Jaki operator telewizji kablowej / internetu na nowym osiedlu - Piasta Towers

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Piasta Towers za którą odpowiada deweloper Inter-Bud. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
fero
Posty: 93
Rejestracja: 31 sty 2017, 23:02

Jaki operator telewizji kablowej / internetu na nowym osiedlu - Piasta Towers

Postautor: fero » 26 lis 2017, 23:09

Boo123 pisze:...czy jest ktoś narzucony od dewelopera? Jak to wygląda również w sprawie kablówki?
Będę wdzięczna za oświecenie mnie :)

Kuba pisze:A odnośnie kablówki to tu mogą być schody, bo znajomy kupił na Avii mieszkanie i z tego co mówił to teren zgarnąła Netia.choć mamy w UPC i jak się u nich dowiadywalismy to obsługują nasz rejon. Także mam nadzieję że upc :-D
Okaże się za kilka miesięcy :-)

bargl pisze:Jeżeli chodzi o internet i telewizję to jestem pewien że Orange będzie dostępny. Pewnie UPC też i jacyś lokalni dostawcy. Lokalni dostawcy dzierżawią łącza więc z tym nie ma problemu. Wiem jeszcze że najpóźniej w 2 kwartale będzie dostępna Toya

Wydaje mi się, że większość standardowych dostawców krakowskich powinno być też na naszym osiedlu, chyba taki jest teraz wymóg prawny, że musi być dostęp do infrastruktury :) Pytanie tylko który z operatorów będzie miał najlepszy stosunek jakości świadczonych usług do ceny.


deci
Posty: 6
Rejestracja: 05 sie 2017, 17:13

Re: Jaki operator telewizji kablowej / internetu na nowym osiedlu - Piasta Towers

Postautor: deci » 27 lis 2017, 11:30

Jakiś czas temu pytałem o to w biurze, ale nie byli w stanie podać wszystkich firm.
Pan tylko powiedział, że na pewno będzie Orange. Ja osobiście liczę na UPC, żeby nie musieć rezygnować z obecnej umowy.

deci
Posty: 6
Rejestracja: 05 sie 2017, 17:13

Re: Jaki operator telewizji kablowej / internetu na nowym osiedlu - Piasta Towers

Postautor: deci » 08 lut 2018, 13:44

A propo internetu UPC, jakiś czas temu dzwoniłem do nich i nie byli w stanie potwierdzić, czy będą dostępni w naszym bloku.
Może ktoś ma jakieś nowsze informacje na ten temat?


deci
Posty: 6
Rejestracja: 05 sie 2017, 17:13

Re: Jaki operator telewizji kablowej / internetu na nowym osiedlu - Piasta Towers

Postautor: deci » 08 lut 2018, 15:29

Wykonałem kilka telefonów i dostałem od administracji spis firm, które (na chwilę obecną) będą u nas dostępne:

Netia - netia.pl/oferta-dom/internet.html
Toya - toya.net.pl/internet
ISTS - ists.pl/internet
Nasza Sieć - naszasiec.net/internet
Orange - orange.pl/view/internet-domowy#swiatlowod

Na tę chwilę brak info odnośnie UPC (a ja akurat z nimi mam umowę).
Może ktoś korzystał z wyżej wymienionych firm? Opinie mile widziane.

Anna
Posty: 8
Rejestracja: 25 maja 2017, 16:51

Re: Jaki operator telewizji kablowej / internetu na nowym osiedlu - Piasta Towers

Postautor: Anna » 08 lut 2018, 18:42

Polecam NaszaSiec. Korzystalismy z mężem przez rok z oferty dla biznesu i bylismy bardzo zadowoleni, szybki internet bez problemów z łączem. Teraz w innej lokalizacji musielismy wziac UPC i niestety ale zacina strasznie, jjest o wiele wolniejszy niz w umowie a placimy duzo wiecej niz w NaszejSieci

bargl
Posty: 102
Rejestracja: 27 kwie 2017, 17:16

Re: Jaki operator telewizji kablowej / internetu na nowym osiedlu - Piasta Towers

Postautor: bargl » 10 lut 2018, 8:10

ISTS też jest w porządku o ile jest to po kablu a nie radiowy. Teraz korzystamy z ich oferty i co ciekawe można negocjować z nimi ceny bez żadnego problemu.

Tak zmieniając temat: byliśmy wczoraj z żoną w okolicy inwestycji i widzieliśmy straż pożarną pod inwestycją. Oczywiście na sygnale. Wyglądało to trochę jak gdyby odbierali dopiero inwestycje. Trochę późno tym bardziej że zapewniali że to już z głowy...

ziebulka1982
Posty: 22
Rejestracja: 06 mar 2018, 14:20

Re: Jaki operator telewizji kablowej / internetu na nowym osiedlu - Piasta Towers

Postautor: ziebulka1982 » 14 mar 2018, 11:06

Witam!W poniedziałek potwierdziłam w administracji, że niestety UPC nie będzie w naszym bloku(przynajmniej na chwilę obecną) :roll: . Ja niestety mam umowę do października b.r i telefonicznie uzyskałam inf o konieczności złożenia pisma o wcześniejsze rozwiązanie umowy (należy podać że jest się zadowolonym z usługi ale niestety miejsce zamieszkania nie pozwala na dalsze korzystanie z usług operatora).

KKP2
Posty: 39
Rejestracja: 16 lut 2018, 13:29

Re: Jaki operator telewizji kablowej / internetu na nowym osiedlu - Piasta Towers

Postautor: KKP2 » 13 maja 2018, 10:23

Witam wszystkich sąsiadów ...moje pytanko głownie skierowane do sąsiadów juz mieszkających o telewizje i internet ...pochwalcie sie co wybraliscie i jakas opinia na ten temat był bym wdzieczny i pozdro dla wszystkich :) :)


Boo123
Posty: 90
Rejestracja: 09 mar 2017, 10:34

Re: Jaki operator telewizji kablowej / internetu na nowym osiedlu - Piasta Towers

Postautor: Boo123 » 13 maja 2018, 20:05

My od kilku dni korzystamy z Orange, tv internet smiga. Podłączenie usług szybko i przyjemnie.

bargl
Posty: 102
Rejestracja: 27 kwie 2017, 17:16

Re: Jaki operator telewizji kablowej / internetu na nowym osiedlu - Piasta Towers

Postautor: bargl » 13 maja 2018, 20:54

Ktoś może skusił się na ofertę Netii? Jestem ciekaw jak to u nas w bloku działa bo niby infrastruktura nowa więc teoretycznie powinno być ok



Wróć do „Piasta Towers (Inter-Bud) w Krakowie - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości