Nowy etap Piasta Towers od Inter-Bud - Mistrzejowice osiedle Bohaterów Września

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Piasta Towers za którą odpowiada deweloper Inter-Bud. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
fero
Posty: 93
Rejestracja: 31 sty 2017, 23:02

Re: Nowy etap Piasta Towers od Inter-Bud - Mistrzejowice osiedle Bohaterów Września

Postautor: fero » 01 paź 2023, 22:53

homgrown pisze:
michok pisze:Już pomijając cenę, co myślicie o układach? Przejrzałem ofertę i jedynie może kilka mieszkań ma akceptowalny układ...

W tych blokach z faktu na rozmiar osiedla to patrzylbym bardziej gdzie okna wychodza i jak najwyzsze pietro, raz bylem zobaczyc te bloki i moloch jest ogromy z tego osiedla. Natomiast te mieszkania na gorze zwlaszcza z malmi tarasami fajniutkie

Ale są też duże mieszkania, w których masz jakieś małe loggie czy balkony poniżej 4 m2, co z tego, że dwie. Albo podłużny wąski balkon, co z tego, że metrażowo nienajgorszy, jak pewnie normalnego stolika na nim nie ustawisz. Plus za sypialnie rozsądnej wielkości.

Ale jakoś te ceny w tej lokalizacji, to nie do końca mnie przekonują, choć może świat się już tak bardzo zmienił.


Boox
Posty: 29
Rejestracja: 09 mar 2019, 16:35

Re: Nowy etap Piasta Towers od Inter-Bud - Mistrzejowice osiedle Bohaterów Września

Postautor: Boox » 08 paź 2023, 12:53

Warszawa i Kraków to dwa najdroższe obecnie miasta z cenami mieszkań.

Średnia około 15tyś/m

Zastanawia mnie co tu przyciąga ludzi ? Praca...chyba tylko to bo w tym turystycznym mieście nie można spokojnie pospacerować bez tłumów ludzi i napić się lanego piwa taniej niż za 12zł i zjeść zapiekankę za 15zł.

Codzienne korki - wjazd i wyjazd z tej okolicy to dramat....w drodze jeszcze kolejnych kilka bloków z różnych osiedli, kolejne kilka tysięcy ludzi i kilkaset samochodów. Obwodnica tego nie uratuje bo wjazd i wyjazd z niej zajmie 30min.

Praca zdalna jeszcze ratowała sytuację ale to już też się kończy, firmy płacą potężne pieniądze za najem powierzchni i chcą mieć pracowników tam na miejscu.

Osiedla tylko ładne z nazwy i mieszkania 40m za 500tyś.

Kolejny blok, który jest budowany vis bloku 1 oraz 8 a narożnie do 7....to jakiś PatoDewelopment. Między blokiem 7 a nowym w pewnym miejscu jest około 5m odstępu, piszę tutaj o narożniku za śmietnikiem.

Najlepsze mieszkania już zostały sprzedane, czyli te wysoko z widokiem na plac zabaw oraz te na pola uprawne czyli Południowa strona.

Pozostałe są z widokami na beton i na parkingi a dodatkową atrakcją dla mieszkańców bloków 1,2 czyli pierwszych na osiedlu....codzienne dudnienie i praca maszyn budowlanych.

Ale cóż oni byli pierwsi...I mieszkania kupowali po 5tyś/m teraz muszą przecierpieć.

Ktoś się zastanawia jak jest tak źle to czemu tu mieszkam ?

Jestem Krakusem od urodzenia i wyprowadziłem się z Centrum gdzieś dalej bo tam to dopiero nie ma życia....tutaj jeszcze można wyjść z psem nad zalew Zesławice lub na tereny zielone obok bloków lub na forty są dwa blisko Nas, realnie jest szansa na park.

Witamy na osiedlowych sypialniach Piasta Towers.

fero
Posty: 93
Rejestracja: 31 sty 2017, 23:02

Re: Nowy etap Piasta Towers od Inter-Bud - Mistrzejowice osiedle Bohaterów Września

Postautor: fero » 02 kwie 2024, 11:47

Boox pisze:Witamy na osiedlowych sypialniach Piasta Towers.

Jest tak teraz niestety, że z roku na rok standardy budowy mieszkań i osiedli się obniżają, przynajmniej takie mam wrażenie, zresztą nie tylko ja chyba, bo coś takiego przewijało się na forum już wcześniej. Mieszkania są coraz mniejsze, osiedla w coraz gorszych lokalizacjach, a budynki coraz bliżej siebie, a dodatkowo wykończenie bloków coraz gorsze, a do tego ceny coraz wyższe.

Albo chcesz brać udział w tej grze, albo uciekasz za miasto, przez co masz jeszcze wszędzie daleko.



Wróć do „Piasta Towers (Inter-Bud) w Krakowie - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość