[Bud. 2] Uszkodzenia części wspólnych w budynku / naprawy części wspólnych - Piasta Towers

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Piasta Towers za którą odpowiada deweloper Inter-Bud. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
Somsiad
Posty: 9
Rejestracja: 25 kwie 2018, 8:01

[Bud. 2] Uszkodzenia części wspólnych w budynku / naprawy części wspólnych - Piasta Towers

Postautor: Somsiad » 13 sty 2019, 22:48

Zauważyłem, że na klatce nad wejściem jest uszczerbiona górna krawędź elewacji w kilku miejscach i bardzo rzuca się to w oczy - elewacja jest szara, a tu białe dziury, później odkryłem jeszcze odprysk na klamce w drugich drzwiach wejściowych do klatki (od wewnętrznej strony), jakby ktoś znowu mocno uderzył, że z metalu lakier zszedł.
Sąsiedzi, to jest nowy blok i dbajmy o niego!
Czy te ubytki już zostaną do końca świata i trzeba będzie się wstydzić przed gośćmi?


Krakus44
Posty: 536
Rejestracja: 24 paź 2018, 21:03

Re: [Bud. 2] Uszkodzenia części wspólnych w budynku / naprawy części wspólnych - Piasta Towers

Postautor: Krakus44 » 13 sty 2019, 23:17

To przykre, ale chyba bedziemy sie wszyscy musieli do tego przyzwyczaic w erze kiedy wiekszosc mieszkan w nowych inwestycjach jest wynajmowana i zarowno wlasciciele jak i wynajmujacy maja generalnie wszystko w 4 literach...

kuku92
Posty: 12
Rejestracja: 23 paź 2018, 12:13

Re: [Bud. 2] Uszkodzenia części wspólnych w budynku / naprawy części wspólnych - Piasta Towers

Postautor: kuku92 » 14 sty 2019, 1:27

A może to kwestia ekip wykończeniowych? Oni zazwyczaj wszystko mają w dupie :)


Piotr K.
Posty: 20
Rejestracja: 07 paź 2018, 17:07

Re: [Bud. 2] Uszkodzenia części wspólnych w budynku / naprawy części wspólnych - Piasta Towers

Postautor: Piotr K. » 14 sty 2019, 8:57

nie kolego nie wszyscy maja w 4 literach , ja osobiście wole płacić i nie wynajmować nawet jakby miało stać puste , ale co do mieszkań kupionych jako inwestycje pod wynajem to niestety muszę się zgodzić że tam tylko zysk się będzie liczył kosztem części wspólnych i sąsiadów .

Ann89
Posty: 12
Rejestracja: 20 lis 2017, 21:16

Re: [Bud. 2] Uszkodzenia części wspólnych w budynku / naprawy części wspólnych - Piasta Towers

Postautor: Ann89 » 15 sty 2019, 13:23

A mi się wydaje, że raczej mało mieszkań jest kupionych pod wynajem w naszym bloku. Wiec to pewnie ekipy remontowe, wnoszenie mebli itd...
Ale fakt, wygląda to kiepsko.

Somsiad
Posty: 9
Rejestracja: 25 kwie 2018, 8:01

Re: [Bud. 2] Uszkodzenia części wspólnych w budynku / naprawy części wspólnych - Piasta Towers

Postautor: Somsiad » 25 sty 2019, 22:06

Jakiś ,,fachowiec'', co oszczędził nawet na zakupie klina, zostawił otwarte na całą mroźną noc drzwi do klatki budynku nr 2. Chyba nie da się ich zamknąć bez narzędzi, domofon naruszony, ściana też. To już wg mnie akt wandalizmu i strata realna za ogrzewanie w całym bloku.

Piotr K.
Posty: 20
Rejestracja: 07 paź 2018, 17:07

Re: [Bud. 2] Uszkodzenia części wspólnych w budynku / naprawy części wspólnych - Piasta Towers

Postautor: Piotr K. » 28 sty 2019, 8:45

też to zauważyłem w piątek 25 w okolicach godziny 17 drzwi były wciśnięte aż za domofon , i tu się nasuwa pytanie czy można wykorzystać monitoring za który co miesiąc płacimy ?
ja proponuje zlokalizować firmę która coś wnosiła i obciążyć kosztami naprawy oraz wychłodzenia budynku właściciela mieszkania dla którego były prowadzone prace skoro nie interesował się jak to wykonują i co niszczą .
a jeżeli nie będzie to możliwe to na H... ten opłacany monitoring .

Misiek
Posty: 32
Rejestracja: 10 maja 2017, 10:55

Re: [Bud. 2] Uszkodzenia części wspólnych w budynku / naprawy części wspólnych - Piasta Towers

Postautor: Misiek » 29 sty 2019, 7:11

Piotr K. pisze:a jeżeli nie będzie to możliwe to na H... ten opłacany monitoring .

Popieram, samo się to nie wyjaśni. Sugeruję by ktoś z mieszkańców drugiego bloku zgłosił tą kwestię do administracji.


Poncki
Posty: 16
Rejestracja: 17 wrz 2017, 16:54

Re: [Bud. 2] Uszkodzenia części wspólnych w budynku / naprawy części wspólnych - Piasta Towers

Postautor: Poncki » 29 sty 2019, 8:46

Misiek pisze:
Piotr K. pisze:a jeżeli nie będzie to możliwe to na H... ten opłacany monitoring .

Popieram, samo się to nie wyjaśni. Sugeruję by ktoś z mieszkańców drugiego bloku zgłosił tą kwestię do administracji.

Szanowni Państwo,

Bardzo proszę o informację, kto z Państwa miał dostawę mebli w piątek (25.01.2018) o godz. 14:40.

Osoba, która te meble przywiozła WBIŁA drzwi z kodem w domofon uszkadzając część elewacji oraz same drzwi.

Koszty naprawy będą znaczne i w przypadku braku porozumienia ze strony sprawcy szkody, zostanie zawiadomiona policja – dysponujemy danymi pojazdu, którym meble zostały dostarczone.

Chcąc uniknąć tej procedury prosimy Państwa o pomoc w ustaleniu przewoźnika w celu polubownego załatwienia sprawy.

Z poważaniem,

K.
Administracja osiedla
ul. Pułkownika Francesco Nullo 42 / U8
31-543 Kraków
tel.: +48 (12) 20 20 451
Ostatnio zmieniony 29 sty 2019, 12:49 przez slwk, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zanonimizowane dane



Wróć do „Piasta Towers (Inter-Bud) w Krakowie - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość