba najlepiej skomunikowane miejsce w całym Krakowie, choć i tak jest to pojęcie względne, bo to co się dzieje ostatnimi czasy w naszym pięknym mieście woła o pomstę do nieba... :cry:

Kuba
Posty: 161
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:04

Re: Komunikacja wokół inwestycji Piasta Towers (od Inter-Bud) w Krakowie

Postautor: Kuba » 09 lis 2017, 0:07

Kolego kowallosu. Głośno i brudno to będzie na Waszym osiedlu, jak powstanie pętla i otworzą obwodnicę. :lol: Już wyobrażam sobie ten słodki dźwięk nawracających tramwajów o poranku i cotygodniowe mycie okien z pyłu z opon setek tysięcy samochodów. Ma to też swoje dobre strony, w tramwaju zawsze znajdziesz miejsce siedzące i a w domu przyciemniane okna za darmo :lol:

A tak na serio... Okolica się pięknie rozwija i już niedługo będzie to chyba najlepiej skomunikowane miejsce w całym Krakowie, choć i tak jest to pojęcie względne, bo to co się dzieje ostatnimi czasy w naszym pięknym mieście woła o pomstę do nieba... :cry:[/quote]


Hej, myślę że głośno i brudno to nie będzie, bo nasz blok jest dość sporo oddalonny od planowanej pętli, a w przeciągu kilku lat powstana kolejne bloki, ktore zatrzymają hałas :) sorry, chamskie ale prawdziwe


Bodzio
Posty: 14
Rejestracja: 28 kwie 2017, 18:22

Re: Komunikacja wokół inwestycji Piasta Towers (od Inter-Bud) w Krakowie

Postautor: Bodzio » 09 lis 2017, 0:17

Masz rację Kuba :) Nasz blok będzie fajnie osłonięty. Ciekawe tylko co powstanie naprzeciw mieszkań od wschodniej strony. Nie są one zaznaczone jako inwestycja InterBudu. Znajomemu, który kupił mieszkanie na Klinach, wybudowali przed oknami bloki socjalne i niestety ma teraz nieciekawych sąsiadów...

Kuba
Posty: 161
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:04

Re: Komunikacja wokół inwestycji Piasta Towers (od Inter-Bud) w Krakowie

Postautor: Kuba » 09 lis 2017, 19:48

Wydaje mi się że trzeci etap o którym mówisz też będzie inter bud prowadził. Bo jak nie on, to raczej nie miał by tego naniesionego w wizualizacji i zagospodarowaniu terenu



Wróć do „Piasta Towers (Inter-Bud) w Krakowie - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości