[Etap III] Umowy deweloperskie na mieszkania w budynku 3 - Piasta Towers Kraków

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Piasta Towers za którą odpowiada deweloper Inter-Bud. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
Sznuci
Posty: 6
Rejestracja: 24 maja 2018, 13:02

[Etap III] Umowy deweloperskie na mieszkania w budynku 3 - Piasta Towers Kraków

Postautor: Sznuci » 09 wrz 2018, 22:44

Witam.
Czy podpisywał już ktoś umowę deweloperską na mieszkanie w budynku 3? Obyło się bez problemu?
Pozdrawiam


przypdek
Posty: 4
Rejestracja: 30 wrz 2018, 15:47

Re: [Etap III] Umowy deweloperskie na mieszkania w budynku 3 - Piasta Towers Kraków

Postautor: przypdek » 30 wrz 2018, 15:49

Witam

Ja podpisywałem, żadnych problemów nie stwierdzono poza kilkoma małymi błędami w umowie - polecam jednak słuchać w momencie kiedy notariusz czyta umowę.

Pozdrawiam

Monella
Posty: 5
Rejestracja: 05 lis 2018, 15:35

Re: [Etap III] Umowy deweloperskie na mieszkania w budynku 3 - Piasta Towers Kraków

Postautor: Monella » 06 lis 2018, 14:21

Ja polecam dokładnie czytać umowę zanim się ją podpisze, znalazłam kilka niekorzystnych zapisów dla nabywcy, które obecnie są negocjowane z prawnikami dewelopera.
Pozdrawiam


arkusz
Posty: 5
Rejestracja: 08 lis 2018, 12:11

Re: [Etap III] Umowy deweloperskie na mieszkania w budynku 3 - Piasta Towers Kraków

Postautor: arkusz » 08 lis 2018, 12:12

Monella pisze:Ja polecam dokładnie czytać umowę zanim się ją podpisze, znalazłam kilka niekorzystnych zapisów dla nabywcy, które obecnie są negocjowane z prawnikami dewelopera.
Pozdrawiam

Możesz powiedzieć co były za niekorzystne zapisy dla nabywcy? Podpisywałem umowę w lipcu i nie doszukałem się nic takiego.

Daniel1
Posty: 5
Rejestracja: 27 wrz 2018, 19:17

Re: [Etap III] Umowy deweloperskie na mieszkania w budynku 3 - Piasta Towers Kraków

Postautor: Daniel1 » 08 lis 2018, 19:30

Również podpisałem umowę, mój prawnik stwierdził że nie są do końca korzystne, natomiast nie dało się ich zmienić. W porównaniu do innych deweloperów jest całkiem w porządku. Również radzę słuchać notariusza w czasie podpisywania umowy.

kmlody84
Posty: 16
Rejestracja: 23 sie 2018, 13:27

Re: [Etap III] Umowy deweloperskie na mieszkania w budynku 3 - Piasta Towers Kraków

Postautor: kmlody84 » 20 lis 2018, 14:16

Również podpisywaliśmy umowę w lipcu i nic niepokojącego w niej nie było.
Warto słuchać notariusza, bo trafiają się błędy typu przekręcone nazwisko, adres, kod pocztowy.



Wróć do „Piasta Towers (Inter-Bud) w Krakowie - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości