Sprawa hałasu w budynku C - Bajeczna Apartamenty (Atal Kraków) - Grzegórzki

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji Apartamenty Bajeczna w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem oraz dzielenia się opiniami i spostrzeżeniami na jego temat.
superthulee
Posty: 6
Rejestracja: 24 wrz 2017, 21:46

Re: Sprawa hałasu w budynku C - Bajeczna Apartamenty (Atal Kraków) - Grzegórzki

Postautor: superthulee » 29 wrz 2017, 9:22

Zależy nam na mieszkaniu w w okolicach Śródmieścia. Widzieliśmy wszystkie inwestycje w centrum i w tych pieniądzach naprawdę ciężko jest znaleźć coś lepszego.

@Angrrr
Tak jak mówisz, wszystko ma swoje plusy i minusy. Zgadzam się, że jednak jest więcej za niż przeciw. Poza tym z mieszkaniem nie bierzemy ślubu, zawsze możemy się go pozbyć :P Z tą klimatyzacją w naszym polskim klimacie to nie wiem. 2 tygodnie upałów w skali roku :D

@gizmo
Wieczorami na ul. Ofiar Dąbia jest mały ruch. Najgorzej jest chyba o 8 rano. Rozmawialiśmy osatnio o tym w pracy, że powoli droga pod oknem w Krakowie staje się zaletą, bo wystarczy spojrzeć na Pianissimo czy jak wygląda teraz Zabłocie, gdzie sąsiadowi z osiedla obok można przybić piątkę :)


pozdro
Posty: 2712
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Sprawa hałasu w budynku C - Bajeczna Apartamenty (Atal Kraków) - Grzegórzki

Postautor: pozdro » 20 mar 2018, 23:54

Najgorsza sa ogolnie ciezarowki i autobusy. Tam chyba dosc sporo ciezarowek i nie ma chyba zakazu ruchu dla takich ciezkich pojazdow. Ulica nie pamietam jaki ma przekroj ale chyba 1x2 wiec nie najgorzej. Problem to wzniesienie auta w jedna strone szybciej jada z gorki, a w druga musza dodawac gazu po gorke. Ogolnie najgorzej jest jak nie ma korka. Jak jest korek to znowu smrodza tlenkami azotu, nadzieja w elektrykach za pare lat i wywaleniu tego dieslowego zlomu z Krakowa. Co do samego ruchu to fajnie jakby sie postarac o jakies tempo 30 i progi zwalniajace to by wiele pomoglo. W zasadzie wiekszy ruch pewnie docelowo wyrzuca gdzies na jakas obwodowa ulice. Oczywiscie nie bardzo rozumiem tego dlaczego przy ruchliwych ulicach nie buduje sie biurowcow, a nie mieszkaniowki. Tu to jeszcze nie najgorzej, ale wezmy takie bloki przy kapelance czy innych ulicach jak Zakopianska, Itd. Gdzie jest po 2x3 pasy i 70km/h i halas taki ze glowa boli.

superthulee
Posty: 6
Rejestracja: 24 wrz 2017, 21:46

Re: Sprawa hałasu w budynku C - Bajeczna Apartamenty (Atal Kraków) - Grzegórzki

Postautor: superthulee » 17 maja 2018, 15:02

Siemka,

Ktoś już mieszka w budynku "C"? Jak wrażenia?


Daniel11
Posty: 58
Rejestracja: 24 lip 2016, 10:06

Re: Sprawa hałasu w budynku C - Bajeczna Apartamenty (Atal Kraków) - Grzegórzki

Postautor: Daniel11 » 18 maja 2018, 6:09

Myślę, że sporo osób już mieszka, włącznie ze moją osobą.
Co mogę napisać o hałasie. Przy otwartych oknach jest głośno, nawet bardzo. Przy zamkniętych jest, jak dla mnie ok. Ale nie jest tak, że nic nie słychać.
Ja mam akurat mieszkanie dwustronne i przy zamkniętych drzwiach przy sypialni nie słyszę hałasu z ulicy. Ale w salonie słychać.



Wróć do „Bajeczna Apartamenty Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość