Telewizja internet telefon - podłączenie ich w mieszkaniu - Apartamenty Bajeczna

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji Apartamenty Bajeczna w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem oraz dzielenia się opiniami i spostrzeżeniami na jego temat.
onaja
Posty: 141
Rejestracja: 24 kwie 2017, 11:10

Telewizja internet telefon - podłączenie ich w mieszkaniu - Apartamenty Bajeczna

Postautor: onaja » 04 gru 2017, 14:48

Mam pytanie do tych, którzy już odebrali mieszkania.
Jak wygląda sprawa z przyłączeniem internetu, telefonu? Ktoś już się orientował?
Z tego co wiem jeśli chodzi o kablówkę to nc+ plus była wybrana? ;)


Bondar1961erine
Posty: 3
Rejestracja: 28 paź 2017, 14:14

Re: Telewizja internet telefon - podłączenie ich w mieszkaniu - Apartamenty Bajeczna

Postautor: Bondar1961erine » 09 gru 2017, 21:27

Ja słyszałem że UPC.
Ale nie wiem czy tylko oni czy ktoś jeszcze

Br61
Posty: 19
Rejestracja: 10 gru 2017, 9:38

Re: Telewizja internet telefon - podłączenie ich w mieszkaniu - Apartamenty Bajeczna

Postautor: Br61 » 11 gru 2017, 23:49

Dzisiaj akwizytor z orange twierdzil ze maja infrastrukture.
Porozwieszal ulotki w windach


radek_de
Posty: 4
Rejestracja: 09 paź 2017, 13:20

Re: Telewizja internet telefon - podłączenie ich w mieszkaniu - Apartamenty Bajeczna

Postautor: radek_de » 12 gru 2017, 11:11

Cześć! Rozmawiałem dzisiaj z Netią dostarczają tam również swoje usługi. Prędkość do 900mb + tv

agatellka
Posty: 30
Rejestracja: 22 lis 2017, 10:05

Re: Telewizja internet telefon - podłączenie ich w mieszkaniu - Apartamenty Bajeczna

Postautor: agatellka » 13 gru 2017, 13:21

W piśmie powitalnym OD ZARZĄDCY BUDYNKU BK Nieruchomości dostałam informacje Każdy budynek jest wyposażony w antenę zbiorczą.Na budynku mamy następujących operatorów: ISTS, Orange Polska, Internetia, UPC Polska, Balmont Intrino, NaszaSec.Net, TOYA.

korczak
Posty: 53
Rejestracja: 10 gru 2017, 22:47

Re: Telewizja internet telefon - podłączenie ich w mieszkaniu - Apartamenty Bajeczna

Postautor: korczak » 15 gru 2017, 17:36

I elegancko, a jak ktoś chce Polsat czy też nc+ to też na zbiorczej powinno się udać podłączyć.

Mam nadzieję, że nikt nie wpadnie na pomysł montowania anten satelitarnych na balkonach.....

Daniel11
Posty: 58
Rejestracja: 24 lip 2016, 10:06

Re: Telewizja internet telefon - podłączenie ich w mieszkaniu - Apartamenty Bajeczna

Postautor: Daniel11 » 15 gru 2017, 18:16

Jesteśmy w Polsce więc z pewnością ktoś wpadnie na pomysł talerza na balkonie.
Pododobnie, zawsze znajdzie się ktoś, kto zacumuje swoje autko jedną stroną na chodniku coby mógł się zapadać aby powstawały kałuże.
Oczywiście chciałbym by tego nie było, ale nie łudźmy się. Będzie podejście: "to jest moja własność, zapłaciłem za to, więc mogę robić z tym co chcę".

agatellka
Posty: 30
Rejestracja: 22 lis 2017, 10:05

Re: Telewizja internet telefon - podłączenie ich w mieszkaniu - Apartamenty Bajeczna

Postautor: agatellka » 29 sty 2018, 10:35

Witam,

Czu może już podpisywaliście umowy z dostawcą internetu? W skrzynce pełno ofert.

Polecacie którąś firmę?


onaja
Posty: 141
Rejestracja: 24 kwie 2017, 11:10

Re: Telewizja internet telefon - podłączenie ich w mieszkaniu - Apartamenty Bajeczna

Postautor: onaja » 01 lut 2018, 17:09

Ja na Dąbiu mam internet.k-ow.net i z internetu jestem bardzo zadowolona.

Justyna_
Posty: 8
Rejestracja: 09 wrz 2017, 13:50

Re: Telewizja internet telefon - podłączenie ich w mieszkaniu - Apartamenty Bajeczna

Postautor: Justyna_ » 08 mar 2018, 19:12

Witam,
Czy ktoś juz ma podłączony internet i telewizje?
Dzisiaj pytałam w UPC o ofertę i dowiedziałam się, że ich usługi jeszcze są niedostępne (nie nastąpił odbiór kabla - czy jakoś tak).
Jak wyglada sprawa w przypadku innych operatorów? Czy można juz korzystać z ich usług, czy tez trzeba jeszcze chwile poczekać?



Wróć do „Bajeczna Apartamenty Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości