[Etap I] Sprzątanie części wspólnych / porządek w częściach wspólnych - Piasta Towers

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Piasta Towers za którą odpowiada deweloper Inter-Bud. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
bargl
Posty: 102
Rejestracja: 27 kwie 2017, 17:16

Re: [Etap I] Sprzątanie części wspólnych / porządek w częściach wspólnych - Piasta Towers

Postautor: bargl » 06 sie 2018, 19:18

O to widzę że więcej jest ludzi sprzątających po robotnikach :-)
Niestety chyba trzeba to przeczekać. Wiem na pewno z którego mieszkania robotnicy robią syf się nie wiem czy właściciel tego mieszkania sobie życzy żeby o tym tutaj wspominać...


M_2018
Posty: 46
Rejestracja: 11 mar 2018, 8:51

Re: [Etap I] Sprzątanie części wspólnych / porządek w częściach wspólnych - Piasta Towers

Postautor: M_2018 » 07 sie 2018, 17:22

Z tym sprzątaniem jest tak samo jak z zamykaniem drzwi wejściowych do bloku :roll:

jkmb
Posty: 65
Rejestracja: 21 kwie 2017, 18:52

Re: [Etap I] Sprzątanie części wspólnych / porządek w częściach wspólnych - Piasta Towers

Postautor: jkmb » 11 sie 2018, 18:48

@M_2018, otrzymałaś może od Administracji harmonogram prac porządkowych?


M_2018
Posty: 46
Rejestracja: 11 mar 2018, 8:51

Re: [Etap I] Sprzątanie części wspólnych / porządek w częściach wspólnych - Piasta Towers

Postautor: M_2018 » 12 sie 2018, 12:47

jkmb pisze:@M_2018, otrzymałaś może od Administracji harmonogram prac porządkowych?

Tak:
"CZYNNOŚCI WYKONYWANE CODZIENNIE
Zamiatanie i mycie klatek schodowych
Zamiatanie chodników i usuwanie nieczystości
Usuwanie nieczystości z terenów zielonych
Usuwanie nieczystości z parkingów
Przecieranie z kurzu wszelkiego typu skrzynek, kontaktów, poręczy, parapetów
Przecieranie z kurzu i mycie szyb w drzwiach wejściowych klatek
Przecieranie z kurzu i mycie przeszkleń na klatkach schodowych
Pielęgnacja drzwi windowych na klatkach oraz ścian i podłogi windy
Omiatanie pajęczyn - na bieżąco
Sprzątanie pomieszczenia śmietnika w szczególności w dni odbioru odpadów przez MPO"

Gaiczki
Posty: 16
Rejestracja: 26 maja 2017, 22:13

Re: [Etap I] Sprzątanie części wspólnych / porządek w częściach wspólnych - Piasta Towers

Postautor: Gaiczki » 14 sie 2018, 8:32

Super.... szkoda że w praktyce to inaczej wygląda... zresztą ja też pisałam do administracji i uzyskałam odpowiedź że niektórzy mieszkańcy "sabotują" czynności sprzątających...

jkmb
Posty: 65
Rejestracja: 21 kwie 2017, 18:52

Re: [Etap I] Sprzątanie części wspólnych / porządek w częściach wspólnych - Piasta Towers

Postautor: jkmb » 18 sie 2018, 23:12

Dobre! :lol: Udała nam się ta Administracja, profesjonalizm pełną parą :lol:

fero
Posty: 93
Rejestracja: 31 sty 2017, 23:02

Re: [Etap I] Sprzątanie części wspólnych / porządek w częściach wspólnych - Piasta Towers

Postautor: fero » 19 sie 2018, 23:07

Gaiczki pisze:Super.... szkoda że w praktyce to inaczej wygląda... zresztą ja też pisałam do administracji i uzyskałam odpowiedź że niektórzy mieszkańcy "sabotują" czynności sprzątających...

Sabotują? Mam nadzieję, że nie jestem jednym z sabotażystów, bo czasem spiesząc się do pracy, muszę przejść po świeżo zmytej podłodze. Inna sprawa, że mieszkańcy powinni także starać się dbać o porządek w bloku, czyli w skrócie, przede wszystkim nie śmiecić :)



Wróć do „Piasta Towers (Inter-Bud) w Krakowie - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości