Cisza nocna, a imprezy - Piasta Towers Kraków

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Piasta Towers za którą odpowiada deweloper Inter-Bud. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii.
kuku92
Posty: 12
Rejestracja: 23 paź 2018, 12:13

Cisza nocna, a imprezy - Piasta Towers Kraków

Postautor: kuku92 » 14 sty 2019, 1:24

Czy tylko ja mam wrażenie ze na 1 piętrze (budynek 84) w którymś mieszkaniu jest non stop impreza? Nie miałem okazji jeszcze zlokalizować który to numer ale notorycznie słychać jakieś krzyki, darcie się itp.


OlaKrk
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2019, 8:15

Re: Cisza nocna, a imprezy - Piasta Towers Kraków

Postautor: OlaKrk » 14 sty 2019, 8:19

Cały czas, nawet w tygodniu do północy lub dłużej bardzo głośno zachowują się sąsiedzi. Mieszkamy na 3 piętrze i albo to są odgłosy z 4 piętra, albo z dołu tak się niesie.

kuku92
Posty: 12
Rejestracja: 23 paź 2018, 12:13

Re: Cisza nocna, a imprezy - Piasta Towers Kraków

Postautor: kuku92 » 15 sty 2019, 22:53

Nie-pozdrawiam uciążliwych sąsiadów z 1 piętra (balkon tuż nad wejściem) :) urządzających sobie codzienne Libacje bez względu na ciszę nocną. Wychodziłem właśnie z psami i zagadka rozwiązana.


Krakus44
Posty: 536
Rejestracja: 24 paź 2018, 21:03

Re: Cisza nocna, a imprezy - Piasta Towers Kraków

Postautor: Krakus44 » 15 sty 2019, 23:51

kuku92 pisze:Nie-pozdrawiam uciążliwych sąsiadów z 1 piętra (balkon tuż nad wejściem) :) urządzających sobie codzienne Libacje bez względu na ciszę nocną. Wychodziłem właśnie z psami i zagadka rozwiązana.


Myslisz ze sie przejma Twoimi niepozdrowieniami...? :lol: O ile wogole to czytaja?
Dziwi mnie ze z takim trudem namierzyliscie Panstwo ktorzy to sasiedzi... :lol:
Moze po prostu trzeba zglosic skarge administacji, a jesli to nie poskutkuje jest jeszcze zgloszenie na Policji lub inne dokuczliwe sposoby na takich sasiadow... :D Czy to rzeczywiscie temat na bicie piany tutaj na tym forum...?

kuku92
Posty: 12
Rejestracja: 23 paź 2018, 12:13

Re: Cisza nocna, a imprezy - Piasta Towers Kraków

Postautor: kuku92 » 16 sty 2019, 0:08

Moze nie jest to najlepsze miejsce na bicie piany ale mam po prostu zwykłą ludzka nadzieję ze ktoś moze to przeczyta i cokolwiek się opamięta. Dziwi mnie to ze nikt do tej pory nie podjął żadnej akcji, zwłaszcza z mieszkań sąsiednich. Każdy ma prawo do imprezy, ale tutaj są to już codziennie libacje. I nie czepiam się ot tak dla funu ale czasem chwila nieuwagi wiecznie imprezujacych osób może spowodować istotne problemy dla innych mieszkańców. U mojej znajomej w bloku właśnie w taki sposób przez nieuwagę imprezowiczów zapruszył się ogień. Pomijam już ciszę w godzinach nocnych.

Krakus44
Posty: 536
Rejestracja: 24 paź 2018, 21:03

Re: Cisza nocna, a imprezy - Piasta Towers Kraków

Postautor: Krakus44 » 16 sty 2019, 1:05

kuku92 pisze:Moze nie jest to najlepsze miejsce na bicie piany ale mam po prostu zwykłą ludzka nadzieję ze ktoś moze to przeczyta i cokolwiek się opamięta. Dziwi mnie to ze nikt do tej pory nie podjął żadnej akcji, zwłaszcza z mieszkań sąsiednich. Każdy ma prawo do imprezy, ale tutaj są to już codziennie libacje. I nie czepiam się ot tak dla funu ale czasem chwila nieuwagi wiecznie imprezujacych osób może spowodować istotne problemy dla innych mieszkańców. U mojej znajomej w bloku właśnie w taki sposób przez nieuwagę imprezowiczów zapruszył się ogień. Pomijam już ciszę w godzinach nocnych.

Zgadzam sie w 100%, dlatego podziwiam cierpliwosc. Ja zwykle reaguje od razu, jesli halasy trwaja ustawicznie do poznej nocy to sam zadaje sobie trud i grzecznie zwracam uwage ze jutro musze wstac rano do pracy. Zwykle to dziala. Czesto sasiedzi nawet nie zdaja sobie sprawy ze sa tak dobrze slyszalni w calym budynku.

jkmb
Posty: 65
Rejestracja: 21 kwie 2017, 18:52

Re: Cisza nocna, a imprezy - Piasta Towers Kraków

Postautor: jkmb » 22 sty 2019, 19:26

Ja mieszkam na pierwszym piętrze i muszę powiedzieć, że u mnie nic nie słychać zza ściany z żadnej strony... Może to się niesie jakoś po pionach bardziej? Bo np. sąsiadów z góry już słychać.

Boo123
Posty: 90
Rejestracja: 09 mar 2017, 10:34

Re: Cisza nocna, a imprezy - Piasta Towers Kraków

Postautor: Boo123 » 22 sty 2019, 21:14

.
Ostatnio zmieniony 13 lis 2019, 9:00 przez Boo123, łącznie zmieniany 1 raz.


ns1992
Posty: 47
Rejestracja: 12 cze 2017, 16:18

Re: Cisza nocna, a imprezy - Piasta Towers Kraków

Postautor: ns1992 » 22 sty 2019, 22:59

Ja mieszkam na drugim i czasem słyszę, chociaż mieszkanie, które było opisane nie jest w moim pionie. Mam wrażenie, że w moim przypadku niesie się przez okna bo mam od strony wejścia czyli od tej samej. Ostatnio wydaje mi się ze jest juz spokojniej.

kuku92
Posty: 12
Rejestracja: 23 paź 2018, 12:13

Re: Cisza nocna, a imprezy - Piasta Towers Kraków

Postautor: kuku92 » 22 sty 2019, 23:03

Ja jestem na drugim piętrze i dość dobrze to wszystko słyszę więc to chyba faktycznie niesie się góra dół. Prawdopodobnie mieszkanie jest wynajmowane przez studentów. Także pozazdrościć wszystkim którzy nie słyszeli i nie będą słyszeć tych codziennych balang :roll: na razie faktycznie jest spokojniej



Wróć do „Piasta Towers (Inter-Bud) w Krakowie - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości