Okna i wstawianie okien w inwestycji Piasta Towers Kraków - etap I

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Piasta Towers za którą odpowiada deweloper Inter-Bud. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
fero
Posty: 93
Rejestracja: 31 sty 2017, 23:02

Re: Okna i wstawianie okien w inwestycji Piasta Towers Kraków - etap I

Postautor: fero » 10 lip 2017, 19:46

piastka pisze:Ciekawe jaka jest szerokość tych okien :roll: bo wydają się wąskie :?

Myślę, że okna wydają się takie, bo są wyższe niż standardowe. Gdyby nie było tej dolnej części, to wyglądałyby normalnie. Inna sprawa, że dzięki temu, że okna są większe, powinno być w mieszkaniach więcej światła :)


Kuba
Posty: 161
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:04

Re: Okna i wstawianie okien w inwestycji Piasta Towers Kraków - etap I

Postautor: Kuba » 10 lip 2017, 20:41

fero pisze:
piastka pisze:Ciekawe jaka jest szerokość tych okien :roll: bo wydają się wąskie :?

Myślę, że okna wydają się takie, bo są wyższe niż standardowe. Gdyby nie było tej dolnej części, to wyglądałyby normalnie. Inna sprawa, że dzięki temu, że okna są większe, powinno być w mieszkaniach więcej światła :)



Okna mają 110/190 a balkonowe z tego co pamiętam 180/240

kpoeta
Posty: 56
Rejestracja: 14 cze 2017, 9:21

Re: Okna i wstawianie okien w inwestycji Piasta Towers Kraków - etap I

Postautor: kpoeta » 13 lip 2017, 16:49

tak sie zastanawiam czy nie bylyby lepsze gdyby nie mialy tej mnijeszej czesci.


Kuba
Posty: 161
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:04

Re: Okna i wstawianie okien w inwestycji Piasta Towers Kraków - etap I

Postautor: Kuba » 20 lip 2017, 22:56

Hej,
Nie wiem na jakim etapie są okna bo jechałem autem i tylko szybko zerkłem, ale wdziałem że rozłożone jest rusztowanie, także panowie zaczynają lecieć z elewacją :)
Coraz bliżej :)
Pozdrawiam

kpoeta
Posty: 56
Rejestracja: 14 cze 2017, 9:21

Re: Okna i wstawianie okien w inwestycji Piasta Towers Kraków - etap I

Postautor: kpoeta » 21 lip 2017, 8:50

Siemanko ! Też widziałem ostatnio ze zacznali rozkładać rusztowania ;) Powiem ,że cieszy taki widok 8-) 8-) 8-)

bargl
Posty: 102
Rejestracja: 27 kwie 2017, 17:16

Re: Okna i wstawianie okien w inwestycji Piasta Towers Kraków - etap I

Postautor: bargl » 22 lip 2017, 14:24

Okna są już na wszystkie. Rusztowanie zaczęli rozstawiać tydzień temu. Nowy blok również zaczyna powstawać z ziemi, zaczynają wstawiać ściany na parterze

Mario89
Posty: 7
Rejestracja: 18 cze 2017, 19:14

Re: Okna i wstawianie okien w inwestycji Piasta Towers Kraków - etap I

Postautor: Mario89 » 23 lip 2017, 20:20

bargl pisze:Okna są już na wszystkie. Rusztowanie zaczęli rozstawiać tydzień temu. Nowy blok również zaczyna powstawać z ziemi, zaczynają wstawiać ściany na parterze

Oooo i ta informacja mnie bardzo zadowoliła ze widać już ściany :D Troche jeszcze poczekam ale ważne ze zaczynają :D

Anna
Posty: 8
Rejestracja: 25 maja 2017, 16:51

Re: Okna i wstawianie okien w inwestycji Piasta Towers Kraków - etap I

Postautor: Anna » 26 lip 2017, 11:35

W zeszłym tygodniu miałam możliwość wejścia do budynku. Prace posuwają się bardzo sprawnie, wewnątrz chyba do połowy budynku mieszkania są już otynkowane, ale klatka schodowa jeszcze w proszku. Okna od środka wyglądają na bardo duże, wysokie


kpoeta
Posty: 56
Rejestracja: 14 cze 2017, 9:21

Re: Okna i wstawianie okien w inwestycji Piasta Towers Kraków - etap I

Postautor: kpoeta » 26 lip 2017, 14:26

Szkoda ze Pani nie zrobiła zdjecia od srodka ;) mysle ze wszystkich to ciekawi jak to wyglada. :) Tak po prostu pani weszła do srodka czy jest Pani z firmy? :) :mrgreen:

Anna
Posty: 8
Rejestracja: 25 maja 2017, 16:51

Re: Okna i wstawianie okien w inwestycji Piasta Towers Kraków - etap I

Postautor: Anna » 28 lip 2017, 10:18

Nie, byłam umówiona z kierownikiem budowy bo przerabialiśmy mieszkanie i konieczne było ustalić szczegóły instalacji. Ale z tego co wiem to jeszcze nie wpuszczają tak ogólnie żeby sobie pooglądać, zresztą nie dziwię się bo tak jak pisałam klatka schodowa jest w proszku i jest dosyć niebezpiecznie tam się poruszać dużo wystających instalacji drutów ciemno itd. można się łatwo "nadziać" na coś. Także cierpliwości nie ma co tam oglądać na razie :)



Wróć do „Piasta Towers (Inter-Bud) w Krakowie - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości