Odpływ liniowy, prysznic bez brodzika / czy jest możliwy do założenia w blokach Piasta Towers

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Piasta Towers za którą odpowiada deweloper Inter-Bud. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
Kunegunda Widlida
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2023, 12:33

Odpływ liniowy, prysznic bez brodzika / czy jest możliwy do założenia w blokach Piasta Towers

Postautor: Kunegunda Widlida » 29 cze 2023, 13:12

Witam,
wiem, że temat ten był już poruszany kilka lat temu ale nie znalazłam w nich odpowiedzi, a inwestycja się rozbudowała więc chciałabym poruszyć ten temat ponownie. Planujemy zrobić odpływ liniowy w budynku 8. Czy jest tu w ogóle ktoś komu udało się zrobić odpływ liniowy w mieszkaniu w którymkolwiek budynku Piasta Towers? Jeśli tak to jakie macie o nim zdanie? Czy są jakieś problemy z użytkowaniem takiego rozwiązania? Obawiam się między innymi zalania sąsiadów.


Piast
Posty: 75
Rejestracja: 19 lis 2021, 12:08

Re: Odpływ liniowy, prysznic bez brodzika / czy jest możliwy do założenia w blokach Piasta Towers

Postautor: Piast » 03 lip 2023, 12:01

Kunegunda Widlida pisze:Witam,
wiem, że temat ten był już poruszany kilka lat temu ale nie znalazłam w nich odpowiedzi, a inwestycja się rozbudowała więc chciałabym poruszyć ten temat ponownie. Planujemy zrobić odpływ liniowy w budynku 8.

Najlepiej o możliwość zamontowania odpływu liniowego zapytać fachowców, którzy mają robić łazienkę. Ale jednak nie powinno być z tym problemu, bywają odpływy liniowe, które nie wymagają jakiegoś większego rycia w wylewce. Tylko trzeba pamiętać o tym, że to też trzeba czyścić regularnie. Warto też zainwestować w jakieś rozwiązanie z dobrej półki, nie ma co na tym oszczędzać.



Wróć do „Piasta Towers (Inter-Bud) w Krakowie - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości