Telewizja internet telefon - podłączenie ich w mieszkaniu - Apartamenty Bajeczna

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji Apartamenty Bajeczna w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem oraz dzielenia się opiniami i spostrzeżeniami na jego temat.
Angrrr
Posty: 102
Rejestracja: 21 kwie 2017, 9:41

Re: Telewizja internet telefon - podłączenie ich w mieszkaniu - Apartamenty Bajeczna

Postautor: Angrrr » 23 kwie 2018, 22:18

Nikt nie rozwazal naszejsieci czy belmontu? Jakies opinie? Upc i nc+ kazdy zna ;)


onaja
Posty: 141
Rejestracja: 24 kwie 2017, 11:10

Re: Telewizja internet telefon - podłączenie ich w mieszkaniu - Apartamenty Bajeczna

Postautor: onaja » 24 kwie 2018, 12:32

Ja dzisiaj UPC 8-) na razie mają u mnie same minusy. Obsługa klienta fatalna, zobaczymy jak jakość usług :?
Ja wybrałam UPC = porównałam kilkanaście ofert, wyszło najkorzystniej ;) nc plus zakładamy w piątek,oby wszystko było dobrze
z zasięgiem i sprawdzimy jak działa antena na dachu :lol:

Angrrr
Posty: 102
Rejestracja: 21 kwie 2017, 9:41

Re: Telewizja internet telefon - podłączenie ich w mieszkaniu - Apartamenty Bajeczna

Postautor: Angrrr » 24 kwie 2018, 13:22

Upc to ogólnopolski syf dlatego szukam alternatyw. Balmont ma wcale nie gorsza oferte stad moje zapytanie


onaja
Posty: 141
Rejestracja: 24 kwie 2017, 11:10

Re: Telewizja internet telefon - podłączenie ich w mieszkaniu - Apartamenty Bajeczna

Postautor: onaja » 24 kwie 2018, 15:04

Miałam tutaj na osiedlu sieć osiedlową i nie byłam zdecydowana. Więc zmieniam syf lokalny na syf ogólnopolski :D

Do zobaczenia na zebraniu :lol:

darekk
Posty: 28
Rejestracja: 19 paź 2017, 11:10

Re: Telewizja internet telefon - podłączenie ich w mieszkaniu - Apartamenty Bajeczna

Postautor: darekk » 04 maja 2018, 13:09

Czy ktoś podłączał już TV do satelity; czy są problemy, z którymś z operatorów ?

pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Telewizja internet telefon - podłączenie ich w mieszkaniu - Apartamenty Bajeczna

Postautor: pozdro » 05 maja 2018, 7:23

Z internetu to ja wzglednie moge polecic intrino za okolo 65zl/mc jak jest dostepny, ewentualnie mozna miec tanio Netie za 59zl 900mbit/100mbit, ale trzeba sie na gimnastykowac - oferta internet z telewizja na start. Problem ze dodaja mase smieci ktore potem trzeba z 3 razy dzownic i wylaczac, potem wystawiaja bledne faktury i trzeba dzownic i korygowac. Po 3-4 telefonach na infolinie w zasadzie doszedlem do tej ceny z promocji 59zl i skorygowalem zawyzone faktury. Wiec teraz mozna juz spokojnie cieszyc sie tanim internetem



Wróć do „Bajeczna Apartamenty Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości