Dostawca energii elektrycznej w Piasta Towers Kraków

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Piasta Towers za którą odpowiada deweloper Inter-Bud. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
ns1992
Posty: 47
Rejestracja: 12 cze 2017, 16:18

Dostawca energii elektrycznej w Piasta Towers Kraków

Postautor: ns1992 » 18 sty 2018, 10:38

Cześć, czy orientujecie się jak jest z wyborem dostawcy energii elektrycznej w naszej inwestycji? Czy wybór jest dowolny, czy Interbud "narzuca" kogoś z gory?

W przypadku gdyby wybór był dowolny, macie jakiś fajnych sprawdzonych dostawców? Najbardziej znany w Krakowie jest Tauron.


bargl
Posty: 102
Rejestracja: 27 kwie 2017, 17:16

Re: Dostawca energii elektrycznej w Piasta Towers Kraków

Postautor: bargl » 18 sty 2018, 17:46

Dowiadywałem się i ogólnie nawet jeżeli zamierza się zmienić operatora energii elektrycznej to i tak trzeba na początku podpisać umowę kompleksową z Tauron, najlepiej na czas nieokreślony.

Potem można zmieniać dopiero dostawcę.

Ja zamierzam skorzystać z pulsar energia. Może nie są najtańsi ale od dłuższego czasu śledzę ich ceny i opinie i ludzie naprawdę sobie chwalą. A ceny niższe ok 30 gr/kw niż w Tauronie. Może to nie są ogromne oszczędności no ale zawsze :-)

wolodi
Posty: 12
Rejestracja: 31 sie 2017, 19:11

Re: Dostawca energii elektrycznej w Piasta Towers Kraków

Postautor: wolodi » 24 lut 2018, 10:27

Bzdury cen niższa o 30gr na kWh? totalna bzdura


Kuba
Posty: 161
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:04

Re: Dostawca energii elektrycznej w Piasta Towers Kraków

Postautor: Kuba » 24 lut 2018, 10:49

bargl pisze:Dowiadywałem się i ogólnie nawet jeżeli zamierza się zmienić operatora energii elektrycznej to i tak trzeba na początku podpisać umowę kompleksową z Tauron, najlepiej na czas nieokreślony.

Potem można zmieniać dopiero dostawcę.

Ja zamierzam skorzystać z pulsar energia. Może nie są najtańsi ale od dłuższego czasu śledzę ich ceny i opinie i ludzie naprawdę sobie chwalą. A ceny niższe ok 30 gr/kw niż w Tauronie. Może to nie są ogromne oszczędności no ale zawsze :-)

Hej, zastanów się nad nimi jeszcze.
Rodzice kiedyś się skusili właśnie taką ofertą, że niby taniej. A potem się okazało, że tu dodatkowa opłata za przesył, a to jakieś obowiązkowe ubezbieczenie czegoś itd, itp. I wychodziło drożej niż w Tauronie, a rozwiązać z nimi umowę też było ciężko.
Także my stawiamy na Tauron.
Pozdrawiam

bargl
Posty: 102
Rejestracja: 27 kwie 2017, 17:16

Re: Dostawca energii elektrycznej w Piasta Towers Kraków

Postautor: bargl » 25 lut 2018, 8:46

Hej,
Dość dogłębnie o nich czytałem. Widziałem też umowę.
Z tego wszystkiego co zobaczyłem to wychodzi że lepiej podchodzą do klienta niż Tauron. Dodatkowo ja planuję wziąć taryfę G12W więc w niej tak naprawdę największe opłaty są za dystrybucję dla Tauronu.

Ale faktycznie, jeżeli ktoś planuje zmienić dostawcę energii to polecam uważać i naprawdę sporo poczytać zanim się zdecydujecie. Spora część z operatorów nie wpisuje wszystkich opłat jakie trzeba zapłacić.

Miał ktoś doświadczenia z inną taryfą niż G11?



Wróć do „Piasta Towers (Inter-Bud) w Krakowie - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość