Budowa budynku Piasta Towers 8 w Krakowie (Inter-Bud) - zdjęcia / informacje / opinie

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Piasta Towers za którą odpowiada deweloper Inter-Bud. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
slawek_d
Posty: 6
Rejestracja: 10 lut 2023, 18:14

Re: Budowa budynku Piasta Towers 8 w Krakowie (Inter-Bud) - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: slawek_d » 20 mar 2023, 10:51

michok pisze:
slawek_d pisze:
michok pisze:W ogóle jeśli chodzi o zabudowę Piasta Towers, to woła to o pomstę do nieba. Oglądałem tam jakiś czas temu mieszkanie z wtornego i byłem wręcz przytłoczony odległosciami między budynkami. Na osiedlu jest szaro i nieprzyjemnie. Kolejne etapy 6,7 wizualnie wyglądają gorzej od reszty. Etap 8 to w ogóle jakaś kpina, całkowicie oderwany blok od reszty.

Po drugiej stronie dombud ze swoją konserwatywną zabudową wypada zdecydowanie lepiej. Szerokie chodniki, duże odległości pomiędzy budynkami. A kolejne etapy jakościowo wyglądają lepiej od tych starszych - zupełnie na odwrót jak w Interbudzie.

Słabo!

O jakiś ukryty zwolennik konkurencyjnego inwestora... Słabe

Wyrażam tu swoją opinię. Proszę nie odbierać tutaj jako zwolennika / przeciwnika. Mój post bez ostatniego akapitu oddaje moją opinię o inwestycji Interbudu. Mi się tam kiedyś podobało, ale aktualnie nie podoba, bo osiedle jest przytłaczające i ciasne. Tam nawet trudno o komfortowe poruszanie się z dziecięcym wózkiem.

Nie było i nie jest moją intencją kogoś oceniać czy potępiać, ale szczerze mówiąc nie widzę żadnej pozytywnej różnicy na korzyść osiedla Dombud.
Dodatkowo obok powstających/istniejących budynków Dombud ma powstać pętla tramwajowa, co z jednej strony poprawi komunikację, ale wpłynie też raczej negatywnie na komfort mieszkańców.


michok
Posty: 128
Rejestracja: 21 lip 2022, 14:15

Re: Budowa budynku Piasta Towers 8 w Krakowie (Inter-Bud) - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: michok » 21 mar 2023, 19:15

slawek_d pisze:
michok pisze:
slawek_d pisze:O jakiś ukryty zwolennik konkurencyjnego inwestora... Słabe

Wyrażam tu swoją opinię. Proszę nie odbierać tutaj jako zwolennika / przeciwnika. Mój post bez ostatniego akapitu oddaje moją opinię o inwestycji Interbudu. Mi się tam kiedyś podobało, ale aktualnie nie podoba, bo osiedle jest przytłaczające i ciasne. Tam nawet trudno o komfortowe poruszanie się z dziecięcym wózkiem.

Nie było i nie jest moją intencją kogoś oceniać czy potępiać, ale szczerze mówiąc nie widzę żadnej pozytywnej różnicy na korzyść osiedla Dombud.
Dodatkowo obok powstających/istniejących budynków Dombud ma powstać pętla tramwajowa, co z jednej strony poprawi komunikację, ale wpłynie też raczej negatywnie na komfort mieszkańców.

Trzeba być ignorantem żeby nie widzieć i mówię to jako osoba bezstronna, na chłodno oceniajaca :)
Mirosław Ch. Urodzony w Małopolsce, na co dzień mieszkający w Krakowie.

slawek_d
Posty: 6
Rejestracja: 10 lut 2023, 18:14

Re: Budowa budynku Piasta Towers 8 w Krakowie (Inter-Bud) - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: slawek_d » 24 mar 2023, 13:55

michok pisze:
slawek_d pisze:
michok pisze:Wyrażam tu swoją opinię. Proszę nie odbierać tutaj jako zwolennika / przeciwnika. Mój post bez ostatniego akapitu oddaje moją opinię o inwestycji Interbudu. Mi się tam kiedyś podobało, ale aktualnie nie podoba, bo osiedle jest przytłaczające i ciasne. Tam nawet trudno o komfortowe poruszanie się z dziecięcym wózkiem.

Nie było i nie jest moją intencją kogoś oceniać czy potępiać, ale szczerze mówiąc nie widzę żadnej pozytywnej różnicy na korzyść osiedla Dombud.
Dodatkowo obok powstających/istniejących budynków Dombud ma powstać pętla tramwajowa, co z jednej strony poprawi komunikację, ale wpłynie też raczej negatywnie na komfort mieszkańców.

Trzeba być ignorantem żeby nie widzieć i mówię to jako osoba bezstronna, na chłodno oceniajaca :)


Nie ma sensu dalej o tym pisać.
Aha kolega się przedstawił rozumiem...pisząć o ignorancji?


wjesiek
Posty: 43
Rejestracja: 01 paź 2022, 16:42

Re: Budowa budynku Piasta Towers 8 w Krakowie (Inter-Bud) - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: wjesiek » 14 cze 2023, 16:13

Czy przyjedzie Myszka Miki przecinać wstęgę?



Wróć do „Piasta Towers (Inter-Bud) w Krakowie - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości