Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Piasta Towers za którą odpowiada deweloper Inter-Bud. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
Anro
Posty: 5
Rejestracja: 01 wrz 2017, 10:00

Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Postautor: Anro » 01 wrz 2017, 10:06

Witam wszytkich, wczoraj rozmawiałam z Panią w Biurze, która poinformowała mnie ze za dwa tygodnie będzie można wejść na budowe!
Wspomniała również o oddawaniu kluczy do mieszkań już w styczniu!
Serdecznie pozdrawiam wszystkich sąsiadów
Ania z rodziną z 6pietra


kpoeta
Posty: 56
Rejestracja: 14 cze 2017, 9:21

Re: Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Postautor: kpoeta » 01 wrz 2017, 11:34

To byłoby super jak mozna wejsc i zobaczyc sobie samemu co i jak na budowie. Mówisz ze w styczniu odbiory kluczy ...czyli już nie w grudniu.

Anro
Posty: 5
Rejestracja: 01 wrz 2017, 10:00

Re: Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Postautor: Anro » 01 wrz 2017, 14:50

Szczerze mówiąc to sądziłam, że klucze dostaniemy ok marca... więc na wieść o tym, że to już w styczniu ogromnie się ucieszyłam :)


Kuba
Posty: 161
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:04

Re: Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Postautor: Kuba » 02 wrz 2017, 0:07

No to fajnie że będzie można wejść na budowę. Muszę zadzwonić do biura i spytać się odnośnie oglądania :-)
No i fajnie jak by grudzień / styczeń klucze byśmy dostali.

kpoeta
Posty: 56
Rejestracja: 14 cze 2017, 9:21

Re: Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Postautor: kpoeta » 04 wrz 2017, 8:09

Ja cały czas słyszałęm o grudniu z kluczami :) Dajcie znać jak będzie można sobie wjeść na budowe i oglądnąć mieszkania. :)

Anja
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2017, 18:37

Re: Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Postautor: Anja » 07 wrz 2017, 9:04

Dzwoniłam wczoraj do biura dewelopera dopytać kiedy będzie można wejść na budowę i otrzymałam informacje, że najwcześniej pod koniec września. Pani powiedziała, że będą nas informować kiedy będzie można oglądać lokale :)

kpoeta
Posty: 56
Rejestracja: 14 cze 2017, 9:21

Re: Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Postautor: kpoeta » 07 wrz 2017, 15:22

byloby milo gdyby chociaz maile wysyłali z informacja ze mozna podjechac i zobaczyc swoj lokal. :))

Boo123
Posty: 90
Rejestracja: 09 mar 2017, 10:34

Re: Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Postautor: Boo123 » 27 wrz 2017, 21:32

Czy ktoś dostał informacje kiedy można oglądać mieszkania? Mieli dzwonić pod koniec września ale na razie cisza.


Kuba
Posty: 161
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:04

Re: Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Postautor: Kuba » 27 wrz 2017, 21:54

Hej, Dziś byłem w biurze i dostałem info że koniec października, listopad. Facet stwierdził że bardziej w listopadzie będzie możliwość wejścia.
Pytałem się jeszcze o odbiór kluczy, jak to będzie wyglądać. Przewidziane jest na styczeń,luty,marzec. I zależy od tego czy już za mieszkanie jest w całości zapłacone. Czyli jak ktoś ma ostatnią transze kredytu np na 15 stycznia, to nie dostanie wcześniej niż po 15.

kpoeta
Posty: 56
Rejestracja: 14 cze 2017, 9:21

Re: Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Postautor: kpoeta » 28 wrz 2017, 8:16

Super informacje. Ja pisałem maila wczoraj do biura ale nie dostałem jeszcze odpowiedzi . :( ale dzięki Wam to wszystko już wiemy. To teraz pozostaje nam czekać na info od dewelopera ,że można podjeść i zobaczyć mieszkania. My mamy ostatnią transzę na grudzień to myślę,że nie bedzie tak zle.



Wróć do „Piasta Towers (Inter-Bud) w Krakowie - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości