Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Piasta Towers za którą odpowiada deweloper Inter-Bud. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
Dusiek
Posty: 12
Rejestracja: 08 maja 2017, 17:35

Re: Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Postautor: Dusiek » 31 paź 2017, 9:26

Hej, koniecznie dajcie znać jak to wygląda w środku :) ja nie mam możliwości się umówić bo jestem po zabiegu kolana wiec o kulach raczej na budowę nie wejdę :( także liczę tylko na was co tu napiszecie :) ciekawe jak to wygląda w łazience tzn mam na myśli rury...


BPK
Posty: 10
Rejestracja: 05 lip 2017, 21:55

Re: Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Postautor: BPK » 31 paź 2017, 12:24

W mieszkaniu instalacje są puszczone podtynkowo więc rury są nie widoczne. Wystają tylko korki zasilające do baterii i końcówki odpływów.
Generalnie w mieszkaniach są częściowo założone grzejniki i gniazdka elektryczne i teletechniczne.
Trochę gorzej wygląda część wspólna- schody jeszcze nie do końca wyłożone płytkami; balustrady jeszcze czekają na doróbki; powierzchnie ścian jeszcze na etapie wykończenia na ostro; brakuje jeszcze szaf instalacyjnych. Zakres robót spokojnie do ogarnięcia w te dwa miesiące, które im zostały.
Elewacja jest już pomalowana( przynajmniej od strony US) i rozbierają rusztowanie.
Taki delikatny skrót z oglądania.

Kuba
Posty: 161
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:04

Re: Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Postautor: Kuba » 02 lis 2017, 22:40

Hej,
A powiedz mi jak z tynkami, będzie można od razu malować, czy coś jeszcze z nimi robić?
No to fajnie że już na finiszu są. A wiadomo, na koniec zostawiają klatki schodowe bo szkoda jak było by zrobione i się zniszczyło


justynaa
Posty: 2
Rejestracja: 20 gru 2017, 12:16

Re: Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Postautor: justynaa » 20 gru 2017, 12:21

Rozmawialam dzis z Biurem i sa okolo 2 tygodnie opoznienia, odbior kluczy przewidziany jest na koncowke stycznia/poczatek lutego.

bargl
Posty: 102
Rejestracja: 27 kwie 2017, 17:16

Re: Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Postautor: bargl » 21 gru 2017, 12:48

justynaa pisze:Rozmawialam dzis z Biurem i sa okolo 2 tygodnie opoznienia, odbior kluczy przewidziany jest na koncowke stycznia/poczatek lutego.

Potwierdzam. Otrzymałem jeszcze informację że o odbiorze mieszkań będziemy informowani według numeracji mieszkań. Dziennie ma być przeprowadzonych ok 10 odbiorów

kpoeta
Posty: 56
Rejestracja: 14 cze 2017, 9:21

Re: Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Postautor: kpoeta » 09 sty 2018, 10:54

Witam ;) czy ma ktoś może jakieś nowe wiadomości w sprawie odbiorów mieszkań? chodzą gdzieś pogłoski ,że dwa piętra są do poprawy (sprawy związane z elektryką).Przez to mają się opóźnić odbiory. Wie ktoś coś ?

Kuba
Posty: 161
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:04

Re: Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Postautor: Kuba » 09 sty 2018, 15:11

Hej, a kiedy się dowiadywałeś/aś? Bo w zeszłym tygodniu się pytałem to dalej był koniec stycznia, początek lutego.
A nie wiadomo które to piętra? :D

kpoeta
Posty: 56
Rejestracja: 14 cze 2017, 9:21

Re: Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Postautor: kpoeta » 09 sty 2018, 15:46

Słyszałem to jakies 2 tyg. (to jest nieoficjalnie także nie chce tutaj prowadzać nikogo w niepewność ) mam nadzieje ze to tylko było jakies nieporozumienie i wszystko będzie tak jak ma być. )


kasiaa
Posty: 7
Rejestracja: 18 lis 2017, 19:03

Re: Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Postautor: kasiaa » 09 sty 2018, 20:59

Hej,
wczoraj dzwoniłam do biura, żeby zapytać o odbiory mieszkań i uzyskałam info, że: odbiory zaczną się początkiem lutego, ok. 7 do 10 odbiorów dziennie, kolejność wyznaczać będą numery mieszkań - zaczynając od nr 1, terminy będą ustalane z nami telefonicznie.

anette-01
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2017, 10:20

Re: Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Postautor: anette-01 » 10 sty 2018, 8:40

kasiaa pisze:Hej,
wczoraj dzwoniłam do biura, żeby zapytać o odbiory mieszkań i uzyskałam info, że: odbiory zaczną się początkiem lutego, ok. 7 do 10 odbiorów dziennie, kolejność wyznaczać będą numery mieszkań - zaczynając od nr 1, terminy będą ustalane z nami telefonicznie.



Również wczoraj dzwoniłam i to samo mi powiedziano; 15-20 stycznia mają dostać pozwolenie na użytkowanie budynku i odbiory mają rozpocząć się nawet końcem stycznia.



Wróć do „Piasta Towers (Inter-Bud) w Krakowie - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości