Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Piasta Towers za którą odpowiada deweloper Inter-Bud. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
bargl
Posty: 102
Rejestracja: 27 kwie 2017, 17:16

Re: Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Postautor: bargl » 01 lut 2018, 19:31

Mamy pierwszy luty. Do kogoś się już odezwali w sprawie odbioru?


Boo123
Posty: 90
Rejestracja: 09 mar 2017, 10:34

Re: Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Postautor: Boo123 » 01 lut 2018, 20:29

bargl pisze:Mamy pierwszy luty. Do kogoś się już odezwali w sprawie odbioru?

Dzwoniłam tam dziś, raczej w przeciągu dwóch tygodni nie ma co się spodziewać odbiorów. :evil: :evil: :evil:

jkmb
Posty: 65
Rejestracja: 21 kwie 2017, 18:52

Re: Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Postautor: jkmb » 01 lut 2018, 21:37

Powiedzieli z czego wynika przesunięcie odbiorów?
Najpierw to miał być przełom grudnia/stycznia, później przełom stycznia/lutego...


ns1992
Posty: 47
Rejestracja: 12 cze 2017, 16:18

Re: Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Postautor: ns1992 » 02 lut 2018, 11:30

Ja też dziś dostałam informację, że przez najbliższe 2 tygodnie nic się w tym temacie nie zmieni - odbiory mogą przesunąć się niestety na koniec lutego / początek marca. Podobno wciąż nie ma pozwolenia na użytkowanie.

bargl
Posty: 102
Rejestracja: 27 kwie 2017, 17:16

Re: Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Postautor: bargl » 02 lut 2018, 14:16

Dostałem informację dzisiaj że już straż i cała reszta urzędników była ale czekają na decyzję w dalszym ciągu...

kpoeta
Posty: 56
Rejestracja: 14 cze 2017, 9:21

Re: Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Postautor: kpoeta » 02 lut 2018, 14:40

Pozostaje nam tylko czekać cierpliwie. Przynajmniej wiemy ze przez 2 tyg nic sie nie zmieni tak jak piszecie ... i nie ma co tam dzwonic i sie denerwowac

Asi@
Posty: 27
Rejestracja: 06 sty 2018, 16:25

Re: Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Postautor: Asi@ » 02 lut 2018, 21:02

Ja też dziś dzwoniłam, powiedzieli, że nadal nie jest znana data odbiorów... :? Szkoda, bo nie wiem nadal, na kiedy mogę się umówić z firmą specjalizującą się w dziedzinie odbiorów technicznych, a terminy u nich około miesiąca :roll: Gdyby w grudniu nie informowali, że do połowy lutego planują oddać mieszkania, to pewnie spokojniej byśmy do tego podchodzili, a tak każdy się nastawił niepotrzebnie...Cierpliwości życzę wszystkim przyszłym Sąsiadom :) Pozdrawiam ;) Sąsiadka z drugiego piętra ;)

Ula M
Posty: 5
Rejestracja: 03 sty 2018, 21:50

Re: Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Postautor: Ula M » 06 lut 2018, 8:28

Dzwoniliśmy dziś tam i powiedziano nam ze odbiory będą ( o ile wszystko będzie w porządku) do 14 dni bo tyle mają czasu na wystawienie pozwoleń . Podejrzewam że będą dzwonić koniec lutego początek marca .
Pozdrawiam sąsiadka z 3 piętra :)


Asi@
Posty: 27
Rejestracja: 06 sty 2018, 16:25

Re: Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Postautor: Asi@ » 06 lut 2018, 17:05

Pol pisze:macie kogoś do obiorów mieszkań? jak oceniacie inwestycję z zewnątrz?
będą problemy z deweloperem.
z konta kolegi
Rafik

My będziemy korzystali z firmy Odbiory Kraków (http://odbioryarchitekt.wixsite.com/odb ... zkankrakow lub https://www...com/odbiormieszkania/). Koszt odbioru 400 zł. Myślimy z mężem, że lepiej powierzyć to profesjonalistom, bo pójdzie im to zapewne sprawniej, wszystko sprawdzą, a nam nie wszystko może przyjść do głowy, poza tym wszelkie uwagi w protokole odbioru merytorycznie wyjaśniają deweloperowi. Inwestycja nie wygląda źle, zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz, ale wszystko wyjdzie dokładnie podczas odbioru. Mam jednak nadzieję, że będzie dobrze :). Pozdrawiam ;) Sąsiadka z drugiego piętra ;).

Mateusz88
Posty: 22
Rejestracja: 08 lut 2018, 9:38

Re: Możliwość oglądania mieszkań w trakcie budowy i odbiór kluczy - Piasta Towers Kraków (etap I)

Postautor: Mateusz88 » 08 lut 2018, 10:39

Potwierdzam, wczoraj rozmawiałem z Panią z biura przy piasta Tower i poinformowała mnie, że odbiór możliwy będzie za 2 tygodnie :( z takich informacji dodatkowych dowiedziałem się że dostawca telewizji, internetu będzie TOYA a z prądem jest taka sytuacja ze trzeba bedzie po odbiorze jechać do biura na Grzegórzki i odebrać umowę administracyjna i z nią jechać to wybranego dostawcy energii ale z tego z mówili to najwięcej osób wybiera Tauron. Co o nim myślicie? Warto?



Wróć do „Piasta Towers (Inter-Bud) w Krakowie - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości