Monitoring, który nie działa / niepodpięty monitoring na osiedlu - Piasta Towers

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Piasta Towers za którą odpowiada deweloper Inter-Bud. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
Dexter13
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2018, 20:17

Monitoring, który nie działa / niepodpięty monitoring na osiedlu - Piasta Towers

Postautor: Dexter13 » 03 cze 2018, 20:22

Dobry wieczór,
Chciałem dać znać, że w trakcie montażu telewizji dowiedziałem się, że monitoring jest niepodpięty i nie działa. Jak zapytałem o to stróża to stwierdził, ż wszystko jest tak jak ma być.
Z kolei, żadna jednostka zewnętrzna monitoringu nawet na zewnątrz nie działa- tak twierdzą panowie z Netii (oni chyba jednak na montażu się znają).
Czyli płacimy za coś co nie działa.

Jutro będę jeszcze dzwonił do administracji, bo przed długi weekend nie mogłem się dodzwonić.
pozdrawiam.


hakimm
Posty: 6
Rejestracja: 17 mar 2018, 21:05

Re: Monitoring, który nie działa / niepodpięty monitoring na osiedlu - Piasta Towers

Postautor: hakimm » 03 cze 2018, 21:15

To daj znać bo jeśli to jest prawda łącząc to jeszcze z opłatami za fundusz remontowy to wygląda na to że developer (czytaj zarządca) che się mega na nas kredytować. Nie wspomnę o opłatach za śmieci że są liczone od metrażu a nie od osób zamieszkujących.

Mateusz88
Posty: 22
Rejestracja: 08 lut 2018, 9:38

Re: Monitoring, który nie działa / niepodpięty monitoring na osiedlu - Piasta Towers

Postautor: Mateusz88 » 03 cze 2018, 22:35

To trzeba rozwiązać tą sprawę bo trochę nie uczciwe jest to że płacimy chore kwoty za monitoring, którego nie ma.


Asi@
Posty: 27
Rejestracja: 06 sty 2018, 16:25

Re: Monitoring, który nie działa / niepodpięty monitoring na osiedlu - Piasta Towers

Postautor: Asi@ » 04 cze 2018, 21:49

Rewelacyjnie, nie ma jak brać pieniądze (i to niemałe) za coś, co nie działa... :evil:

tamyta
Posty: 12
Rejestracja: 12 gru 2017, 8:42

Re: Monitoring, który nie działa / niepodpięty monitoring na osiedlu - Piasta Towers

Postautor: tamyta » 13 cze 2018, 14:43

Jak nie działa jak działa, Pan ochroniarz spaceruje z latarką w około bloku, chwała mu za to :D
A tak na poważnie wczoraj w nocy widziałem, że kamerki świecą na czerwono więc chyba monitorują, chyba że to atrapa... Administracja niech się tłumaczy.



Wróć do „Piasta Towers (Inter-Bud) w Krakowie - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości