Telewizja internet telefon - podłączenie ich w mieszkaniu - Apartamenty Bajeczna

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji Apartamenty Bajeczna w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem oraz dzielenia się opiniami i spostrzeżeniami na jego temat.
Sat
Posty: 39
Rejestracja: 20 lis 2017, 11:36

Re: Telewizja internet telefon - podłączenie ich w mieszkaniu - Apartamenty Bajeczna

Postautor: Sat » 08 mar 2018, 19:39

Netia już działa, nie trzeba było czekać


Justyna_
Posty: 8
Rejestracja: 09 wrz 2017, 13:50

Re: Telewizja internet telefon - podłączenie ich w mieszkaniu - Apartamenty Bajeczna

Postautor: Justyna_ » 08 mar 2018, 20:10

Sat pisze:Netia już działa, nie trzeba było czekać

Dzięki za informacje!
Chociaż właśnie Netia mnie dzisiaj wkurzyła. Obecna umowa kończy mi się na początku kwietnia. Ostatnio dzwonili z oferta przedłużenia i po zapewnieniach, że bede mogła tą umowę przenieść pod nowy adres zdecydowałam się na przedłużenie (na lepszych warunkach niż dla nowych klientów). Dzisiaj okazało się, ze przenieść mogę, ale tu usługi świadczy Internetia i wiązałoby się to z podpisaniem nowej umowy na gorszych warunkach (o czym oczywiście nikt wcześniej nie wspomniał).
Właśnie dlatego rozważam wybór innego dostawcy (z tamtej umowy mogę jeszcze zrezygnować), ale też nie chce czekać kilka tygodni (planuje się wprowadzić w przyszłym tygodniu).

koszal
Posty: 9
Rejestracja: 13 sty 2018, 18:49

Re: Telewizja internet telefon - podłączenie ich w mieszkaniu - Apartamenty Bajeczna

Postautor: koszal » 11 mar 2018, 20:14

Czy ktoś pytał się UPC kiedy uruchomią usługi?


Justyna_
Posty: 8
Rejestracja: 09 wrz 2017, 13:50

Re: Telewizja internet telefon - podłączenie ich w mieszkaniu - Apartamenty Bajeczna

Postautor: Justyna_ » 11 mar 2018, 22:25

koszal pisze:Czy ktoś pytał się UPC kiedy uruchomią usługi?

Tak - UPC powinno być pod koniec miesiąca (tylko właśnie „powinno”, więc nie jest to na 100% pewny termin).

agatellka
Posty: 30
Rejestracja: 22 lis 2017, 10:05

Re: Telewizja internet telefon - podłączenie ich w mieszkaniu - Apartamenty Bajeczna

Postautor: agatellka » 12 mar 2018, 13:17

ja też czekam na UPC :-)

choco
Posty: 7
Rejestracja: 12 mar 2017, 20:13

Re: Telewizja internet telefon - podłączenie ich w mieszkaniu - Apartamenty Bajeczna

Postautor: choco » 09 kwie 2018, 11:03

UPC już można się podłączyć. Pytałem o montaż. Wiszą też ulotki na windach.

Mam pytanie odnośnie podłączenia tv. Czy ktoś z was próbował podpiąć telewizję naziemną DVB-TV? Podłączyłem kabel ale nie wyszukuje żadnych kanałów. Mamy w ogóle naziemną antenę? Coś trzeba zmieniać w ustawieniach w skrzynce teletechnicznej na korytarzu?

onaja
Posty: 141
Rejestracja: 24 kwie 2017, 11:10

Re: Telewizja internet telefon - podłączenie ich w mieszkaniu - Apartamenty Bajeczna

Postautor: onaja » 09 kwie 2018, 18:44

a ktoś podłączył już nc plus? Wszystko działa? ;)

onaja
Posty: 141
Rejestracja: 24 kwie 2017, 11:10

Re: Telewizja internet telefon - podłączenie ich w mieszkaniu - Apartamenty Bajeczna

Postautor: onaja » 21 kwie 2018, 19:02

Czy jesteście zadowoleni z UPC szybko chodzi - nie ma problemów? Nigdy nie miałam i zastanawiam się kto ma najlepszą ofertę ;)
Co wybraliście? ;)


lutyp
Posty: 5
Rejestracja: 12 mar 2018, 19:18

Re: Telewizja internet telefon - podłączenie ich w mieszkaniu - Apartamenty Bajeczna

Postautor: lutyp » 22 kwie 2018, 14:24

choco pisze:UPC już można się podłączyć. Pytałem o montaż. Wiszą też ulotki na windach.

Mam pytanie odnośnie podłączenia tv. Czy ktoś z was próbował podpiąć telewizję naziemną DVB-TV? Podłączyłem kabel ale nie wyszukuje żadnych kanałów. Mamy w ogóle naziemną antenę? Coś trzeba zmieniać w ustawieniach w skrzynce teletechnicznej na korytarzu?


podlaczylem i zadzialalo od razu. moze podpiales druga instalacje, ta od tv sat ?

choco
Posty: 7
Rejestracja: 12 mar 2017, 20:13

Re: Telewizja internet telefon - podłączenie ich w mieszkaniu - Apartamenty Bajeczna

Postautor: choco » 22 kwie 2018, 21:28

Był kabel zle zarobiony. Już działa.



Wróć do „Bajeczna Apartamenty Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości